Zavrieť

Porady

Ochrana osobných údajov

Priatelia porady,

mám na Vás otázočku - vie mi niekto poradiť? Hľadáme nového pracovníka do našej firmy - dva týždne nám bežia inzeráty v novinách. A už prebehli aj neaké konkurzy, ale pán riaditeľ by chcel každého uchádzača odfotiť. Je to v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov?

Vie niekto o školení, ktoré je zamerané na Zákon o ochrane osobných údajov. Nikde na internete nemôžem nájsť nič v Žilinskom kraji.

Ďakujem za akýkoľvek príspevok

;-) lenkav
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Jaruš je offline (nepripojený) Jaruš

    Jaruš
    Ahoj Lenkav, aj ja som sa pýtala na školenia a niekto mi poradil jedno tuším v Trenčíne, skús pozrieť odpovede na moju otázku 12.04.2005. Ja som z Blavy a už som nejaké školenia u nás našla.

    Jana,Za je offline (nepripojený) Jana,Za

    Jana,Za
    ahoj, v Žiline je školenie v Dome Techniky dňa 27,06,05 t.č. na organizátorov je 041/5654673 tam získaš všetky info

    mbielik je offline (nepripojený) mbielik

    mbielik
    lenkav
    Priatelia porady,

    mám na Vás otázočku - vie mi niekto poradiť? Hľadáme nového pracovníka do našej firmy - dva týždne nám bežia inzeráty v novinách. A už prebehli aj neaké konkurzy, ale pán riaditeľ by chcel každého uchádzača odfotiť. Je to v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov?

    Vie niekto o školení, ktoré je zamerané na Zákon o ochrane osobných údajov. Nikde na internete nemôžem nájsť nič v Žilinskom kraji.

    Ďakujem za akýkoľvek príspevok

    ;-) lenkav
    (chce pán riaditeľ viac chlapcov alebo dievčatá )
    ale teraz vážne, ak chcete priložiť fotku k podkladom, ktoré vám dodá uchádzač, napr. žiadosť s CV a pod. , potrebujete od neho písomný súhlas.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    [QUOTE=mbielik](chce pán riaditeľ viac chlapcov alebo dievčatá )
    Musím uznať, toto nemá chybu!
    P.S: chcela by som fotečku toho riaditeľa.

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    Napríklad aj do Kauflandu bola priložená fotka súčasťou dotazníka s osobnými údajmi...

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    Heni
    Napríklad aj do Kauflandu bola priložená fotka súčasťou dotazníka s osobnými údajmi...
    Tak to sa už škaredý človiečik nikde nezamestná?
    A kto má tie kritériá, že kto je pekný a kto nie?

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    Janka6685
    Tak to sa už škaredý človiečik nikde nezamestná?
    A kto má tie kritériá, že kto je pekný a kto nie?
    Veru Janka, zamestná sa už iba mladý, krásny, múdry a bohatý. A taký, čo má fotku.

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    ajobs
    Veru Janka, zamestná sa už iba mladý, krásny, múdry a bohatý. A takž, čo má fotku.
    Ešte doplním:
    Že sekretárkou môže byť žena, čo má do 25 rokov, má aspoň 15 rčnú prax a odrastené deti.

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    ajobs
    Veru Janka, zamestná sa už iba mladý, krásny, múdry a bohatý. A taký, čo má fotku.
    Aj ja doplním:
    ...a ten, čo má známosti...

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    Manual
    Ešte doplním:
    Že sekretárkou môže byť žena, čo má do 25 rokov, má aspoň 15 rčnú prax a odrastené deti.
    Spĺňam jednu podmienku, xixi.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.