Zavrieť

Porady

Bulharsko - dovolenka

Ma niekto skúsenosti s dovolenku v Bulharsku?
Kam je najlepšie ísť (oblasť)?
S akou CK? (dobré aj zlé skúsenosti s konkrétnymi CK)
Zaplatit si aj stravu alebo sa prestravovať individuálne?
Dakujem za kazdý názor.
Usporiadat
makiki makiki

makiki je offline (nepripojený) makiki

uz vcera som sem dal to iste
0 0
pohodička pohodička

pohodička je offline (nepripojený) pohodička

Dcéra sa nakoniec zabudla na osýpky opytať, dnes bola s deťmi v Maďarsku na kúpalisku, takže až v pondelok bude volať lekárovi. Zatiaľ sú rozhodnutí, že idú, deti sa veľmi tešia, pretože idú k moru prvýkrát. Predpokladá, že chorí bulhari nedovolenkujú práve tam, kde majú kúpenú dovolenku. Tak neviem, čo nakoniec urobia.
0 0
Svit Svit

Svit je offline (nepripojený) Svit

Som vesela osoba
My odlietame do Bulharska 13-teho augusta /bude to piatok, tak dúfam, že všetko prebehne OK /, ideme s 2-ročnou dcérkou, a ked som zachytila správu o tom, že je tam epidémia osýpok, hned som sa porozprávala s našou detskou lekárkou, a tá ma uistila, že kedže maličká absolvovala očkovanie v 18 mesiacoch a máme očkovanie aj proti pneumokom, má vytvorené protilátky. Malá je ešte k tomu aj astmatička, tak dúfam dvojnásobne, že všetko bude naozaj dobre.

Chcela by som ešte opýtať, či niekto náhodou nebýval v hoteli Plovdiv v Primorsku, aké má skúsenosti.....
0 0
evinda evinda

evinda je offline (nepripojený) evinda

Ahojte, má niekto skúsenosť s ubytovaním na Slnečnom pobreží v hoteli Corona? Ďakujem
0 0
ekomama ekomama

ekomama je offline (nepripojený) ekomama

Do bulharsak je najlepsie ist bez cestovky, vzdy najdes vhodne ubytko aj v horach aj pri mori.
0 0
pohodička pohodička

pohodička je offline (nepripojený) pohodička

Svit Pozri príspevok
My odlietame do Bulharska 13-teho augusta /bude to piatok, tak dúfam, že všetko prebehne OK /, ideme s 2-ročnou dcérkou, a ked som zachytila správu o tom, že je tam epidémia osýpok, hned som sa porozprávala s našou detskou lekárkou, a tá ma uistila, že kedže maličká absolvovala očkovanie v 18 mesiacoch a máme očkovanie aj proti pneumokom, má vytvorené protilátky. Malá je ešte k tomu aj astmatička, tak dúfam dvojnásobne, že všetko bude naozaj dobre.

Chcela by som ešte opýtať, či niekto náhodou nebýval v hoteli Plovdiv v Primorsku, aké má skúsenosti.....
Sľúbila som, že napíšem, čo poradil náš lekár dcére kvôli osýpkám, tak v podstate to isté čo vám, takže odlietajú 15. augusta na Slnečné pobrežie. Dúfam, že im to vyde. Aj vám prajem krásnu dovolenku.
0 0
Svit Svit

Svit je offline (nepripojený) Svit

Som vesela osoba
pohodička Pozri príspevok
Sľúbila som, že napíšem, čo poradil náš lekár dcére kvôli osýpkám, tak v podstate to isté čo vám, takže odlietajú 15. augusta na Slnečné pobrežie. Dúfam, že im to vyde. Aj vám prajem krásnu dovolenku.
Ďakujem a aj ja prajem vašim nádhernú dovolenku, a veľa nádherných zážitkov

Ešte by som sa chcela opýtať ohľadom výmeny eur za bulh.levy. Meníte si všetko tu na Slovensku, alebo potom tam v Bulharsku.
Naposledy upravil Svit : 10.08.10 at 19:57
0 0
pohodička pohodička

pohodička je offline (nepripojený) pohodička

Ďakujem. Majú odporučanie, že tu si treba zmeniť nejakú časť na začiatok a zbytok tam a tiež sa dá použiť karta. Zmenárni je tam dosť, ale najlepšie je meniť aj tam v banke. Ešte nemá zmenené.
0 0
camel28 camel28

camel28 je offline (nepripojený) camel28

Ceny sú tam fakt nízke, ubytovanie od 5€ na osobou na noc, a to nie v ziadnych podradnych izbach, ale peknych, cistych, novo zariadenych. Bulharsko je moja oblubena letna dovolenkova destinacia

Ubytovanie v Bulharsku s priamym kontaktom na majitelov ubytovania v sukromi, ale aj hotely, apartmany, penziony najdes na tejto stranke http://roomter.com. Popripade si tam mozes zadat dopyt na ubytovanie, kde stanovis svoje poziadavky (datum, pocet osob, miesto...) a ponuky ti budu chodit priamo od majitelov ubytovani.
0 0
chrobacik395 chrobacik395

chrobacik395 je offline (nepripojený) chrobacik395

ahoj milovnici Bulharska Bulharsko je krasna krajina a co sa tyka dovolenky tak mozem len vrelo odorucit:-) nevymenila by som ho ani za Turecko alebo aku kolvek inu moznost na dovolenku!!Co sa tyka oblasti odporucila by som Primorsko rusnne mestecko ciste plaze plno zabavy aj pre rodiny s detmi, lacno krasne a ciste plaze!!Tento rok ideme cez cestovku prvy krat a letecky tak uvidime co a a ko potom vam podam blizsie info :-) a ak cez cestovku tak vam odporucam Solvex su specializovany na Bulharsko skvele ceny vyskusajte budete milo prekvapeni :-)
0 0
chrobacik395 chrobacik395

chrobacik395 je offline (nepripojený) chrobacik395

Mili milovnici Bulharskaje to krasna krajina a co sa tyka dovolenky uzastna nevymenila by som za ziadnu inu napr.Turecko.Pekne ciste hotely,ciste plaze plno zabavy aj rodiny s detmi na to vsetko odporucam primorskoa co sa tyka cestovky jednoznacne CK SOLVEX- vyskusajte budete milo prekvapeny
0 0
chrobacik395 chrobacik395

chrobacik395 je offline (nepripojený) chrobacik395

ahoj alaya ak ti mozem poradit taj jednoznacne vyhrava Primorsko-lacno rusne mestecko plne zabavy aj pre rodiny s detmi ciste plaze plno restik s dobrym jedloma hlavne lacnymi cenami, plno stankov a obchodikov kde si kupis vsetko od vymyslu sveta!A co sa tyka hotelov krasne a ciste
0 0
barni15 barni15

barni15 je offline (nepripojený) barni15

čo hovoríte na olasť Kiten bol tam niekto ?
0 0
chrobacik395 chrobacik395

chrobacik395 je offline (nepripojený) chrobacik395

ahoj barni neviem ako je v kitene tam som este nebola! Ale primorsko mam odskusane uz treti krat a vrelo odporucam, ale vies jak to sto ludi sto chuti kazdemu sa paci nieco ine a niekde inde!
0 0
barni15 barni15

barni15 je offline (nepripojený) barni15

Už to mám zaplatené tak uvidím potom dám vedieť ako bolo, minulý rok som bol na Slnečnom pobreží a páčilo sa mi
0 0
monka111 monka111

monka111 je offline (nepripojený) monka111

Ahojte, my sme si tiež objednali dovolenku v Bulharsku, ideme vlakom a po prvýkrát....
Zatiaľ mám obavy, vôbec neviem čo máme očakávať. Ideme do Pomoria. Má niekto skúsenosti s touto oblasťou? A čo strava? Píšete, že strava je lacná, ale čo to je "lacná"? Prestravujeme sa za také ceny ako sú u nás, či lacnejšie? Načo si máme dávať pozor? Je rozumnejšie zameniť si € na bulharské levy, alebo to nie je podstatné? ĎAKUJEM
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

monka111 Pozri príspevok
Ahojte, my sme si tiež objednali dovolenku v Bulharsku, ideme vlakom a po prvýkrát....
Zatiaľ mám obavy, vôbec neviem čo máme očakávať. Ideme do Pomoria. Má niekto skúsenosti s touto oblasťou? A čo strava? Píšete, že strava je lacná, ale čo to je "lacná"? Prestravujeme sa za také ceny ako sú u nás, či lacnejšie? Načo si máme dávať pozor? Je rozumnejšie zameniť si € na bulharské levy, alebo to nie je podstatné? ĎAKUJEM
Ved si prosim ta nieco o Bulharsku aj vygoogli sama.
http://www.google.sk/webhp?hl=sk#hl=...w=1024&bih=673
0 0
monka111 monka111

monka111 je offline (nepripojený) monka111

Ahoj, stalo sa, ale stále mi to vyhadzuje roky 2008 a skôr, a keďže som viac v práci ako doma, takto sa mi to zdalo rýchlejšie. Ďakujem
0 0
d0k d0k

d0k je offline (nepripojený) d0k

monka111 Pozri príspevok
Ahojte, my sme si tiež objednali dovolenku v Bulharsku, ideme vlakom a po prvýkrát....
Zatiaľ mám obavy, vôbec neviem čo máme očakávať. Ideme do Pomoria. Má niekto skúsenosti s touto oblasťou? A čo strava? Píšete, že strava je lacná, ale čo to je "lacná"? Prestravujeme sa za také ceny ako sú u nás, či lacnejšie? Načo si máme dávať pozor? Je rozumnejšie zameniť si € na bulharské levy, alebo to nie je podstatné? ĎAKUJEM
Konkretne v Pomori som este nebol a naposledy som bol v Bulhasrku min. rok takze takto:
strava je lacna je dost casto pouzivany nezmyslel - aj u nas su drahsie restauracie a lacnejsie restaruracie a su drahsie potraviny a lacnejsie potraviny - v Bulharsku je to rovnake - tam kde sa premelie vela turistov necakaj ze jedlo bude lacnejsie ako u nas (bude napr 1.3 - 2.0 krat drahsie), v miestach kde je menej turistov budu ceny na urovni nasich - takze necakaj ze za 5 EUR dostanes ranajky + obed + veceru
peniaze - najlepsie je zobrat si kartu a vybrat na mieste z bankomatu... (ak je ta moznost + treba zistit aky poplatok si zauctuje banka ale lepsi kurz asi inak neziskas)
0 0
monka111 monka111

monka111 je offline (nepripojený) monka111

ĎAKUJEM PEKNE
ja som si to takto myslela, bo som na nejakej stránke natrafila na info, že chleba stojí 1,34€ mlieko 0,63 € a u nás sú približne také isté ceny. Takže ono to nebude až taký lacný špás, ako sa hovorí, že Bulharsko je lacné. Aspom, že to takto viem, a nebudem prekvapená, keď tam dorazím....no napriek tomu, dúfam, že to výjde poriadne a moje dievčatá budú spokojné, veď čo človek neurobí pre svoje dietky...
to by bola predstava, že za 5 € raňajky, obed, večera a to pre štyroch členov rodiny , bejvavalo
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať