Zavrieť

Porady

Som v pomykove!

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Naposledy upravil ondrejvla : 17.08.05 at 15:03
Usporiadat
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Ak je to erotický salón tak je to bez problémov, môže sa zaúčtovať! Ale teraz vážne, ja také bločky dávam do jednej obálky bokom a ak je plná tak ich príležitostne vrátim majiteľovi. On je síce zodpovedný za doklady, ale aj tak to všetko pri kontrole hádžu a vyhovárajú sa na účtovníčky, preto si treba dávať pozor.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Ja som to tu už písala, ja som to mala u môjho dlhoročného klienta, ktorý mi dáva úplne všetky doklady, čo má pri sebe, tiež som nemohla chytiť dych a to už nad dokladmi nešpekulujem, len na čísla a dátumy obvykle pozerám, úplne mechanicky. Toto ma tiež prebralo z letargie. Je to dobrý nápad zaúčtovať to tam ako ostatné neodčítateľné alebo ako osobnú spotrebu, chi chi chi
0 0
ingi ingi

ingi je offline (nepripojený) ingi

Vlasti, , tak toto tu a asi v žiadnej firme ešte asi nebolo!!!

Nie je to veru po minútke rozmýšľania už ani mne vtipné, skôr som v pomykove...neviem, čo by som s tým urobila....
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

A tiež stála 1724,50 a toľko aj zaplatil.
0 0
Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

Asi na rýchlejšie postavenie..., alebo vytvrdenie?
0 0
Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

Možno chce viagrou pán podnikateľ ešte zlepšiť svoje "postavenie"?
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Ja by som doporučila pána majiteľa technicky zhodnotiť a odpisovať. Spôsob nie je rozhodujúci.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Treba sa ich spýtať či im chýbal na stavbe roxor???
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

Mohol by to mohol dať ako plnenie zamestnnacom zo sociálneho fondu (regenerácia pracovných síl) . Alebo, ak to dá do krabičky s logom firmy a popisom jej činnosti, tak ako "prézent" obchodným partnerom v rámci zdaniteľných výdavkov na reklamu, čo vy nato ?
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Výborný nápad .
Aká dobrá téma, aspoň sa človek vyventiluje.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya


to by musel po jednej tabletke v tých krabičkách rozdávať, lebo celé balenie prekračuje limit na uznateľné reklamné výdavky
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

... a čo DPH
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

Ak by to dal do reprezentačného balíčka po tabletke (alebo po polke), tak môže stopiť ešte aj DPH
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
zlatí chlapci, čo by sme si bez vás počali?
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Seriozny záver podľa mňa je ten...blbosti dávam do jednej obálky, ako ktosi už spomínal a buď to vrátim klientovi, alebo sa tvárim, že som zabudla....aj ja som mala lieky, šišky atď. Keď to dáš do učta, neviem či budú daniari takí vtipálkovia ako mi deň pred podaním DP
0 0
rene rene

rene je offline (nepripojený) rene

Ja by som do dala ako repre, nech je veselo...Aj daniarom...
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Ale určite nie do DPH, to by potom mohlo byť až veľmi veselo...ale komu?
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

Celé je to ako sranda, ale keď seriózne pouvažujete o tých podmienkach na uznanie reklamy po novele zákona, dávať to ako repre s logom firmy by to podľa mňa legálne šlo. Priznám sa, že ja som celkom vážne uvažoval na takýto spôsob popíjať nezdanený alkohol. Dnes nie pre problém natlačiť si na farebnej tlačiarni firemnú vignetu so všetkým, čo požaduje zákon, kúpiť 50 l vína alebo alkoholu z pálenice a dať to ako prézent. A ako dôkaz by som jedno balenie nechal samozrejme aj daňovákom.
0 0
rene rene

rene je offline (nepripojený) rene

No veď v repre DPH neuplatní a aspoň mu to nebude musieť vracať s červeňou v tvári.
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

ale sme še pobavili...na dobrú noc bez viagry
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať