Zavrieť

Porady

Stretnutie Lučenec

Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Nemá niekto záujem o stretnutie v Lučenci? Odhadom poraďáci z okresov Lučenec, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Detva, Poltár, a všetci ostatní, ktorí budú mať tadiaľto cestu?
Usporiadat
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Dav Pozri príspevok
4.5. 2009, od 16:00, Zmrzlináreň na Železničnej ulici
0 0
beatam beatam

beatam je offline (nepripojený) beatam

Ja som dnes už "došla" O tretej musím byť úplne inde a Lučenec nestihnem. Takže 11.5. na školení, alebo až o mesiac
Prajem dobrú zábavu a dúfam, že nezmoknete.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

beatam Pozri príspevok
Ja som dnes už "došla" O tretej musím byť úplne inde a Lučenec nestihnem. Takže 11.5. na školení, alebo až o mesiac
Prajem dobrú zábavu a dúfam, že nezmoknete.
Škoda...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Stručná správa zo stretnutia Lučenec :

Prítomné : Vlasta, Misimys, Jangol, Dav.
Ospravedlnené : Beatam.
Zbytok : Lotarke to nevyšlo, Savoir som stretla 25. pred DÚ, Ekonella má pauzu aj od Porady, (zdravie ???), r_d_h zaparkoval dakde inde, Jess a zubárka sú nezosynchronizované s našimi termínmi, Beff ešte stále nevie odbočiť doprava doľava:???, Michelle84 sa viac páči Zvolen, pedagógovia majú okolo 3/4 roka v škole asi iné povinnosti.

Program :

1. Riešenie otázky "Ako sme na tom s bežným obdobím"
2. Niektoré špecifiká softvérov
3. Rôzne

Záver : O mesiac bude praktická ukážka používania vybraných programov
Ďalšie stretnutie : 1.6.2009, Zmrzlináreň na Železničnej ulici.

P.S. Zase bolo výborne.
Naposledy upravil Dav : 04.05.09 at 21:13 Dôvod: neviem, kde je napravo a kde naľavo
0 0
r_d_h r_d_h

r_d_h je offline (nepripojený) r_d_h

Ahojte dnes mi to zas nevyšlo parkoval som cely deň v Košiciach a len teraz som došiel
0 0
Lotarka Lotarka

Lotarka je offline (nepripojený) Lotarka

Čaute!

Človek darmo plánuje a snaží sa prispôsobiť tomu všetky veci, keď stačí, že manžel musí nadrábať a už nemá kto ísť pre deti. Hold ťažký je život bez starých rodičov.

Tak, ak šéf odobrí moju účasť na školení, tak sa vidíme!
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac

Lučenčanky, máte ešte motorest "Halier" a "halierovskú fazuľovicu"?
alebo to premenovali na motorest Cent a centovská fazuľovica?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Rozalka Pozri príspevok

Lučenčanky, máte ešte motorest "Halier" a "halierovskú fazuľovicu"?
alebo to premenovali na motorest Cent a centovská fazuľovica?
Menili sme menu, nie cenu, a ešte nikoho som nepočula povedať, že ide do motorestu Nula celá, tri desaťtisíciny Eura .
A okrem toho, my miestni (zisťované na reprezentatívnej vzorke jedného respondenta) , si tabule s menom lokálu aj tak nevšímame, keď vieme, kde sme
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ďakujem za vyčerpávajúcu odpoveď.
0 0
ekonella ekonella

ekonella je offline (nepripojený) ekonella

Ahojte poraďáci!
Po dlhšej nútenej dovolenke som už zase tu. Veľmi sa teším na najbližšie stretnutie!
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Dav Pozri príspevok
Stručná správa zo stretnutia Lučenec :

Prítomné : Vlasta, Misimys, Jangol, Dav.
Ospravedlnené : Beatam.
Zbytok : Lotarke to nevyšlo, Savoir som stretla 25. pred DÚ, Ekonella má pauzu aj od Porady, (zdravie ???), r_d_h zaparkoval dakde inde, Jess a zubárka sú nezosynchronizované s našimi termínmi, Beff ešte stále nevie odbočiť doprava doľava:???, Michelle84 sa viac páči Zvolen, pedagógovia majú okolo 3/4 roka v škole asi iné povinnosti.

Program :

1. Riešenie otázky "Ako sme na tom s bežným obdobím"
2. Niektoré špecifiká softvérov
3. Rôzne

Záver : O mesiac bude praktická ukážka používania vybraných programov
Ďalšie stretnutie : 1.6.2009, Zmrzlináreň na Železničnej ulici.

P.S. Zase bolo výborne.

Ahojte, nedá mi nezareagovať

No veru, ťažšie sa dostať do LC počas pracovného dňa, keď končím o 15:30. A od budúceho mesiaca budem ešte ďalej. Presúvam sa do BB, škoda, že v tomto okolí nerobí nikto stretko. Možno raz

A inak, počas májového stretka som si užívala Londýn a som rada, že si si na mňa Dav spomenula

Verím, že sa raz dostanem na Vaše stretko alebo na niektoré iné so super poraďákmi
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Oli....zubárka a stretko veru NEM zosynchronizované ....boli sme včera ....... jedno naše autíčko malo "stretko" so srnkou, tak je už 2 týždne v servise chúďatko a na druhom autíčku behá každý deň muž do ZV do práce, takže ani povoz nie je ... ani starí rodičia nie sú v blízkom okolí k deťom (((( .......... no a tiež sa v lete presúvam do BB, takže stretneme sa jedine na nejakom "veľkom" stretku....možno tom, ktoré zorganizuje Jožko Mihál
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Michelle, Jess, škoda, že neviete prísť. My na stretku spomenieme aj vás, o kom vieme, že je z relatívne blízkeho okolia. Kto vymyslel termín "PORADABUS", dobre spravil, ešte to zrealizovať... Za seba vyhlasujem, že nemám problém sadnúť na bus, vlak a dopraviť sa do Detvy, Rimavskej Soboty,Veľkého Krtíša( tam teda len autobus), Poltára, Zvolena, pobudnúť tam pár hodín a prísť do Lc. Som presvedčená, že ak by termín vyhovoval majiteľkám áut, nebol by problém urobiť výjazdové stretnutie. Ale kedy, ale kde...V Lc sa stretávame rok, veľmi dlho sme boli iba tri. Striehnem na každého z tejto oblasti, pokiaľ sa mi neozve verejne v téme,alebo cez ss, posielam ss ja, a pozývam, pozývam, pozývam, až sme sa dopracovali k pomerne slušnému počtu. Vybrali sme si pondelok, lebo je po víkende navarené a upratané, a začiatok mesiaca, lebo ešte nie je nával so mzdami a DPH.
Urobte prieskum lokálov, prezrite si diár, kedy máte voľnejšie, navrhnite a uvidíme.
Mimochodom, stretko Zvolenčanov zorganizovala Bratislavčanka, prišli 2 ks z Bratislavy, 2 ks z Banskej Bystrice, 1 ks z Detvy a 1 ks z Lučenca
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Stretnutie 1.6.2009, Zmrzlináreň na Železničnej ulici, od 16:00
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Dav Pozri príspevok
Stretnutie 1.6.2009, Zmrzlináreň na Železničnej ulici, od 16:00
Ja sa len tak trošku zamiešam do vašej témy (prepáčte mi to).
Len či sa v pondelok do tej zmrzlinárne zmestíte, keďže deti majú svoj sviatok a takéto miesta budú určite "okupovať"..
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Olice Pozri príspevok
Ja sa len tak trošku zamiešam do vašej témy (prepáčte mi to).
Len či sa v pondelok do tej zmrzlinárne zmestíte, keďže deti majú svoj sviatok a takéto miesta budú určite "okupovať"..
Hádam áno, lebo zmrzlináreň má véééľký dvor.
0 0
savoir savoir

savoir je offline (nepripojený) savoir

som obyčajná baba
Dav Pozri príspevok
Stretnutie 1.6.2009, Zmrzlináreň na Železničnej ulici, od 16:00
Ahojte, veľmi sa teším na stretko a práve na MDD. Veď aj ja som niekedy ako dieťatko....
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Dav Pozri príspevok
Stretnutie 1.6.2009, Zmrzlináreň na Železničnej ulici, od 16:00
Posúvam
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Dav Pozri príspevok
Stretnutie 1.6.2009, Zmrzlináreň na Železničnej ulici, od 16:00
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Stručná správa zo stretnutia Lučenec :
Podľa abecedy : Beatam, Dav, Ekonella, Jangol, r_d_h, savoir, Vlasta.
Program :
1. Zvítanie, privítanie, zoznámenie, prestavba nábytku a teplý čaj
2. Niektoré špecifické prípady Postupov účtovania PÚ, JÚ, zákona o dani z príjmov, zákona o DPH a zákona o správe daní a poplatkov, najmä ich ponímanie živnostníkmi
3. Diskusia k bodu 2
4. Upratanie poprestavovaného nábytku
5. Záver : 6.7. od 16:00, Zmrzlináreň na Železničnej ulici.

A bolo super.
Naposledy upravil Dav : 01.06.09 at 19:02
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať