Zavrieť

Porady

tlačivá DPFO z alfy

Prosím Vás o radu:
daňovému úradu je možné odovzdať aj vytlačené tlačivá daň. priznaní z Alfy, alebo je potrebné originál zakúpené tlačivo?
Ďakujem za odpoveď
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    lila7 Pozri príspevok
    Prosím Vás o radu:
    daňovému úradu je možné odovzdať aj vytlačené tlačivá daň. priznaní z Alfy, alebo je potrebné originál zakúpené tlačivo?
    Ďakujem za odpoveď
    Môže byť aj vytlačené z Alfy

    Bubačik je offline (nepripojený) Bubačik

    Bubačik
    Ked chcem DPFO z Alfy ulozit na USB kluc, preco sa mi potom zobrazuje prazdne?? co mam k tomu suboru este prilozit??

    Bubačik je offline (nepripojený) Bubačik

    Bubačik
    ale mne sa pokazila tlaciaren, potrebujem to poslat klientovi a on ked si to otvori tak to ma prazdne, chyba tomu nejaky pomocny subor ci co. PDF sa mi zobrazuje spravne!! (

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    Primo PDF je ako virtualna tlačiareň. To je, že tlačí do súboru a ten pošleš.

    Bubačik je offline (nepripojený) Bubačik

    Bubačik
    otvoris a je to prazdne....uz som na to prisla, musis k tomu pdfku prilozit subor s priponou fgf....a uz to mam ok

    Miminabb je offline (nepripojený) Miminabb

    Miminabb
    Prosím Vás keby ste mi to mohli nejako podrobnejšie opísať ten postup ako to daňové mám poslať mailom. Mám už nainštalovaný aj ten "primopdf" a aj tak mi to nefunguje. A potrebujem to daňové poslať do zahraničia.


    VEĽKÁ VĎAKA

    Miriam

    Miminabb je offline (nepripojený) Miminabb

    Miminabb
    Bubačik Pozri príspevok
    otvoris a je to prazdne....uz som na to prisla, musis k tomu pdfku prilozit subor s priponou fgf....a uz to mam ok

    Prepáčte, ale mne to stále nejde a už tri dni nad tým špekulujem, mohli by ste podrobnejšie info. Potrebujem poslať daňové priznanie do USA.
    Veľká vďaka


    Miriam

    Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

    Maruška54
    Ja mám nainštalovanú virtuálnu tlačiareň FinePrint pdfFactory. Postupujem takto - Tlač - výkaz - daňové priznanie - tlač- zobrazí sa vo formáte pdf, dám tlačiť a vyberiem si tlačiareň FinePrint pdfFactory, potom mi dáva možnosť uložiť daňové priznanie, pri posielaní e-mailom priložím toto DP ako prílohu. Možno trochu nezrozumiteľné, ale funguje to.

    Miminabb je offline (nepripojený) Miminabb

    Miminabb
    Ďakujem za rýchlu odpoveď. Ale som sa presvedčila, že asi bude niekde inde chyba, pretože som si nainštalovala aj už tu odporučený PRIMO pdf a aj PDF CREATOR. A nefunguje mi to! Ani zo stránky daňového úradu.

    Ešte raz ďakujem za odpoveď

    Miriam

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.