Zavrieť

Porady

Som v pomykove!

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Naposledy upravil ondrejvla : 17.08.05 at 15:03
Usporiadat
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Dávno pradávno pri mojej prvej služobke s výkazmi na nadriadený orgán sa kolegyňa z iného podniku sťažovala mojej šéfke na svoju šéfku a jej " neúmerné reprezentačné" Jej záverečná veta prednesená s poriadnym akcentom sa pre m)ňa stala celoživotným poučením :

Keď to podpíše, ja zaúčtujem aj kravu!!!



Tak mu to Vlasti pred zaúčtovaním podstrč na schválenie
0 0
rene rene

rene je offline (nepripojený) rene

A ňach sa červená šéf !
Amen.
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Zišlo by sa mu povedať, že si to môže zúčtovávať do nákladov, ak si to ošetrí vnútropodnikovou smernicou. Taktiež by to mohol mať zo "sociálneho fondu" , na regenráciu. :p
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

ondrejvla
Vidíš, to ma nenapadlo! Zajtra, keď príde za mnou, strčím mu to pod nos, nech to podpíše. Vďaka za rady, ešteže je nás tu viac, ktorí máme podobné problémy, ale toto už bolo aj na mňa silné kafé!
Celkom dobre si viem predstaviť, že to zobral nejakému kamarátovi s tým, že:
"daj to sem, podstrčím to účtovníčke medzi doklady, uvidíme, ako sa zatvári :-)"

Ako poznám mojho šéfa, tak on by bol schopný niečo také urobiť
Napíš zajtra, ako to pokračovalo, ok?
0 0
Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

Tiež som zvedavá :p
0 0
Lienočky Lienočky

Lienočky je offline (nepripojený) Lienočky

Vrcholne mi táto téma zlepšila náladu!Po tých prebdených nociach ktoré mávam vždy koncom marca mi to padlo super.A aj ja som veľmi zvedavá na pokračovanie...
0 0
Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

Finišujem, ale na toto som si musela nájsť čas!Tešila som sa na to konečné zhodnotenie prípadu. Nemá to chybu. Ale sa mi zlepšila nálada
0 0
evuša evuša

evuša je offline (nepripojený) evuša

Prosím, čo keď majú vyvinutú novú stavebnú technológiu? Hodí viagru do nádoby s cementom, prisype štrk, piesok, zaleje vodou a zavelí: "Postav sa!" No a stojí. Ešte že máme viagru. Ale zúčtujte doklad z Metra, kde medzi tridsiatimi položkami na podnikanie je ďalších osem, ktoré s podnikaním vôbec nesúvisia?. Čul babo raď. Čo s takým repolerom pre malé detičky, jahodový kompótik, šľahačka, cestoviny atď. v železiarstve? Celý doklad poctivo prepočítať a daňováci pri kontrole divte sa. No a ty účtovníčka - vysvetľuj a zdôvodňuj prečo je výdavkový doklad na inú sumu ako daňový doklad.
0 0
anto anto

anto je offline (nepripojený) anto

ekonóm
Mám pochybnosť, prečo to tvrdidlo podnikateľ kúpil, nebolo to kvôli účtovníčke??
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Muži si proste fandia :
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Čo fandia, snívajú.
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Ešteže existuje toto fórum, robím jedno účto, ale už by som to njaradšej podpálila. Tak tu sa aspoň odreagujem.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Som na tom podobne, až na to, že ja som už na dnes pred chvíľou skončila.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Podľa mňa tou Viagrou nahradil robotníkov.Postavila za nich.Tak a je to
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Lepšie ako všetky telenovely
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Čo je to telenovela?? Veď ja som ešte žiadnu nevidela, ak jednu časť a to vsio. Vidím iba Poradu.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Vlasti to nemá chybu! Ešte by som Ti poradila, aby si mu nenápadne " do igelitky" podstrčila lístoček s linkom na túto tému, nech chlapec vie, akú máme radosť z takých klientov. Len aby potom nechcel zľavu za túto zábavu! a nedajbože prestať
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

lenkak
Som na tom podobne, až na to, že ja som už na dnes pred chvíľou skončila.
lenka, no ja som to ako tak dotlačila do konca, ešte nejaké "drobnosti", rozúčtovať str. lístky, ale dajako to už dokopem, no keď som pozrela na ten výsledok, tak som skoro odpadla. A to nie je všetko, nezaplatená cestná daň, tým pádom von všetky PHM za 160 tis. Som z toho úplne vedľa. Keď majiteľke zajtra poviem koľko má zaplatiť dane, tak neviem či ju na ÁRO neodvezú. Alebo sa mýlim, neviem, fakt je, že je kľudná.
Aspoň sa vám trošku posťažujem
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

Zuzka, a prečo chceš kvôli nezaplatenej dani vyhodiť 160 tis. z PHM von ? Nikde v zákone o dani z príjmov nie je napísané, že podmienkou na uznanie výdavkov na PHM je zaplatená cestná daň.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Môžeš kľudne, mne tiež na dnes stačilo, lebo môj šéf je chorý a nemôže docupkať do roboty odkonzultovať nejaké otázočky ohľadom DP, ani mobil nedvíha, a to je len trošku nachladnutí (tí chlapi) veď tiež zajtra zbadá. Ak príde. Ale aspoň že je Porada.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať