Zavrieť

Porady

výklad snov - pridajte

Milí poraďáci.

Napadla ma téma, že kto má aké skúsenosti so snami, čo znamenajú alebo predurčujú. Mám doma tri snáre, ale každý píšu inak, tak ma napadlo, že možno tu zobierame taký náš a odskúšaný. Čo vy na to?

Ja sa hneď aj spýtam, že kto vie,čo to znamená, keď sa mi často sníva o mŕtvej osobe?

Budem postupne pridávať aj ja sem. Lepšie výklady budú ale tie ozajstné, nie len knižkové, aj keď viem,že toto je široký záber výkladov a individuálne sa to môže tiež líšiť. Viem,o čom je spánok, a aké druhy snov máme, že niekde hrá rolu preťažený mozog, inde podvedomie atd. Takže píšte prosím len výklady snov.Bude to zaujímavé, koľko ľudí, toľko skúseností....
Usporiadat
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Ahojte,
včera som sa zobudila zo sna - spotená - videla som zlodeja, ako mi ukradol pracovnú tašku s dokladmi, chcela som kričať na okoloidúcich, aby ho chytili,...hlas ma neposlúchal

Čo to znamená ?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

veronikasad Pozri príspevok
Ahojte,
včera som sa zobudila zo sna - spotená - videla som zlodeja, ako mi ukradol pracovnú tašku s dokladmi, chcela som kričať na okoloidúcich, aby ho chytili,...hlas ma neposlúchal

Čo to znamená ?
Zlodeja vidieť-milostné dobrodružstvo.
0 0
JankaII JankaII

JankaII je offline (nepripojený) JankaII

mne sa dnes snívlo,že mi vytrhli zub,a to ešte zdravú stoličku.Čo to znamená?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

JankaII Pozri príspevok
mne sa dnes snívlo,že mi vytrhli zub,a to ešte zdravú stoličku.Čo to znamená?
Zbavíš sa niekoho veľmi nepríjemného.
0 0
Barticek Barticek

Barticek je offline (nepripojený) Barticek

Ahojte mne sa snivalo, ze som bol na poli z rodicmi a zacali mi na zem vypadavat vsetky zuby. A zatial nikto nezomrel
Ale mal som sny ktore sa aj splnili. Napr este z vecera sa mi snivalo ze sa stala nejaka tragicka nehode, nevedel som ze co sa stalo len som videl auto. A rano som sa dozvedel ze hned pri dedine v noci zomreli kamarati pri nehode. Bolo to presne auto ktore som videl v noci.
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

Tweety Pozri príspevok
AKože nemáme, a čo u nás na KVP?
ani o tom neviem, ale aj tak to je moc ďaleko odomňa, ale už je to oki
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

Nika Pozri príspevok
..to je v poriadku, že si spomenieš. Ale myslela som tým, že mysli na to ako vám bolo dobre, skús si pripomenúť veselé chvíle, aby si pociťovala pritom radosť..... skrátka že si šťastná a vďačná, že si s ním mohla byť kým tu ešte bol.( Neviem či som to napísala zrozumiteľne). Možno, je to ešte krátky čas, ale skús to Určite sa ti uľaví. ...... Nechcem , aby to vyznelo cynicky, ale ber to tak, že aj smrť je súčasťou života.
áno, už to viem aj ja - síce som to vedela už dávno, no človek si to uvedomí až keď sa niečo takéto udeje. Je to ok, vďaka za podporu
0 0
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
...keď sa sníva s mŕtvym tak bude pršať.
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
ak sa sníva, že vypadávajú zuby, znamená to úmrtie. Ak ťa zub aj bolí bude to niekto blízky.
0 0
ann100 ann100

ann100 je offline (nepripojený) ann100

dobry den...skvela tema

tak sa pridam aj ja.
sen prvy: zuby...hnusne zuby som mala a celu nos som si ich zhnite vyberala z ust...neboleli...len strasne smrdeli. Snivalo sa mi to viac ako pred troma rokmi...ale do dnes si pamatam tu "chut" v ustach. Velmi zivy sen.
Rano som sa zobudila s hnusnou chutou v ustach a este horsou naladou. Poobede moj manzel havaroval /zrazil hluchonemeho cyklistu, ktory mu vosiel do cesty a zomrel/

ryby zakonite aj u nas signalizuju prirastok do rodiny

ale mam dva sny s ktorymi fakt neviem rady

1. snivali sa mi mysi. Plna podlaha mysi v dome /neviem ci v mojom/ ako sa kotia. Mysi lezali na zemi na chrbte s roztiahnutymi labami a rodili tak ako zeny. Hnusne to bolo.

2. sen v ktorom som figurovala len ja a moja mama. Nejaky byt asi moj, v ktorom sa zacala prepadavat podlaha. Plavajuca podlaha doska po doske. A ja som ju stale z toho bytu volala, ze uz pod, lebo sa to vsetko prepadne. Co bolo pod doskami neviem...asi len nejaka "ciernava". Nakoniec sa nam z toho bytu podarilo dostat. Popri stene, akoby po nejakej rimse. Ale este si pamatam ze som sa tam silou-mocou chcela vratit po mobil a penazenku...a zda sa mi ze som sa aj vratila

kto by mi to vedel vysvetlit?
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

no ľudkovia, dnes som mala zvláštny sen. Najprv sa mi snívalo, že som na zarastenom opustenom cintoríne a niekoho hľadáme s ujom a jeho ženou a tromi deťmi a mojou maminou - v pozadí na konci bol domček, ktorý sa snažíme predať, následne nato som bola v pohrebnej službe, kde boli dve miestnosti. V jednej miestnosti bola moja dcéra a papala a v druhej sme boli ja a muž - bola som dosť nervózna a naliehala som na malú, aby už dopapkala, lebo tu nebudeme nocovať s mŕtvymi a večne zhasínala svetlo, potom som sa strhla zo sna.

Vie mi niekto povedať, čo to zasa má znamenať? ďakujem vopred
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

cowboyka Pozri príspevok
no ľudkovia, dnes som mala zvláštny sen. Najprv sa mi snívalo, že som na zarastenom opustenom cintoríne a niekoho hľadáme s ujom a jeho ženou a tromi deťmi a mojou maminou - v pozadí na konci bol domček, ktorý sa snažíme predať, následne nato som bola v pohrebnej službe, kde boli dve miestnosti. V jednej miestnosti bola moja dcéra a papala a v druhej sme boli ja a muž - bola som dosť nervózna a naliehala som na malú, aby už dopapkala, lebo tu nebudeme nocovať s mŕtvymi a večne zhasínala svetlo, potom som sa strhla zo sna.

Vie mi niekto povedať, čo to zasa má znamenať? ďakujem vopred
Cintorín vidieť: pokojný život
chodiť po starom: spomeň si na rodičov
0 0
vlcica07 vlcica07

vlcica07 je offline (nepripojený) vlcica07

ahojte, ja som mala nedavno konflikt s jednym clovekom, v podstate do mna vyskakoval pred priatelmi, mal trochu vypite, ale vyslovene si ma zobral na musku a zivil temu aj bez toho, aby sa k nemu niekto pridaval...cele to bolo skutocne trapne a este to bolo na mojej oslave, doteraz netusim, co sa stalo presne a rozhodla som sa s tymto clovekom sa uz nestretavat, je aj inokedy neprijemny, ma taky ponizujuci humor....v noci sa mi snivalo, ze sme boli s detmi niekde, kde bolo vlhko a zima, tak sme sa skryli, viac ludi, do nejakej budovy, telocvicne alebo co to bolo a deti mali studene nohy, tak som im z niekade priniesla teply paplon, vyzula ich a prikryla...bol tam aj dotycny a ako som isla okolo neho s tym paplonom, tak som mu vysvetlovala, ze to beriem detom, lebo su chore, a potom som sa opravila, ze lebo by mohli prechladnut a on bol sarkasticky..vysmieval sa tym svojim neprijemnym sposobom, ze som sa pomylila a ja som sa citila blbo

inak zapisala som si toho autora snara, idem si ho kupit, dik za tip
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

Tweety Pozri príspevok
Cintorín vidieť: pokojný život
chodiť po starom: spomeň si na rodičov
a ten ďalší význam, tá pohrebná služba a malá???
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

;
0 0
enad enad

enad je offline (nepripojený) enad

Mne sa už viac krát snívalo o predchádzajúcom dvojizbovom byte, v ktorom sme bývali s manželom a tam sa nám narodil aj prvý syn. Presne vidím rozmiestnenie nábytku ale vždy sa tam vrátim iba ja s deťmi (máme dve)... Naháňa mi tento sen strach, neviem čo to môže znamenať. Vie mi niekto pomôcť? Ďakujem
0 0
enad enad

enad je offline (nepripojený) enad

sisas Pozri príspevok
Mne sa už viac krát snívalo o predchádzajúcom dvojizbovom byte, v ktorom sme bývali s manželom a tam sa nám narodil aj prvý syn. Presne vidím rozmiestnenie nábytku ale vždy sa tam vrátim iba ja s deťmi (máme dve)... Naháňa mi tento sen strach, neviem čo to môže znamenať. Vie mi niekto pomôcť? Ďakujem
Prosím neviete nikto o čo môže ísť? Túto noc som znovu videla ten byt a som sa v nom prechádzala a presviedčala som terajších majiteľov aby mi ho naspäť predali. Inak je to už 8 rokov, čo tam nebývame.
Ďakujem
0 0
krajanová krajanová

krajanová je offline (nepripojený) krajanová

ja viem, že keď sa sníva s vodou, ktorá je mutná - značí problémy, nepríjemnosť, naopak, keď je voda krásna číra - radosť.
Tento poznatok osvedčujem. Do piatku rána sa mi snívalo, že som plávala v oceáne, krásnom priesvitno modrom, ryby tam neplávali, takže prírastok zatiaľ nie, ale v piatok poobede som dostala SMS, ktorá ma veľmi potešila - dostala som lístky na vypredaný koncert priamo od frontmena skupiny. Samozrejme som mu najprv napísala list a o dva dni super spáva - mám lístky.
Takže s čistou vodou to asi platí.
0 0
krajanová krajanová

krajanová je offline (nepripojený) krajanová

skatarinas Pozri príspevok
Dobry vecer
Pisem cez moju maminu, ktora mi to tu poradila. Vraj vy mi tu pomozete
... Vcera sa mi snival sen o starom otcovi, ktory zomrel tohto roku v aprili. Bohuzial umieral dlho a v bolestiach.

A vcera sa mi snivalo o tom ako sme prisli cela rodina k starym rodicom a dedko sedel v kupelni na stolicke pri umyvadle. Mal poraneny chrbat ruky-dlane, skoro akoby spalene (ako studentka zdravotnickej skoly ) som mu to chcela osetrit, ale on to stale odmietal a stazoval sa na malu oskretu ranku nad popaleninou. Vedela som, ze to mal oskrete od hodiniek. Chcela som mu to schladit pod vodou a potom obviazat, ale palilo ho to. Tak som isla po nieco do kuchyne a zrazu prisiel dedko a sadol si na svoje miesto. A neviem ci v tom sem skoncil alebo si uz viac nepamatam.

A este cerstvo po jeho smrti ( asi par dni na to ) sa mi o nom snivalo. Znova sme boli u starych rodicov, ale vsetko bolo ine. Vsetko bolo v teplych farbach. Bola som pred domom na dvore, kde mame same jablone. A je ta, jedna, z ktorej jablka mal dedko najradsej. A ja pritom jablka velmi nejedavam. A vtedy prisla za mnou mamina s babkou a pytali sa ma, co robim. Ja som im odpovedala, ze jem jablka, ktore mal dedko tak rad.

Tak asi som vam toho vela napisa, ale dufam, ze mi pomozete rozlustit, co to znamena. Dakujem vam z pomoc
mali by ste dať odslúžiť za neho omšu, , vraví sa, že ľudia čo nemajú na druhom svete pokoj vracajú sa v snoch.
0 0
enad enad

enad je offline (nepripojený) enad

sisas Pozri príspevok
Prosím neviete nikto o čo môže ísť? Túto noc som znovu videla ten byt a som sa v nom prechádzala a presviedčala som terajších majiteľov aby mi ho naspäť predali. Inak je to už 8 rokov, čo tam nebývame.
Ďakujem
Prosím, prosím. Skúste mi niekto pomôcť.
Ďakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať