Zavrieť

Porady

Pomelo

som kto som
Pozná niekto pomelo z vlastnej skúsenosti? Vraj je to lepšie ako grep, čítala som, že to nie také horké.
Usporiadat
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
damati Pozri príspevok
Pozná niekto pomelo z vlastnej skúsenosti? Vraj je to lepšie ako grep, čítala som, že to nie také horké.
Každému chutí niečo iné ,pomelo je v podstate taký sladký grep .
U nás ho strašne predražuju,ale na pláži v Thajsku ti ho donesú až k lehátku na pláži pekne očistené a dajú ti k nemu a rozmiešane chili s cukrom za 40 Bath - cca 25 Sk
Tak že šťastnú cestu a dobrú chuť
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ja som to raz kupila, ponukali to ako krizenec grapefruitu a pomaranca. Nam to nechutilo, bolo to take horko-kysle. Mozno to nebolo zrele.
0 0
medvedik21 medvedik21

medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac
Mne pomelo chutilo oveľa viac ako grep. Je to sladšie ako grep, menej šťavnaté ale veeeeľmi chutné mňam
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

damati Pozri príspevok
Pozná niekto pomelo z vlastnej skúsenosti? Vraj je to lepšie ako grep, čítala som, že to nie také horké.
Mne to tiež chutí viac, ako grep, nie je tak horký. Len treba vystihnúť sezónu, teraz to už tuším u nás nedostať.
0 0
kikoza kikoza

kikoza je offline (nepripojený) kikoza

Mám rada aj grep, ale pomelo mi chutí lepšie. Je síce drahé ale taký veľký kus je aj na viackrát.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Naozaj je lahodnejší ako grep, nie je taký "agresívny" a nebolia po zjedení ústa ako po grepe.
0 0
Lubica H Lubica H

Lubica H je offline (nepripojený) Lubica H

súhlasím. ak natrafíš, na to správne zrelé - je fantastické. aj keď... tiež som si musela zvyknúť na tú chuť, prvýkrát som mala zmiešané pocity. ale neskôr mi len pri pomyslení na pomelo tiekli slinky.
0 0
jajkach jajkach

jajkach je offline (nepripojený) jajkach

Tiež mám rada grep, aj keď má horkú chuť. No pomelo je omnoho jemnejšej chuti, nám doma veľmi chutilo - bolo sladučké. Mňam.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Prvýkrát som ho kúpila v Lidli a dosť bolo suché, ale celkom mi chutilo. Potom sa mi podarilo kúpiť šťavnaté a to bolo skutočne výborné.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Malo by sa dať dopestovať aj u nás.
0 0
Miru Miru

Miru je offline (nepripojený) Miru

Pomelo je super ,pre deti ktorým je grep ešte horký tak pomelo je akurát ,dá sa dobre lúpať len keby bolo lacnejšie.
0 0
viktorviktor viktorviktor

viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

pri kúpe treba dať pozor aby hrbolčeky na šupke voňali, inak bude menej šťavnatý - suchší
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

Ja neľúbim grepy, ale na sviatky sme kúpili pomelo manžel hned vyskúšal a povedal, že to je iné ako grep, že to zjem aj ja tak som skúsila a veľmi mi to chutilo, ale najlepšie je ked ho nechám tak týždeň odležať
0 0
zuzi1 zuzi1

zuzi1 je offline (nepripojený) zuzi1

Ja som si tiež kúpila pomelo, ale mne vôbec nechutilo, pretože bolo suché. Nabudúce si radšej kúpim žltý melón. Cena je rovnaka, ibaže melón mi chutí viac.
0 0
BLAZEKOVA BLAZEKOVA

BLAZEKOVA je offline (nepripojený) BLAZEKOVA

Neviete či sa dajú teraz zohnať tie zelené grepy ? Pred Vianocami sme ich kupovali, ale už dlhšie som ich v obchode nevidela.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

BLAZEKOVA Pozri príspevok
Neviete či sa dajú teraz zohnať tie zelené grepy ? Pred Vianocami sme ich kupovali, ale už dlhšie som ich v obchode nevidela.
Aké zelené grepy? Myslíš pomelo?

Momentálne ich nedovážajú, asi nie je sezóna.
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

Pomelo je žlté, ale túto zimu som aj ja kupovala zelené grepy, tie su od pomela menšie, len majú hrozne hrubú šupu a dužiny je potom málo.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

To sú sladké zelené grepy, pestujú ich v Izraeli.
0 0
Tarif Tarif

Tarif je offline (nepripojený) Tarif

som farmárka,vlastním spolu s manželom ranč,kde prevádzkujeme jazdeckú školu, minizoo a vesternovú reštauráciu ...viac
Robievam fantastický ovocný šalát z pomela: odstránim šupku a pomelo nakrájam na kúsky, pridám nakrájaný pomaranč, kivi a jablká . Pridám dve-tri lyžičky medu a na pár hodín dám do chladničky. Krásne pustí štavu a je výborný.
0 0
zuzi1 zuzi1

zuzi1 je offline (nepripojený) zuzi1

Ja som si tiež kúpila pomelo a bolo veľmi suché. Stálo dosť veľa a preto už nebudem riskovať a nekúpim si ho. Nechutilo mi vôbec, ale asi to bude tou kvalitou.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať