Zavrieť

Porady

strieška proti dažďu na balkon

vlnovkovu striešku na balkone v bytovke(asi 20-ročnu)nam polamal a nasledne uchytil vietor. zostala len kovova konštrukcia, poraďte prosim vhodny material, mam niečo vyhliadnute v baumaxe, je to merana vlnovka, neviem či by to bolo vhodne,
dííík
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ofélia je offline (nepripojený) Ofélia

    Ofélia
    my sme použili, vlnovitú krytinu ondulain, zospodu je to pogumované (ako asfalt)a zvrchu farebné, dá sa to v pohode rezať. Máme to už 12 rokov a stále to má rovnakú farbu aj vlastnosti. Konštrukciu máme s jokloviny (neviem či je to správny výraz)

    Sklolaminát osobne by som nedávala, zdá sa mi to dosť ťažké ako záťaž na balkón, také umelé /priesvitné krytiny na slnku rýchlo očernejú a praskajú a plechová /pozinkovaná, dosť búcha pri daždi.

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    melbak Pozri príspevok
    vlnovkovu striešku na balkone v bytovke(asi 20-ročnu)nam polamal a nasledne uchytil vietor. zostala len kovova konštrukcia, poraďte prosim vhodny material, mam niečo vyhliadnute v baumaxe, je to merana vlnovka, neviem či by to bolo vhodne,
    dííík
    Dobrú tému si zadal, aj ja potrebujem na jednom paneláku riešiť tri striešky- ale nad vchodmi... Rozmýšlala som nad polykarbonátom, je to dosť preferované,ale odrádza ma keď to vidím, ako to vyzerá po rokoch a tiež vraj stačí rozpálený ohorok z cigarety odhodený z balkóna a strieška sa znehodnotí.

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    No pozerala som ten ondulain, možno by ti to vyhovovalo
    P.S. našla som to tu http://www.vsetkonastrechu.sk/index....page=onducolor
    Naposledy upravil Halli : 30.04.08 at 22:33

    Karas Milan je offline (nepripojený) Karas Milan

    Vylúčený člen Karas Milan
    Prepáčte ,
    ale vyzerá to ako prístrešok pre sklad použitého oleja.

    Ka Mil

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    Karas Milan Pozri príspevok
    Prepáčte ,
    ale vyzerá to ako prístrešok pre sklad použitého oleja.

    Ka Mil
    No ide o to Milanko, že je to len jedna z alternatív, nikto nepovedal, že to tam ide hneď dávať... Nič na obrazku nevyzerá ako v skutočnosti a či sa to hodí, verim že si pozeral melbak.. veľa iných možností..a na vchody by som to určite nedala . Ten si može dať na balkon aj kanadský šindel
    Naposledy upravil Halli : 01.05.08 at 10:57

    lubica_02 je offline (nepripojený) lubica_02

    lubica_02
    Mne osobne sa páči lexan, osadený v kovovej konštrukcii.Mám ho nad balkónmi 4 roky, vyzerá stále dobre.

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    lubica_02 Pozri príspevok
    Mne osobne sa páči lexan, osadený v kovovej konštrukcii.Mám ho nad balkónmi 4 roky, vyzerá stále dobre.
    ...aj mne sa to pači, momentálne je to naj riešenie, ale ako vravím , stačí cigareta s balkona a je tam diera. A ešte sa to musí veľmi kvalitne utesniť, ak prenikne voda, je po peknej strieške, videla som takých zopár ... Na svojom balkone je to iné ale na vchodoch to ničia hlavne cudzí nespratníci...

    strieška proti dažďu na balkon

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.