Zavrieť

Porady

vyplnenie naskenovaného formulára

...prosím o radu, potrebujem poradiť program pomocou ktorého dokážem vyplniť naskenovaný formulár alebo tlačivo a následne vytlačiť na originál, ktorý som skenoval len dopísaný text do príslušných okienok. Za radu vopred dík...!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    FormEdik to dokaze. Ale lepsia je licencovana verzia....

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    bud,alebo asi najjednoduchsie si je naskenovany obrazok hodit do wordu, natiahnut na celu plochu, nastavit obrazok, nech je za textom, a potom uz iba klasicky pisat kam treba.Ale je mozne ze to potom bude treba este doladit -uvidi sa ked sa to vytlaci ci je to presne,alebo troska posunute (vec tlaciarne...)
    Hmmm, mozno blby napad, to ma len tak napadlo,ale mohlo by to ist

    Samozrejme pred tlacou vyhodit z pozadia ten obrazok.....

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    Pri takej "technologii" a malom pocte vyplnenych formularov jedneho druhu je asi najlacnejsie vyplnit tie formulare rucne.
    Pri velkom pocte vyplnenych formularov jedneho druhu je oskenovanie iba prvym krokom. Potom by mala nasledovat definicia poli, do ktorych sa budu data nahravat uz automatizovane z nejakej databazy.
    Pouzivanie pocitaca iba ako pisacieho stroja povazujem za velmi neefektivne mrhanie najlepsimi rokmi zivota.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    machinak Pozri príspevok
    FormEdik to dokaze. Ale lepsia je licencovana verzia....
    Mám FormEdik, ešte aj Formik, ale nie všetky tlačivá používané v SR sú v tomto softe. Viem, určite by ich doplnili, keby sme icha zaslali, ale keďže ich potrebujem vyplniť "už včera", tak to by asi p.Korytár nestíhal.

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    No, ono je to tak, ze byrokrati vymyslajuci tlaciva su vzdy o nejaky ten krok "vpredu" pred tvorcami akokolvek kvalitnych programov na vyplnovanie tych vymyslenych tlaciv.
    Podobne je to aj pri "vojne" medzi tvorcami pocitacovych virusov a tvorcami antivirovych programov.
    Ktohovie ci ti druhi nejakym skyrtym sposobom nepodporuju tych prvych, aby vzdy mali zabezpecenu obzivu aj prvi a aj druhi

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    jj, suhlasim s endrju, neviem co ma napadlo ze je to iba na jeden krat .....no comment

    vyplnenie naskenovaného formulára

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.