Zavrieť

Porady

dôvody na rozvod

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Zdravím všetkých. Zaujímalo by ma z akých dôvodov by ste sa určite rozviedli? Píšte svoje názory a skúsenosti a hlavne tí, ktorí také niečo zažili.
Ďakujem všetkým, ktorí prispejú svojími skúsenosťami a názormi.
Usporiadat
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Nikto nič? Veď chcem iba počuť vaše názory.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Jednoznačne za alkohol a keby sa k tomu pridala aj bitka, tak okamžite.
0 0
alzbetka78 alzbetka78

alzbetka78 je offline (nepripojený) alzbetka78

momentalne hlavne mamička,mam synčeka Adrianka...som vesela,nekomfliktná osoba,mám rada úprimnosť,čestnosť...neznášam klamstvo...už som na to doplatila a neoplatí sa to ...viac
gamblerstvo - urcite
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
...ubližovanie deťom, ponižovanie partnera, nezáujem o rodinu, za surovosť...
Ďakujem Ti Bože, že toto ma obišlo!
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
agresia, bitka, ponižovanie...
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
kalkulka Pozri príspevok
Zdravím všetkých. Zaujímalo by ma z akých dôvodov by ste sa určite rozviedli? Píšte svoje názory a skúsenosti a hlavne tí, ktorí také niečo zažili.
Ďakujem všetkým, ktorí prispejú svojími skúsenosťami a názormi.
Kalkulka, na Veľkú noc takáto smutná téma...?
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Vlasta, v živote sa stáva všeličo a treba to riešiť. Povedala by som nájsť menšie zlo.
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
1. fyzické a psychické týranie detí a manželky / manžela
2. alkoholizmus
0 0
aňuša aňuša

aňuša je offline (nepripojený) aňuša

veselá kopa
Z vlastnej skúsenosti to bol alkohol, nezáujem o rodinu, bitky a sústavné poukazovanie mojej neschopnosti .
................
Som šťastná, že som po 10 rokoch opustila takého človeka.
Ukázalo sa, že som schopná, postavila som sa na nohy z nuly, mám vlastné bývanie, končím VŠ, mám zaujímavú prácu , skvelého syna, ktorý zostal so mnou a ešte lepšieho priateľa, ktorého som po 8 rokoch spoznala.

Krásny deň!
0 0
Katka19 Katka19

Katka19 je offline (nepripojený) Katka19

Pridám sa aj ja, aj keď s Vami súhlasím skoro vo všetkých príspevkoch. Samozrejme nová partnerka alebo partner,treba to riešiť ,lebo to je prvý náznak ešte väčšieho zla,skončiť to , mať pekné spomienky,a na tie zlé zabudnúť ,je to proste minulosť .Je to fakt ťažké postaviť sa na vlastné nohy ,ale určite sa v okolí nájde dobrá kamarátka ,ktorá Vás podrží a je v najhoršom s Vami,stačí jedna :-)))) ja som mala to šťastie a mala som ju nablízku,a ona teraz asi aj za pomoc dostala partnera ako treba teda aj do voza aj do koča...aj kéď čakala na neho 12 rokov :-))
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
aňuša Pozri príspevok
Z vlastnej skúsenosti to bol alkohol, nezáujem o rodinu, bitky a sústavné poukazovanie mojej neschopnosti .
................
Som šťastná, že som po 10 rokoch opustila takého človeka.
Ukázalo sa, že som schopná, postavila som sa na nohy z nuly, mám vlastné bývanie, končím VŠ, mám zaujímavú prácu , skvelého syna, ktorý zostal so mnou a ešte lepšieho priateľa, ktorého som po 8 rokoch spoznala.

Krásny deň!
Si šťastná žena, gratulujem.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
A čo tak ponižovanie, žiarlivosť v neprimeranej forme.? Žiarlenie
na všetky úspechy partnera, to je jedno aké, trebárs aj profesionálne. Nezáujem o sexuálny život?
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Tak to by si si mala zvážiť, či ti to stojí zato, keď sú v tom hlavne aj deti. Aj u nás doma som sex videla naposledy vo filme a ešte sa nerozvádzame, ale ostatné veci si naozaj musíš zvážiť.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Deti sú už dospelé.
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Tak ak takto trpíš, tak rozvod, veď ide predsa o tvoj život a prečo by si sa do konca života mala trápiť.
0 0
aňuša aňuša

aňuša je offline (nepripojený) aňuša

veselá kopa
............každý má právo na pokojný život a nik nemá právo obmedzovať druhého. Všetko je o tolerancii, pochopení a komunikácii. Treba nájsť silu a postaviť sa proti ľuďom, ktorí si myslia, že môžu s nami "zametať".
Kalkulka - nenechaj sa takto trápiť. Aj o mne si ex myslel, že som obyčajná dedinská hus, ktorá nevie čo je život ( lebo som mala 19 rokov ) tak riadil všetko a hlavne môj život.
0 0
evka-janekova evka-janekova

evka-janekova je offline (nepripojený) evka-janekova

maminka už krásnych dvoch detičiek opäť začínajúca v novej práci, teraz už na druhom konci Slovenska :-) ...viac
ROZVOD
je naozaj posledné riešenie, ale ked sa inak nedá. Vydatá som neni, len s priateľom žijem, a som stastná. Určite by som ho opustila, keby začal veľa piť, bil by mna a malého, alebo by ma týral psychicky.
Moja kamarátka také štastie nemá, jej manžel je totálny cvok, včera mu preskočilo, tak ju skoro zabil, zavolala policajtov a tí ho zobrali. Uz dala 3 krát žiadosť na rozvod, ale vzdy to stiahla, tak dúfam, že uz sa zobudí. A to je uz s ním 7 rokov.

P.S. - samozrejme, že aj v posteli to musí klapať.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Asi treba iba nájsť odvahu a poslať príživníka do čerta.
0 0
onion2 onion2

onion2 je offline (nepripojený) onion2

dobry den! ja zvazujem ako dovod na rozvod neveru manzelky. mozno to niekumu nepride ako dostatocny dovod, ale ked manzelka absolutne nema zaujem o nas vztah je to dost krute. spominalo sa tu ponizovanie, mna ponizuje to ked ma neustale ignoruje.
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Mňa ignoruje môj manžel a celá rodina a nerozvádzam sa. Nevera sa dá aj odpustiť,ak sú tam aj dôležitejšie faktory.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať