Zavrieť

Porady

problémy s tonerom

založila som nový toner do laserovej tlačiarne HP a "špiní" mi papier, čiže na vytlačenom papieri nie je len písmo napr.doklad, ale celý papier mám nie biely, ale do šeda. Nikdy pred tým sa mi to nestalo a toto je asi 6-ty toner.

Vie mi niekto poradiť ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    emily je offline (nepripojený) emily

    emily
    Dáška, reklamuj toner...manžel sa tonermi živí....vraj keď ide o renováciu, má otočenú stierku a originál nech si také veci nedovoľuje

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    no vidíš, to by ma nenapadlo, akurát mi manžel nadával, že keď otáčam papier, tak zašpiním nejaký valček a ten mi potom robí galibu, ale ja hovorím, že to nie je v tom, lebo aj keď som dnes celý deň tlačila len na "nové" listy aj tak mi "špinil" ... len problém bude v tom, že teraz neviem, kde a kedy som ho kúpila ...

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    takže teraz prišiel manžel a vraví, že to bola renovácia, takže zajtra naklušem s tonerom ku chalanom, čo sa mi o toto starajú a dám to reklamovať. Díky za radu. Teda dúfam, že dobre pochodím

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    Toto moje nebude lacným papierom, pretože papieru mám za kartón a pred použitím tohto toneru bolo všetko v poriadku. Vybavím to asi až budúci týždeň,lebo teraz som s deťmi doma a stejne ho chalani, ktorí mi ho predali musia reklamovať až v BB.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Buď rada, že ten toner Ti nezašpinil a nepoškodil aj súčiastky tlačiarne, lebo teplo ktoré sála pri tlači tlačiareň Ti poškodila nakvalitný toner, rozleptáva sa Ti ochranná páska na tonery a tým pádom máš špinavé papiere. Určite treba vymeniť toner, a dúfaj, že Ti nepoškodil aj tlačiareň, ale ja rozhodne by som netlačila, aby sa to nepoškodilo ešte viacej.

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    tak som bola dnes s tým vadným tonerom, chalani mi ho vymenili, vraj asi bude už zničená tá stierka..... a teraz sa vytešujem z krásnych čistých vytlačených dokladičkov, ah takto

    díky za rady

    hanulla je offline (nepripojený) hanulla

    žena plná energie hanulla
    jess
    tak som bola dnes s tým vadným tonerom, chalani mi ho vymenili, vraj asi bude už zničená tá stierka..... a teraz sa vytešujem z krásnych čistých vytlačených dokladičkov, ah takto

    díky za rady
    Byť tebou tak si dám spravit celkovú profilaktiku tlačiarne. a máš pokoj aj do budúcna, pretože špinenie papieru može robiť aj valec alebo pec a to si rovno možeš kupiť novú tlačiaren

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.