Zavrieť

Porady

Prieskum trhu

Prosím Vás, pri nákupoch v hotovosti, robíte nejaký prieskum trhu? Sme základná škola a nakupujeme v hotovosti z pokladne rôzne kanc. potreby a materiál na údržbu. Obecný kontrolór mi dal do zápisu, že nemám pri dokladoch priložený prieskum trhu. Ide o drobné nákupy. Robí to niekto? Ak áno, môžete sem prilepiť vzor, takéhoto tlačiva?
Usporiadat
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Ivča Pozri príspevok
Myslíš na obecnom úrade?
V štátnych organiz. je zaužívané, že smernice robí vedúci pracovník ekonóm. úseku, neviem ako je to na školách, ste samost.právny
subjekt ? Čo obecný úrad nemá ekonóma alebo ved. učtárne alebo zodpovedného pracovníka za rozpočet ?
Inak nie je zložité vypracovanie takej smernice na verejné obstarávanie, môžem poradiť viac zajtra.
Naposledy upravil adi11 : 12.03.08 at 19:00 Dôvod: doplnenie
0 0
Ivča Ivča

Ivča je offline (nepripojený) Ivča

adi11 Pozri príspevok
V štátnych organiz. je zaužívané, že smernice robí vedúci pracovník ekonóm. úseku, neviem ako je to na školách, ste samost.právny
subjekt ? Čo obecný úrad nemá ekonóma alebo ved. učtárne alebo zodpovedného pracovníka za rozpočet ?
Inak nie je zložité vypracovanie takej smernice na verejné obstarávanie, môžem poradiť viac zajtra.
Ďakujem, každá rada vítaná. Ja by som si to predstavovala tak nejako, že by tam bolo uvedené nejaká suma, napr. od 30 000 Sk sa má robiť verejné obstarávanie, a pri drobných nákupoch v hotovosti ani nie. U nás je to veľmi ťažké. Každý si kúpi čo potrebuje a mne už donesie len blok. Ja nemám na to čas, aby som len formálne vypisovala a vymýšľala si ku každému bločiku nejaký prieskum. Samozrejme, že zákona sa musím držať, ale určite sa to dá nejako zjednodušiť.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať