Zavrieť

Porady

hlasenie - danovy bonus

Chcela by som sa opýtať, či v hláseni o vyučt. dane musí súhlasiť suma danoveho bonusu uvedeného v časti I riadok 5 s časťou V, kde sú uvedený zamestnanci a im priznaný dan. bonus nakoľko v roku 2006 bol zamestnancovi vyplatený bonus z ročného zučt. pretože si ho neuplatnil v priebehu roka, takže sme si o túto čiastku znižili odvody, ale do potvrdenia o príjme zamestnanca tento dan. bonus nedalo takže do hlasenia časť V som uviedla sumu podla potvrdenia ale tym padom mi to nesedi v časti I, kde je suma bonusu vyšsia ako po sčítaní časti V. Mam v časti V upraviť zamestnancovi bonus o čiastku z roku 2006 aby to sedelo, alebo to môžem nechať ako som to už vyplnila?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Ročné hlásenie je súčtom kvartálnych prehľadov za daný kal. rok a netreba do neho "miešať" potvrdenie o príjme.

    saraz je offline (nepripojený) saraz

    saraz
    Stranu 2 mam vyplnenu podľa prehľadov, ale mne ide skôr o to že mi nesedi suma. Ak spočitam dan. bonus v casti V - tak sa to nezhoduje s castou 1 takže ak mi to ma pasovať mam to upraviť v casti V?

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Sumy z ročného zúčtovania za r. 2006 vrátane doplateného bonusu sa Ti mali prejaviť v prehľade za 1 Q/07....teda ak zrátaš sumy zo všetkých kvartálov, potom suma vyplatených bonusov by sa mala rovnať a to bez ohľadu na skutočnosť, že si ponižovala odvody .

    hlasenie - danovy bonus

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.