Zavrieť

Porady

Výpočet tarifného platu

Zdravým všetkých. Potrebovala by som poradiť s výpočtom tarifného platu pri kratšom pracovnom čase.
Príklad: organizácia má stanovený týždenný prac.čas 37,5.
Pracovníkovi pri úplnom úväzku patrí tarifná mzda: 9 570,-Sk. Ako vypočítam tar.plat keď má úväzok 30 hodín týždenne.
Ďakujem za pomoc.
Usporiadat
pavlinka pavlinka

pavlinka je offline (nepripojený) pavlinka

Čo hovoríte na zníženie platu nepedagogických zamestnancov od 1.1.2011? Je mi s toho do plaču.
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
pavlinka Pozri príspevok
Čo hovoríte na zníženie platu nepedagogických zamestnancov od 1.1.2011? Je mi s toho do plaču.
Ja by som to ani plačom nenazvala, ale nemôžem to napísať pretože môj názor by bol nepublikovateľný. Nestačí, že sa znižuje nezdaniteľná časť základu dane, teda tým pádom budeme mať vyššie dane, ale ešte aj tie mizerné tabuľkové platy znížia.

PS: a nezabudnime dodať, že nám vo verejnej správe je sveta žiť, veď berieme peniaze za nič
0 0
blazonko blazonko

blazonko je offline (nepripojený) blazonko

Je mi z toho na.......Našťastie, ja vo verejnej správe končím, takže so to vystihla v pravú chvíľu
0 0
pavlinka pavlinka

pavlinka je offline (nepripojený) pavlinka

Teraz tu niekdo hovoril že tabuľkové platy sa nebudú znižovať, ale že školy dostanú o 10% menej do rozpočtu na nepedagógov.Nemôžem k tomu nič nájsť,ale včera v správach som to tiež pochopila že nám znížia tabuľkové platy.
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
pavlinka Pozri príspevok
Teraz tu niekdo hovoril že tabuľkové platy sa nebudú znižovať, ale že školy dostanú o 10% menej do rozpočtu na nepedagógov.Nemôžem k tomu nič nájsť,ale včera v správach som to tiež pochopila že nám znížia tabuľkové platy.
zníženie tabuľkových platov som nikde nenašla, ani len návrh, počula som o znižovaní stavu nepedagogických zamestnancov a o odňatí osobných príplatkov. Uvidíme čo z toho bude pravda.
0 0
Ivča Ivča

Ivča je offline (nepripojený) Ivča

To je neskutočné, dopriala by som tým čo to navrhli, nech by si prišli vyskúšať jeden mesiac ísť to robiť, napr. na takú školu kde je aj MŠ aj ŠKD, aj jedáleň, a robiť aj účtovníctvo aj mzdy a pomaly za minimálnu mzdu. To sa nás ani nikto nezastane? A čo tí pedagogickí zamestnanci? Veď si bez nás ani neuprd............ Ospravedlňujem sa, ale je mi z toho zle.
1 0
Ivča Ivča

Ivča je offline (nepripojený) Ivča

Dobra správa, platy sa nebudú znižovať. A má byť zvýšená základná výmera dovolenky o jeden týždeň. Ja nemám kedy vyčerpať ani tú čo mám teraz.
1 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
Ivča Pozri príspevok
Dobra správa, platy sa nebudú znižovať. A má byť zvýšená základná výmera dovolenky o jeden týždeň. Ja nemám kedy vyčerpať ani tú čo mám teraz.
dúfam, že to máš zo zaručeného zdroja, tú dovolenku + tiež nemusím, radšej nech umožnia preplatiť nevyčerpanú
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať