Zavrieť

Porady

Stretnutie Lučenec

Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Nemá niekto záujem o stretnutie v Lučenci? Odhadom poraďáci z okresov Lučenec, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Detva, Poltár, a všetci ostatní, ktorí budú mať tadiaľto cestu?
Usporiadat
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Mám nápad, aby sme okrem pravidelného stretnutia v Lučenci urobili aj stretnutie "cezpoľných" - ako mimoriadne koncoročné stretnutie poraďákov z tejto časti Slovenska. Navrhnite miesto, dátum, čas. Alebo začnem ináč - dajte súhlas, ak máte záujem o takéto stretnutie, a napíšte, kedy a kde by vám vyhovovalo.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Dav Pozri príspevok
Vyhlasujem termín stretnutia Lučenčanov na pondelok, 1.12.2008, od 16:00, Art Café na Železničnej ulici.
Oli, ja nastupujem 1.12. do nemocnice.....
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

mysimis Pozri príspevok
Oli, ja nastupujem 1.12. do nemocnice.....
A jeje... tak Ti želám, aby Ti nemocničný pobyt pomohol - budem/budeme na Teba myslieť .
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Dav Pozri príspevok
A jeje... tak Ti želám, aby Ti nemocničný pobyt pomohol - budem/budeme na Teba myslieť .
Ďakujem, potom pekne všetko popíš ako bolo......
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Ja som skôr za Zvolen. Ten Lučenec býva na začiatku mesiaca, čo mi nevyhovuje. Ale rada by som prišla na nejaké koncoročné stretko. Možno ten týždeň od 8. - 11. 12. 2008.
0 0
Lotarka Lotarka

Lotarka je offline (nepripojený) Lotarka

Mne nevyhovujú pondelky - vtedy ledva stíham, lebo večer chodím športovať. Z roboty bežím domov urobiť rýchlo niečo jesť a pripraviť sa s dcérou do školy a už je veľa hodín. A je to moje skoro jediné uvolnenie od domácnosti a detí.

No mám aj obavy a strach zoznámiť sa s Vami, keď viem koľko toho neviem.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Oli a čo keby sme si to trošku posunuli o týždeň neskôr?
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Lotarka Pozri príspevok
Mne nevyhovujú pondelky - vtedy ledva stíham, lebo večer chodím športovať. Z roboty bežím domov urobiť rýchlo niečo jesť a pripraviť sa s dcérou do školy a už je veľa hodín. A je to moje skoro jediné uvolnenie od domácnosti a detí.

No mám aj obavy a strach zoznámiť sa s Vami, keď viem koľko toho neviem.
Lotarka, nad tým sa vôbec nezamýšľaj.....zober odvahu a prídi aj Ty na stretnutie, radi Ťa privítame....
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

mysimis Pozri príspevok
Oli a čo keby sme si to trošku posunuli o týždeň neskôr?
Čo sa mňa týka, môže byť aj o týždeň neskôr, a nemusí to byť pondelok.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Dav Pozri príspevok
Čo sa mňa týka, môže byť aj o týždeň neskôr, a nemusí to byť pondelok.
Takže, zajtra o 16:00 si sadnem v Lc do Art Café, dám si čajík a počkám, kto príde. Budem myslieť na Mysimis, a priať jej skoré uzdravenie.

Potom doma oprášim príspevok Mimoriadne celoročné stretnutie - termín, miesto.
0 0
beatam beatam

beatam je offline (nepripojený) beatam

Dav Pozri príspevok
Mám nápad, aby sme okrem pravidelného stretnutia v Lučenci urobili aj stretnutie "cezpoľných" - ako mimoriadne koncoročné stretnutie poraďákov z tejto časti Slovenska. Navrhnite miesto, dátum, čas. Alebo začnem ináč - dajte súhlas, ak máte záujem o takéto stretnutie, a napíšte, kedy a kde by vám vyhovovalo.
Súhlasím a navrhujem niektorý deň v týždni od 15.12. Dúfam, že to nie je až tak neskoro. Verím, že dovtedy sa zbavím choroby
0 0
misis misis

misis je offline (nepripojený) misis

Som nova.volam sa ingrid klimentova mala by som zaujem o najblizie stretko alebo na vas kontakt. Moj tel:kontakt je 0915 43 74 74, e-mail je i.klimentova@centrum.sksom z Velkeho Krtisa
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

misis Pozri príspevok
Som nova.volam sa ingrid klimentova mala by som zaujem o najblizie stretko alebo na vas kontakt. Moj tel:kontakt je 0915 43 74 74, e-mail je i.klimentova@centrum.sksom z Velkeho Krtisa
Vitaj na Porade, cíť sa tu s nami dobre.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Dav Pozri príspevok
Mám nápad, aby sme okrem pravidelného stretnutia v Lučenci urobili aj stretnutie "cezpoľných" - ako mimoriadne koncoročné stretnutie poraďákov z tejto časti Slovenska. Navrhnite miesto, dátum, čas. Alebo začnem ináč - dajte súhlas, ak máte záujem o takéto stretnutie, a napíšte, kedy a kde by vám vyhovovalo.
Posúvam, a pýtam sa : kedy a kde? Detva?, Krtíš?, Lučenec? Kedy? Zajtra= streda-prikrátky čas na dohodnutie sa, štvrtok - asi by sme to stihli zorganizovať, piatok - na dohodnutie ideálne, ale vo firmách budú asi rozlúčky s rokom, sobota - nájdeme si čas od domácnosti? nedeľa - to sú aj rodinné povinnosti, ďalší pondelok????

Vyjadrite sa...
0 0
bef bef

bef je offline (nepripojený) bef

Olinka, nápad je to dobrý len toto obdobie mi moc nevyhovuje. Možno v novom roku.

Pekný deň
0 0
beatam beatam

beatam je offline (nepripojený) beatam

Dav Pozri príspevok
Posúvam, a pýtam sa : kedy a kde? Detva?, Krtíš?, Lučenec? Kedy? Zajtra= streda-prikrátky čas na dohodnutie sa, štvrtok - asi by sme to stihli zorganizovať, piatok - na dohodnutie ideálne, ale vo firmách budú asi rozlúčky s rokom, sobota - nájdeme si čas od domácnosti? nedeľa - to sú aj rodinné povinnosti, ďalší pondelok????

Vyjadrite sa...
Mne vyhovuje piatok 19. alebo pondelok 22. Dúfam, že sa tento rok ešte uvidíme
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

beatam Pozri príspevok
Mne vyhovuje piatok 19. alebo pondelok 22. Dúfam, že sa tento rok ešte uvidíme
Čo sa mňa týka, môže byť. Jangol, Mysimis, ostatné poraďáčky - kedy????
0 0
jangol jangol

jangol je offline (nepripojený) jangol

Ja tiež môžem aj v piatok alebo aj v pondelok o 16. h. Takže sa rozhodnite kedy a napíšte. Zajtra večer sem kuknem.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Mne by tiež vyhovoval piatok a miesto kde?
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Ja tento krát vynechávam svoju účasť na stretku. V práci som si všetko načasovala tak, aby som v piatok 19.12. skončila a odchádzam na chalupu užívať si pokojné sviatky. Vrátim sa až v novom roku a budem len od 07.01.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať