Zavrieť

Porady

Stretnutie Lučenec

Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Nemá niekto záujem o stretnutie v Lučenci? Odhadom poraďáci z okresov Lučenec, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Detva, Poltár, a všetci ostatní, ktorí budú mať tadiaľto cestu?
Usporiadat
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Nestretáva sa nás veľa, ale už 2,5 roka máme pravidlo "každý prvý pondelok v mesiaci". Skúšala som iné termíny, oslovovala každého, kto sa k Lučencu a blízkemu okoliu priznal v profile alebo v nejakej téme. Kto môže, príde. Už iba vyhlásim termín, a stretko si upresňujeme cez telefón. Preberá sa aj účtovníctvo, lebo väčšina z nás má diagnózu "Účtovníčka" . (Svoj blog nepropagujem ) . Jasné, že na pretrase sú aj iné témy - domácnosť, deti, vnúčatá, psy, rodinní príslušníci,ale tie schovávam pod bod Rôzne, ktorý je hlavným bodom programu. A kto už na nejakom stretku bol, vie, že v tomto bode je pred nestretkujúcimi ukrytá tá najhlavnejšia časť : výborná nálada, pozitívna energia, veľa smiechu, priateľské posedenie s ľuďmi, s ktorými si máte čo povedať už len preto, lebo s nimi máte jeden spoločný záujem - Porada.sk
P.S. Na odbúranie stresu odporúča stretko jedenásť z desiatich poraďákov, ktorí už nejaké stretko absolvovali.
P.S. 2. Psov máme skoro všetci
3 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Rozálka, mne lučenecký trhá uši, používam lučenský. Ale spisovné sú obidve prídavné mená http://www.slovacivosvete.sk/338/spr...?sprava=384103
3 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Stručná správa zo stretnutia v Lučenci:

Bolo nás veľa a bolo nám spolu výborne, ako vždy. O témy núdza nebola Posunutie času o pol hodinu skôr sa ukázalo ako dobrý nápad

Ďalšie stretnutie : cukráreň Flamengo, 4. 3. 2013, od 15:30.
3 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Sabadka Pozri príspevok
Zápisnicu schvaľujem, len podotýkam chýba uznesenie
Naozaj chýba ...

Uzniesla som sa, že ďalšie stretnutie bude 4.10.2010 od 16:00 v pizzérii Ragazza.


Reklama:

Účasť na stretnutiach spôsobuje odbúranie stresu, získanie rád, porozumenia a priateľov a precvičenie bránice od smiechu.
Účasť na stretnutiach odporúča jedenásť z desiatich účastníkov akéhokoľvek poraďáckeho stretka.

Koniec reklamy.
2 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Stručná správa zo stretnutia v Lučenci

Prítomní : Beatam, Dav, r_d_h
Program : Rôzne

Konštatujeme, že tretí pokus o decembrové stretnutie bol úspešný

Nasledujúce stretnutie : Pizzéria Ragazza, 10.1.2011, od 16:00.

Záver : Šťastné, pokojné a láskyplné Vianoce, v Novom roku veľa zdravia, šťastia, úspechov, pohody a lásky
2 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Dovoľte mi, aby som všetkým Vám a aj Vašim rodinám popriala krásne Vianoce, plné radosti a pokoja.




Maja
2 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Stručná správa zo stretnutia v Lučenci

Prítomní : Dav, Jangol, r_d_h, Vlastalc.
Ospravedlnení : Beatam, Mysimis

Program :
1. Privítanie
2. Rôzne :
2.1. Aké sú zmeny v zákonoch, čo je už schválené a čo ešte neplatí, výber školení
2.2. Predpokladané problémy pri uzatváraní roka
2.3. Práca s PC a MRP
2.4. Poznámky o neprítomných (Miška, držíme prsty, Beatam, škoda že to dnes nevyšlo, Chemicka sa neozýva)
2.5. Rôzne, rôznejšie a najrôznejšie
3. Ďalšie stretnutie 7.2.2011
2 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Petra Nová Pozri príspevok
Keď sa motám okolo informácií o poraďáckych stretkách, tak som zarozmýšľala, na ktoré by som sa vybrala. Či na bujaré východniarske, alebo niektoré decentné stredoslovenské, alebo či prepadnúť to v Nitre. A keď čítam Tvoje správy, mimochodom, pozriem si ich rada, je mi jasné, že na tom vašom by som si ani nepípla. Samé účtovníctvo, dane, samé zákony a účtovné programy, PC, teda nič pre mňa. A čo tak poklebetiť o Porade, poraďákoch, o psíkoch, o nemožných témach, pokiaľ možno podrobne?

Nenádejám sa, že by niekedy a niekde bolo s takým programom. A tak mi nezostáva nič iné, len prečítať si priebežné správy zo všetkých. Asi mi to bude aj stačiť, lebo však keď si všetko prečítam, tak ako keby som tam bola. A nemusím ani vytiahnuť päty z domu.
Ver mi, Petra, že na stretkách nikdy neúčtujeme, zato zábavy je tam hajajáj ....
2 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Neboj Peťka, keby si ma poznala osobne, vedela by si, že aj ja som kopec srandy a nejaké "dotknúť sa ma" mi je vzdialené na hony. Príď niekedy na naše stretko a uvidíš.
2 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Bola som v nemocnici na operácii - vyberali mi moje nefunkčné obličky, jeden týždeň jednu, druhý týždeň druhú a teraz sa zotavujem.
2 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Stručná správa zo stretnutia v Lučenci
Prítomní : Beatam, Dav, Mysimis
Ospravedlnené : Jangol, Vlastalc, z RS (cez FB) : r_d_h, Monika
Program :
1. Privítanie
2. Rôzne, rôznejšie, najrôznejšie
3. Termín ďalšieho stretnutia : 4.7.2011, od 16:00, Zmrzlináreň na Železničnej



P.S. Rifle mám v mrazáku
Naposledy upravil Dav : 14.06.11 at 21:54 Dôvod: Aktualizácia ospravedlnených
2 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Oli, ďakujem, potešila si ma. Mala som rozsiahlu dišputu s pukančanmi a tí tvrdili len jedno a ja zas druhé a nechceli ustúpiť, takže je rébus vyriešený, oba tvary (pukanecký i pukanský) sú správne.
Naposledy upravil Rozalka : 17.06.11 at 19:48 Dôvod: oprava poradia
2 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Stručná správa zo stretnutia v Lučenci :
Prítomní: Beatam, Dav, Jangol, Vlastalc
Ospravedlnení : Sabadka, Monika, r_d_h,

Program :
1. Privítanie
2. rôzne - rôznejšie - najrôznejšie
3. Novinky v súkromí - práci - zákonoch
4. Telenovela....svadobný pochod - koniec prvej série
5. Stravovacie návyky a povahové vlastnosti niektorých členov domácnosti
6. Rozlúčenie a záver

Ďalšie stretnutie - 5.9.2011, Zmrzlináreň na Železničnej ulici, od 16:00.
2 0
chemicka chemicka

chemicka je offline (nepripojený) chemicka

pracujem v súkromnom laboratóriu ako manazér kvality ...viac
Milé dámy, všetky Vás srdečne pozdravujem z RS a často na Vás myslím. Mám sa dobre, pracujem a tvorím. Skúsim poslať zopár ukážok, len neviem či sa mi topodarí. Dúfam, že včerajšie stretko Vám dopadlo znova úžasne, ako ináč ???
2 0
chemicka chemicka

chemicka je offline (nepripojený) chemicka

pracujem v súkromnom laboratóriu ako manazér kvality ...viac
tak sa mi to podarilo, vo "FOTO" mám album "moje maliarske pokusy", tak ak budete mať čas, mrknite na ne*:-)
2 0
chemicka chemicka

chemicka je offline (nepripojený) chemicka

pracujem v súkromnom laboratóriu ako manazér kvality ...viac
Ahojte, prajem všetkým účastníkom "Strenutí v Lučenci" pekný nový rok 2013, veľa zdravia a šťastia!
2 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Stretnutie Lučenec 3.6. 2013, od 15:30, cukráreň Flamengo
2 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Stretnutie Lučenec 1.7.2013, od 15:30, cukráreň Flamengo
2 0
jangol jangol

jangol je offline (nepripojený) jangol

Tak to som rada a teším sa o týždeň.
2 0
jangol jangol

jangol je offline (nepripojený) jangol

Teším sa. Dúfam, že mi do toho nič nepríde.
2 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Stručná správa so stretnutia v Lučenci:
Účasť : Chemicka, r_d_h, Beatam, Jangol, Vlastalc, Dav, Lotarka(aspoň na chvíľku) Nóóó, dochádzka sa lepší

Program :
1. Pestrá zmes problémov a postrehov zo života zúčastnených gratulácie k narodeninám a k prírastku v rodine
2. Termín ďalšieho pravidelného stretnutia 7.6.2010
3. Termíny nepravidelných stretnutí budú vyhlásené v tejto téme


Záver : Bolo nám výborne, ako vždy.

P.S. Ešte raz ďakujem
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať