Zavrieť

Porady

likvidácia poistnej udalosti

prosím vás, kde môžem nájsť niečo o postupe likvidácii poistnej udalosti???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    larysa Pozri príspevok
    prosím vás, kde môžem nájsť niečo o postupe likvidácii poistnej udalosti???
    Skús to dať do vyhľadávača, príspevkov je tu na túto tému dosť.

    Ofélia je offline (nepripojený) Ofélia

    Ofélia
    Čo najskôr vyplnite nepr. online tlačivo s škode, do 24 hod. by sa vám mal likvidátok z poisťovne ohlásiť, kedy vám príde. Pri likvidácii , teda myslím časovo zohráva rolu či ide o likvidáciu v prípade krádeži (1/2 roka) v prípade že vám ju niekto spôsobil do 1 mes., v prípade živelnej udalosti do 2 mes. v prípade havariji auta do 1 týždňa. Neviem či som vám ale aspoň obrazovo povedala čo ste chceli vedieť....

    larysa je offline (nepripojený) larysa

    larysa
    Nič som vo vyhľadávači nenašla, potrebujem úplný detailný postup. Vie mi niekto pomôcť?

    Janulik M je offline (nepripojený) Janulik M

    ... človek :) Janulik M
    Ofélia Pozri príspevok
    Čo najskôr vyplnite nepr. online tlačivo s škode, do 24 hod. by sa vám mal likvidátok z poisťovne ohlásiť, kedy vám príde. Pri likvidácii , teda myslím časovo zohráva rolu či ide o likvidáciu v prípade krádeži (1/2 roka) v prípade že vám ju niekto spôsobil do 1 mes., v prípade živelnej udalosti do 2 mes. v prípade havariji auta do 1 týždňa. Neviem či som vám ale aspoň obrazovo povedala čo ste chceli vedieť....


    ... a čo ak išlo o požiar pred rokom a poisťovňa sa neozýva, len my voláme ako blbí a stále žiaden výsledok??? Opakujem: už prešiel takmer ROK

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Janulik M Pozri príspevok
    ... a čo ak išlo o požiar pred rokom a poisťovňa sa neozýva, len my voláme ako blbí a stále žiaden výsledok??? Opakujem: už prešiel takmer ROK
    Všetko treba riešiť písomne, doporučene. Hovorené slovo sa stratí....

    likvidácia poistnej udalosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.