Zavrieť

Porady

Ako zostaviť daňové priznanie

Ahojte všetci, potrebujem radu ako vyplniť daňové priznanie. Dôchodkyňa uzatvorila mandátnu zmluvu, z ktorej mala príjem cca 12 tis. Mala aj príjem zo závislej činnosti cca 8 tis., kde zaplatila preddavok 1,6 tis. Za radu vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    Ako myslíš zvýraznené ? Máme Ti ho vyplniť? Však sa pokús sama podľa predtlače .... konzultácia je tu možná .

    Danka T je offline (nepripojený) Danka T

    Danka T
    Ja som chcela pomôcť, ako vyplniť daňové priznanie B, lebo keby to mala iba príjmy zo závislej činnosti a nepresahujú jej sumu 47 808 Sk celú daň by jej vrátili. Lenže, keď vyplním daň. priz. B vyjde mi ešte zaplatiť daň. Možno to zlé robím, nie som účtovníčka. Ona mandátnu zmluvu mala uzavretú na 2 týždňovú brigádu niekde v zelenine. Jej dôchodok /spolu s vdovským po manželovi/ presiahne 95 616. Takže neviem ako by som to urobila?

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    Danka T Pozri príspevok
    Ja som chcela pomôcť, ako vyplniť daňové priznanie B, lebo keby to mala iba príjmy zo závislej činnosti a nepresahujú jej sumu 47 808 Sk celú daň by jej vrátili. Lenže, keď vyplním daň. priz. B vyjde mi ešte zaplatiť daň. Možno to zlé robím, nie som účtovníčka. Ona mandátnu zmluvu mala uzavretú na 2 týždňovú brigádu niekde v zelenine. Jej dôchodok /spolu s vdovským po manželovi/ presiahne 95 616. Takže neviem ako by som to urobila?
    Smith Ti prilepil link.... a stále zima?

    Ako zostaviť daňové priznanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.