Zavrieť

Porady

dodatok alebo zmena PZ - zmena sídla zamestnávateľa

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadne vypracovania dodatku alebo zmeny pracovnej zmluvy a to konkrétne, ak v našej firme nastala situácia: zmena názvu spoločnosti, zmena sídla spoločnosti. Ostatné náležitosti ako pracovné zaradenie, mzdy, pracovná náplň ostávajú nezmenené.
Ako zoštylizovať tento dodatok pre zamestnancov? Ako oznámenie o zmene alebo dodatok k PZ alebo dohodou o zmene PZ, ak vlastne k zmene PZ v pravom zmysle slova nedochádza, dochádza iba k zmene sídla a názvu spoločnosti.
Pomôže mi niekto s nejakým tlačivom alebo podobným dodatkom, ak by bolo možné.

Srdečná vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    pokiaľ sa nič zásadné nemení u zamestnanca tak stačí dodatok k PZ

    Zuzka2510 je offline (nepripojený) Zuzka2510

    Zuzka2510
    Ja som našim zamestnancom spravila dodatok k PZ aj také oznámenie, že sa zmenilo sídlo a názov. Aby si to lepšie zapamätali. Nič viac. Ale aj tak ak potrebujú nahlásiť zamestnávateľa tak hlásia ešte pôvodný názov čo je blbé...

    clen je offline (nepripojený) clen

    právnik-reality clen
    no ak sa mení aj miesto výkonu práce, tak ide o zmenu pracovnej zmluvy... ak by sa menilo len sídlo, tak dodatok vlastne ani netreba, stačí oznámiť zamestnancom nové údaje

    dodatok alebo zmena PZ - zmena sídla zamestnávateľa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.