Zavrieť

Porady

výklad snov - pridajte

Milí poraďáci.

Napadla ma téma, že kto má aké skúsenosti so snami, čo znamenajú alebo predurčujú. Mám doma tri snáre, ale každý píšu inak, tak ma napadlo, že možno tu zobierame taký náš a odskúšaný. Čo vy na to?

Ja sa hneď aj spýtam, že kto vie,čo to znamená, keď sa mi často sníva o mŕtvej osobe?

Budem postupne pridávať aj ja sem. Lepšie výklady budú ale tie ozajstné, nie len knižkové, aj keď viem,že toto je široký záber výkladov a individuálne sa to môže tiež líšiť. Viem,o čom je spánok, a aké druhy snov máme, že niekde hrá rolu preťažený mozog, inde podvedomie atd. Takže píšte prosím len výklady snov.Bude to zaujímavé, koľko ľudí, toľko skúseností....
Usporiadat
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Pozri si na www.nautiktv.sk vysielanie, kde sú dobré veštice, ktoré veštia aj pri osobnej návšteve a tiež mimo vysielania. Možno si vyberieš.
0 0
Giginka184 Giginka184

Giginka184 je offline (nepripojený) Giginka184

mne sa zvyknu obcas snivat obrovske hluposti ale niekedy sa mi stalo ze som mala vo sne situaciu kt sa neskor aj stala.ale co sa tyka vykladania snov atd.tak nato velmi neverim ankoklo aj my mame doma snar a ani jeden sa nezhoduje.
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

wagner Pozri príspevok
Pozri si na www.nautiktv.sk vysielanie, kde sú dobré veštice, ktoré veštia aj pri osobnej návšteve a tiež mimo vysielania. Možno si vyberieš.
ďakujem, už som jednu našla, neviem,či je osvedčená, ale už len to, že je z Jasova o niečom svedčí, takže skúsim to, nech už konečne aspoň niečomu začnem rozumieť
0 0
cowboyka cowboyka

cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

Giginka184 Pozri príspevok
mne sa zvyknu obcas snivat obrovske hluposti ale niekedy sa mi stalo ze som mala vo sne situaciu kt sa neskor aj stala.ale co sa tyka vykladania snov atd.tak nato velmi neverim ankoklo aj my mame doma snar a ani jeden sa nezhoduje.
snár je o ničom - tam píšu samé somariny
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

pani Vejchodská v časopise Vitalita
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

Ja by som chcel niekoho poprosiť o výklad snov, poslednú dobu sa mi snívalo dosť často, asi tak 3x za mesiac, že viem lietať, proste som sa trošku rozbehol, odrazil sa a vyskočil a bol som vo vzduchu a silou myšlienok som riadil výšku i smer, kto prosím by mi to vedel vyložiť?
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

bobino38 Pozri príspevok
Ja by som chcel niekoho poprosiť o výklad snov, poslednú dobu sa mi snívalo dosť často, asi tak 3x za mesiac, že viem lietať, proste som sa trošku rozbehol, odrazil sa a vyskočil a bol som vo vzduchu a silou myšlienok som riadil výšku i smer, kto prosím by mi to vedel vyložiť?
mávam podobné sny, vyložené mi to v krátkosti bolo tak, že týmto lietaním v sne si užívam pocit ľahkosti, odľahčujem si niečo čo by som mala riešiť v reáli, je to akoby únik.
0 0
mila79 mila79

mila79 je offline (nepripojený) mila79

kazdy clovek sniva, iba ti, ktori spia tvrdo si ho zvycajne nepametaju.
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

..pamätanie sna myslím že nesúvisí s tým, či spíš tvrdo alebo inak...ja si ho nezapamätam len v tom prípade ak sa pozriem hneď do okna:-) čítal som že to súvisí s tým, že vnemy sa hneď zapisuju do nervových buniek a mažú staré vnemy:-)
0 0
mila79 mila79

mila79 je offline (nepripojený) mila79

bobino38 Pozri príspevok
..pamätanie sna myslím že nesúvisí s tým, či spíš tvrdo alebo inak...ja si ho nezapamätam len v tom prípade ak sa pozriem hneď do okna:-) čítal som že to súvisí s tým, že vnemy sa hneď zapisuju do nervových buniek a mažú staré vnemy:-)
Ano, pocula som to, ze ked sa niekto pozrie do okna tak ze si ho nepameta.
Ja osobne si sny pametam skoro kazdy den a dost podrobne; u mna je to jedno ci sa pozeram do okna alebo nie.
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

mila79 Pozri príspevok
Ano, pocula som to, ze ked sa niekto pozrie do okna tak ze si ho nepameta.
Ja osobne si sny pametam skoro kazdy den a dost podrobne; u mna je to jedno ci sa pozeram do okna alebo nie.
...ano, pokiaľ pomyslíš hneď po vstaní a otvorení oči na to, čo sa ti snívalo, tak sa zo sna dá veľa zapamätať...inak si aspoň ja zapamätám velmi málo...už sa ti stalo, že si po sne ho aj niekedy ten sen prežila? alebo aspoň časť zo sna?
0 0
evka-janekova evka-janekova

evka-janekova je offline (nepripojený) evka-janekova

maminka už krásnych dvoch detičiek opäť začínajúca v novej práci, teraz už na druhom konci Slovenska :-) ...viac
Mne sa sníval hrozný sen....

Kráčala som po ceste, bola som vyparádená ako na diskotéku. S niekym som sa rozprávala, neviem kto to bol... A vtom sa mi z ničoho nic zlomil zub, uplne sa mi rozmrvil a kusky som mala v celých ústach. Tak som začala vyplúvat, ale sa mi to nedalo.

Normálne som sa v noci zobudila, dala prsty do úst a kontrolovala, ci mam zuby. Také to bolo živé, som cítila tie kusky zubov...

Bude to asi niečo zlé...

Už dlho sa mi nesnívalo s mamou, vzdy ked som na cintoríne, tak prosim, aby sa mi zasnívala, ze ju chcem vidiet a porozpávať sa s nou. No čakám, čakám, čakám. Kazdy večer si líham s tým, že dnes sa mi uz isto zasníva.

Papa a ak niekto vie, co s tym zubom, tak napíste
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

U nás sa hovorilo, že zomrie niekto z rodiny. Podľa toho ktorý to bol zub, tak taká blízka rodina to bola. Keď predný - tak veľmi blízka rodina.
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Zuby je veľmi zlé.
0 0
linko1 linko1

linko1 je offline (nepripojený) linko1

:-)
nechem strašiť, možno tomu veriť alebo nie, ale aj mne sa snívalo so zubami, úplne mi vypadávali a vyplúvala som ich a do 2 mesiacov mi umreli dvaja z rodiny...
ale naozaj nechcem strašiť, je to len moja skúsenosť a možno som si to takto len všímala, a priradila, kedže viem, že zuby znamenajú stratu človeka... niekde som to v snári čítala
0 0
maca.tt maca.tt

maca.tt je offline (nepripojený) maca.tt

verná čitatelka príspevkov porady 46 ročná ...viac
Mne sa nedávno snívalo že som čakala dvojičky,snár hovorí duplované starosti.Môj manžel mal podobný sen kočíkoval dvojičky. Deti už neplánujeme ,zaujíma ma či mal niekto podobný sen
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

maca.tt Pozri príspevok
Mne sa nedávno snívalo že som čakala dvojičky,snár hovorí duplované starosti.Môj manžel mal podobný sen kočíkoval dvojičky. Deti už neplánujeme ,zaujíma ma či mal niekto podobný sen
Ja osobne mám také skúsenosti, že keď sa mi sníva s malými deťmi, tak vždy nejaké väčšie starosti prídu. Takže je celkom možné, že u vás budú duplované.
0 0
Zuna111 Zuna111

Zuna111 je offline (nepripojený) Zuna111

Keď spomínate bielu, moja mama vždy hovorila, že biela vo sne znamená veľké nešťastie, vraj to už má od mojej babky. Vravela, že v živote sa jej v bielom snívalo len dvakrát. Naposledy keď hovorila, že sa sa jej snívalo o veľkom snehu, tak jasne biely sen a v diaľke v ňom videla svoju mŕtvu maminu, tak sme mali nešťastie v rodine, tragicky zomrela moja sestra....
0 0
bnorika bnorika

bnorika je offline (nepripojený) bnorika

Mne sa sníva dosť často to, že som tehotná a mám ťažký pôrod (aj v skutočnosti som mala ťažké pôrody a veľké deti pri pôrode, I. dcéra mala 4,0 kg, druhá 4,50 kg), a vo sne niekedy vidím veľa-veľa krvi.
Niekto vie, čo to môže znamenať?
Ďakujem za odpovede!
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

bnorika Pozri príspevok
Mne sa sníva dosť často to, že som tehotná a mám ťažký pôrod (aj v skutočnosti som mala ťažké pôrody a veľké deti pri pôrode, I. dcéra mala 4,0 kg, druhá 4,50 kg), a vo sne niekedy vidím veľa-veľa krvi.
Niekto vie, čo to môže znamenať?
Ďakujem za odpovede!
Krv by mala znamenať radosť. Mala si nejakú?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať