Zavrieť

Porady

Chronicka unava

Chcela by som Vas poprosit o par rad, ako sa zasobit energiou aby clovek nepocitoval unavu.Kazdy den poobede ma prepadne obrovska unava aj ked spavam 7 hodin, do stravy som sa snazila zaradit ovocie, zeleninu ale ziadne zazraky sa nestali.Snazila som sa to prekonat pooobednajsou prechadzkou ale vratila som sa rovnako unavena.Aktivne sportujem 2x tyzdenne ale aj pred treningom si musim aspon hodinu zdriemnut.Je to dost neprijemne, nakolko sa neviem sustredit.Unava ma prepadne dokonca aj cez vikend, ked vstanem o 9 a uz o 11hod. ma to opat taha spat.za akykolvek prispevok budem vdacna
Usporiadat
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
Tanče Pozri príspevok
myslíš Alveo?
Mne sa paci ta " mierna konzultacia ". Tozvie ake mierne donucovacie prostriedky predajca pouzil. Mozno techniku obohranej platne.
0 0
Leggy Leggy

Leggy je offline (nepripojený) Leggy

Tanče Pozri príspevok
myslíš Alveo?
presne tak
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

sme še pobavili....:

môj švagor sa tým nalieva každé ráno... A stále má problémy...
tým nechcem povedať, že to nie je dobré, len mi je smiešne, keď ako cukrovkár sa nestravuje ako cukrovkár ale pije drahé zázraky.....
Určite ho to vylieči...
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

Tanče Pozri príspevok
sme še pobavili....:

môj švagor sa tým nalieva každé ráno... A stále má problémy...
tým nechcem povedať, že to nie je dobré, len mi je smiešne, keď ako cukrovkár sa nestravuje ako cukrovkár ale pije drahé zázraky.....
Určite ho to vylieči...
zazraky sa deju aj dnes ze by nie niecomu musime verit
0 0
Leggy Leggy

Leggy je offline (nepripojený) Leggy

Tanče Pozri príspevok
sme še pobavili....:

môj švagor sa tým nalieva každé ráno... A stále má problémy...
tým nechcem povedať, že to nie je dobré, len mi je smiešne, keď ako cukrovkár sa nestravuje ako cukrovkár ale pije drahé zázraky.....
Určite ho to vylieči...
zalezi od toho ako dlho to pije
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Leggy Pozri príspevok
zalezi od toho ako dlho to pije
Myslím, že ak človek nezmení nezdravú životosprávu tak bylinky až tak veľmi nepomôžu.
Pripadá mi to ako keď sa porežeš, zasypeš si ranu nejakým hojivým práškom, a zasa si do tej istej rany zarežeš, zasypeš, zarežeš, zasypeš.... atď. dokola.

Opakujem, tým nechcem spochybniť účinky alvea, (aj keď sa mi zdá drahý), tiež som priaznivcom bylín, aj vlastnoručne zberaných.
0 0
Leggy Leggy

Leggy je offline (nepripojený) Leggy

Tanče Pozri príspevok
Myslím, že ak človek nezmení nezdravú životosprávu tak bylinky až tak veľmi nepomôžu.
Pripadá mi to ako keď sa porežeš, zasypeš si ranu nejakým hojivým práškom, a zasa si do tej istej rany zarežeš, zasypeš, zarežeš, zasypeš.... atď. dokola.

Opakujem, tým nechcem spochybniť účinky alvea, (aj keď sa mi zdá drahý), tiež som priaznivcom bylín, aj vlastnoručne zberaných.
prve co ma napadlo,ked som si dala alveo bolo to,ze zacnem zit zdravsie a zefektivnim ucinky alvea.Alveo je podla vsetkeho drahe hlavne kvoli reklame,ktoru si robia a to sa potom odraza aj v cene vyrobku.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Leggy Pozri príspevok
prve co ma napadlo,ked som si dala alveo bolo to,ze zacnem zit zdravsie a zefektivnim ucinky alvea.Alveo je podla vsetkeho drahe hlavne kvoli reklame,ktoru si robia a to sa potom odraza aj v cene vyrobku.
Ach Leggy, obávam sa, že Alveo si nerobí žiadnu reklamu...Je to čistý multilevel, kde sa chcú obohatiť hlavne ľudia od špice pyramídy až po ten posledný článok, čo Ti práve predal tie fľaše.
Tým samozrejme nezatracujem obsah tých fliaš, len sa mi štíti to, že na zdraví sa až takto nechutne zarába. Podľa mňa sú dostupnejšie doplnky výživy za prijateľnejšie ceny v lekárňach, nepochybujem o tom.
0 0
Leggy Leggy

Leggy je offline (nepripojený) Leggy

danushka Pozri príspevok
Ach Leggy, obávam sa, že Alveo si nerobí žiadnu reklamu...Je to čistý multilevel, kde sa chcú obohatiť hlavne ľudia od špice pyramídy až po ten posledný článok, čo Ti práve predal tie fľaše.
Tým samozrejme nezatracujem obsah tých fliaš, len sa mi štíti to, že na zdraví sa až takto nechutne zarába. Podľa mňa sú dostupnejšie doplnky výživy za prijateľnejšie ceny v lekárňach, nepochybujem o tom.
Neviem ako to s tym naozaj je,snad sa dostavia ucinky co najskor.Potom budem informovat.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

V 17 unava,hm,no čo s tým? Decká su najčastejšie unavené preto,lebo veľmi vyhuknu do výšky,organizmus nestíha a vynucuje si spánok.Ale aj tak niekedy dôjde k nedostatku Ca a odvápneniu chrbtice=M.Sheurman=a to nie je bohviečo.Dalej treba kompletné vyšetrenie.V rýchlosti ma napadá cukor,anemia,treba spaviť vyšetrenie na mononukleozu,toxoplazmozu,gynek.vyšetrenie,ako je to s menzes,pretože hormonálna nerovnováha môže prísť do uvahy,dalej št.žľaza,atd...Ale ak si od hlavy po päty zdravá ako buk,tak treba skôr postupne zvýšiť telesnú záťaž,nie prestať ako som čítala vyššie,pridať otužovanie a HLAVNE!!! zmeniť stravovacie návyky.V 17 zvýšený cholesterol,tvoja mama by si zaslúžila po zadku.Vysadiť udeniny,vyprážané a ťažké jedlá a prejsť na ľahkú zeleninovú stravu.Ono organizmus často reaguje dlhodobou unavou ked má nadprácu so strávením všetkého čo do seba napcháme.Zatiaľ kým prebehnu vyšetrenia dop.Sativol 3x 1 lyžička aspon 2 či 3 mesiace.
0 0
Janka 24 Janka 24

Janka 24 je offline (nepripojený) Janka 24

ahojte , radili ste mi sport, sex, endorfíny, neviem z ktorej strany zacat ale uz ani na ten sex nemam chut. asi zacnem tym sportom alebo co,mozno pride po case aj chut na sex. takze tak ,alebo este hodim dake vitaminy. tak vam dik a vela zdravia
0 0
vodnár vodnár

vodnár je offline (nepripojený) vodnár

koniec srandy ! To môže byť aj začiatok sklerozy multiplex !!!!! Lenže diagnoza sa nedá určiť z jedného príznaku, ale zo súboru príznakov. Lebo jeden príznak sa môže opakovať vo viacerých diagnozach... Treba to riešiť odborne.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Rada by som sa opýtala niekoho, kto má skúsenosti s užívaním čaju Lietajúca lastovička. Bola tu aj založená téma, týkajúca sa tohto čaju, no dlho tam nik nereagoval. Dnes som si tento čajík kúpila na detoxikáciu organizmu, tak by ma zaujímalo, či ním naozaj aj dosiahnem detoxikačný efekt. Ak zsitím, že je to len drahý list seny - určite sa nepoteším.
Inak, keďže sme v téme chronická únava - už druhý týždeň užívam komplex vitamínov obohatený o echinacea a Q10 a môžem povedať, že sa cítim lepšie. V porovnaní s cenou Alvea, mi ostalo ešte aj na kabelku a posedenie v pizzérii s rodinou.

Takže dajte info o tom lietajúcom vtáčati, ak máte skúsenosti.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Čaj som pila, ale nie ako detoxikačný prostriedok - ale presne tak, ako si napísala ako drahý list senny. Inak menej mi chutilo jesť. Tiež môžem povedať, že už dva týždne užívam koezým Q10 - 30mg k tomu homeopatikum Engystal -tiež na posilnenie organizmu a L-karnitin 500mg tbl. Cítim sa oveľa lepšie a dokonca sa mi ani herpes neobjavil(klopem na drevo), lebo som ho mávala každý týždeň. Už sa mi ani cez deň nedrieme. Musela som si pospať doobeda aj poobede. Tiež ma to stálo oveľa menej ako Alveo.
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

danushka Pozri príspevok
Rada by som sa opýtala niekoho, kto má skúsenosti s užívaním čaju Lietajúca lastovička. Bola tu aj založená téma, týkajúca sa tohto čaju, no dlho tam nik nereagoval. Dnes som si tento čajík kúpila na detoxikáciu organizmu, tak by ma zaujímalo, či ním naozaj aj dosiahnem detoxikačný efekt. Ak zsitím, že je to len drahý list seny - určite sa nepoteším.
Inak, keďže sme v téme chronická únava - už druhý týždeň užívam komplex vitamínov obohatený o echinacea a Q10 a môžem povedať, že sa cítim lepšie. V porovnaní s cenou Alvea, mi ostalo ešte aj na kabelku a posedenie v pizzérii s rodinou.

Takže dajte info o tom lietajúcom vtáčati, ak máte skúsenosti.
Mala som už lietajúcu lastovičku ale nič moc - drahy list seny potvrdzujem. Aj ja som začala s L-karnitínom v tabletách. A prehováram sa že som fit a vladzem
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Ninna Pozri príspevok
Mala som už lietajúcu lastovičku ale nič moc - drahy list seny potvrdzujem. Aj ja som začala s L-karnitínom v tabletách. A prehováram sa že som fit a vladzem
No baby...tak mi neostáva iné, ako sa tešiť z toho, že sa s tej lastovičky nepos..m len ja, ale aj môj šéf, kúpili sme si to dnes obaja....
A to mi ako fakt chcete povedať, že po tej lastovičke ste nič necítili?
...no mňa porazí aká som ja naivná..., namiesto toho som si mala radšej kúpiť L-carnitine...
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

danushka Pozri príspevok
No baby...tak mi neostáva iné, ako sa tešiť z toho, že sa s tej lastovičky nepos..m len ja, ale aj môj šéf, kúpili sme si to dnes obaja....
A to mi ako fakt chcete povedať, že po tej lastovičke ste nič necítili?
...no mňa porazí aká som ja naivná..., namiesto toho som si mala radšej kúpiť L-carnitine...
Nebodaj si si naozaj myslela, že budeš lietať? Jáj Danka Danka... Ty nevieš, že na to je redbull?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Lietať budeš, ale tak na WC, tá lastovička je akurát na to dobrá. Ak toto považuješ za detoxikáciu, tak na to je dobrá. ALe keď si ju kúpila, tak ju treba minúť - teda vyskúšaj, alebo niekomu kto chce lietať tak podaruj.
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

danushka Pozri príspevok
No baby...tak mi neostáva iné, ako sa tešiť z toho, že sa s tej lastovičky nepos..m len ja, ale aj môj šéf, kúpili sme si to dnes obaja....
A to mi ako fakt chcete povedať, že po tej lastovičke ste nič necítili?
...no mňa porazí aká som ja naivná..., namiesto toho som si mala radšej kúpiť L-carnitine...
Po..... som sa to je jasné a to skôr ako z akéhokoľvek čaju, ale nič viac. Podráždila som si chronické slepé črevo a bolelo ma celé brucho. Ale reakcie sú individuálne.
0 0
JaDo JaDo

JaDo je offline (nepripojený) JaDo

Ja som bola unavená tak, ako píše Leggy 2x:
V tehotensve, pričom mi zistili, že mám taký zlý krvný obraz, že mi takmer chceli nasadiť transfúziu.
Po druhýkrát, keď som cca rok držala dietu, pričom som pre pracovné zaťaženie nemala čas sledovať ako "kvalitne" sa stravujem. Od tej doby viem, že organizmus potrebuje rôznorodú stravu, v ktorej sú zastúpené všetky potrebné živiny - len objem sa môže znížiť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať