Zavrieť

Porady

Granulocytopénia

Ahoj. Po dlhšie trvajúcich zdravotných problémoch mi lekár zobral krv a dnes mi telefonicky oznámil že vyšetrenie treba zopakovať lebo asi ide o granulocytopeniu ale vraj mám byť pokojná. Na internete som našla len to že ide o zníženú hladinu granulocytov v krvi. Nevie niekto viac?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
no ja neviem, o čom je reč. Iným slovom, kedže spomínaš punkciu, je to rakovina?
Nečudujem sa, že vopred nikto nechce toto slovo písať.
A chápem, že je to hrozné. Ale mám okolo seba ženy, ktoré sa z toho dostali. Takže ver, nestresuj.
Po tom všetkom, čo si v živote zvládla, zvládneš aj túto situáciu.
Držím palce.
0 0
michaela15 michaela15

michaela15 je offline (nepripojený) michaela15

Chcem sa tým čo ma podporovali a držali mi palce veľmi poďakovať.Zozbierala som pár informácií a ďaľšie vyšetrenie nepodstúpim. Ešte raz vďaka.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Michaela 15, si veľmi silná a dobrá žienka, nezúfaj na duchu, máš svoje detičky a kamarátky, ktorým chceš veľmi pomôcť, vidíme to z Tvojich príspevkov. Ženy sú silné, ver tomu. Držím palce, aj keď plačem. JPre svoje detičky urob všetko, čo je možné. Si ich maminka, nezabudni.Maminka, je veľké slovo.
Naposledy upravil jozka56 : 30.05.08 at 21:25
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Neviem, či ešte chceš o tom hovoriť, ale ja o tejto chorobe viem tiež veľmi malo. Ale vyjadril sa tu aj lekar. Myslim, že krvne testy ešte raz podstup, budeš kľudnejšia, ved každa choroba sa dá liečit. Budem na Teba myslieť a prosiť Pana o Tvoje zdravie.
0 0
michaela15 michaela15

michaela15 je offline (nepripojený) michaela15

Testy robili dva krát odmietam punkciu
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Mojej mame robili punkciu ako 75 ročnej, mala trošku inu diagnozu ako Ty, teraz sa lieči na zhubnu malokrvnosť, ale odborny vyraz pre tuto chorobu bol tiež velmi komplikovany.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Michaela a čo detičky???
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Máš ešte kus zodpovednosti pre sebou. Maminka, musíš vydržať. J
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Michaela 15 píš, všetko čo chceš!!! j
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Michaela píš, poď s tým von, to je najlepší ťah.
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
Michaela nestrácaj vieru a nádej. Ak môžeš, prečítaj si knihu Miluj svoj život od L.Hayovej, ak si ju ešte nečítala, už sa viackrát spomínala aj na Porada. Poznám viac žien, ktoré mali rôzne druhy rakoviny (s týmto druhom nie, ale to nevadí) a dokonca aj s metastázami a pomocou alternatívnej medicíny sa z toho dostali. Alebo skombinovali modernú medicínu s alternatívnou. Nehovorím o alternatívnej medicíne len tak náhodou, v takýchto prípadoch by som ju preferovala pred tou modernou (a nech ma teraz ukameňujú "lekári a lekárnici"!). Chcem ti tým povedať, že vždy existuje šanca aj v takom prípade, ked už moderná medicína (viac ublíži ako pomôže) zlyhá a nevie ako dalej, alebo tápe. Rakovina je následok niečoho-nesprávneho myslenia a stravovania, nie choroba. Je to prejav tela, že treba niečo vo svojom živote zmeniť. Skús popozerať aj na nete nejaké skúsenosti s liečením. Držím ti veľmi palce a verím tomu, že sa s týmto problémom vyrovnáš ako veľká bojovníčka, ktorou aj si. Posielam ti vieru, lásku, odvahu a harmóniu. Bude dobre, neboj.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
michaela15 Pozri príspevok
Chcem sa tým čo ma podporovali a držali mi palce veľmi poďakovať.Zozbierala som pár informácií a ďaľšie vyšetrenie nepodstúpim. Ešte raz vďaka.
Michaela,
nikdy sa nevzdávaj, si zodpovedná za svoje deti! Aj ja som pred siedmimi mesiacmi dostala jóbovku, premáčala som vankúše od sĺz, aj keď som sa tvárila ako veľký hrdina, ale nebola som... Podstúpila som som nielen punkciu, ale aj operáciu, doteraz sa liečim, som vďačná za každý nový deň. Veľmi mi pomohla modlitba, rodina, priatelia a knihy od priateľov z Porady.
Buď silnou ženou pred svojimi deťmi, prekonaj samu seba a nevzdávaj sa nikdy!
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Pripájam ti link, ak máš záujem, prečítaj si...
http://www.porada.sk/t63272-ako-zach...dnu-hlavu.html
0 0
michaela15 michaela15

michaela15 je offline (nepripojený) michaela15

Zatial som o tom hovorila len na porade mám s tým problém neviem zrazu zo seba nič dostať a to o mne hovoria,že som ukecaná
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Michaela, no poď, je tu veľa rozumných ľudí, ktorí Ti poradia. j
0 0
michaela15 michaela15

michaela15 je offline (nepripojený) michaela15

Viem že bojovať budem natľko sa poznám problém je že som vždy bojovala za šťastie niekoho iného aj keď som sa rozvádzala išlo o deti nie o mňa s takýmto niečím si momentálne neviem rady
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Za seba a za deti!!!!
0 0
michaela15 michaela15

michaela15 je offline (nepripojený) michaela15

To je síce pravda len sa zrazu cítim veľmi unavená
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Michaela píš!!!!
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Píš, čo Ťa napadne.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať