Zavrieť

Porady

Cenová ponuka za montáž strechy - aké máte skúsenosti .

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Včera som dostala nasledovnú cenovú ponuku na montáž strechy . Prosím ,čo ste už tým už prešli , vyjadrite sa k tomu , lebo nám sa to zdá príliš drahé .

Zhodli sme sa na tom , že si nájdeme majstra tesára a budeme to robiť my .

Takže cena práce je nasledovná :

Montáž krytiny 356,15 m2 170,- Sk/m2 60 545,50 Sk

Montáž krovu 16,66 m3 8 000,-Sk/m3 133 280,- Sk

Montáž fólie 356,15 m2 60,-Sk/m2 21 369,- Sk

Montáž hrebeňa 33 m 120,-Sk/m 3 960,- Sk

Montáž odkv.syst. 104 m 190,-Sk/m 19 760,- Sk

Montáž strešných okien 5 ks 1190,-Sk/ks 9 500,- Sk

Cena práce spolu bez DPH 248 414,50 Sk

DPH 47 198,75 Sk
Cena práce včetne DPH 295 613,25 Sk

Budem čakať , ako sa k tomu vyjadríte . Vopred ďakujem .
Usporiadat
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Muška Pozri príspevok
....a ešte by ste mohli pricapiť fotečky vašich striech , nech aj my laici, ktorí sa "raz" chystáme zrekonštruovať svoje chalúpky, sme "v obraze"
Mušenka prikladám ale môžeš prísť pozrieť aj osobne
DSC00182.jpg  
DSC00189.jpg  
1/1
0 0
moniv moniv

moniv je offline (nepripojený) moniv

My máme cca 200 m2 strechu, klasické A bez žiadnych vykierov a dostali sme nasledovnú cenovú ponuku:
fólia + latovanie: 110,-/m2
škridla: 80,-/m2
krov: 3.000,-/m3

Celkom by nás strecha mala stáť cca 60.000,- (+montáž 3 ks strešné okná, ale to neviem cenu)
Naposledy upravil moniv : 31.10.08 at 13:55
0 0
jojkoz jojkoz

jojkoz je offline (nepripojený) jojkoz

moniv Pozri príspevok
My máme cca 200 m2 strechu, klasické A bez žiadnych vykierov a dostali sme nasledovnú cenovú ponuku:
fólia + latovanie: 110,-/m2
škridla: 80,-/m2
krov: 3.000,-/m2

Celkom by nás strecha mala stáť cca 60.000,- (+montáž 3 ks strešné okná, ale to neviem cenu)
dufam ze ten krov je za m3
0 0
McMarti McMarti

McMarti je offline (nepripojený) McMarti

Ja mam namontovanu ROVU uz 5 rokov a som spokojna, zhadzovanie starej skridle svojpomocne, stalo ma to akurat len, pivo a jedlo, kedze krov bol dobry tak sme menili stresne laty to ma vyslo 15tis bez DPH a ROVA 75tis so vsetkym. Montaz zase svojpomocne co ma stalo to iste ako predtym. Celkovo sme nam to trvalo 4 dni prace. Tvar stechy A bez vykierov, dlzka 22m. Zabudla som dodat na staru skrislu bolo treba 4 kontrajneri po 4000Sk za jeden.
0 0
szabod szabod

szabod je offline (nepripojený) szabod

Zdravíčko, ja mám taktiež rozostavaný dom 12,5 x 12,5 mám valdovú strechu, krov ma vyšiel na 70 tis. plus škridla a doplnky 100 tis. a 10 dní roboty pre 4 ludí (teda ja a blízky). Nevýhodou bolo že sme na dome robili cez výkendy a tým sa dokončenie strechy pretiahlo, keby som to dal robiť firme tak by to dokoncili behom týždňa a zaplatil by som 80 tis. navyše.
0 0
focus3ccd focus3ccd

focus3ccd je offline (nepripojený) focus3ccd

podorys 11,5 x 13,5m sklon 38 stupnov plocha strechy cca 290m, styri roky dozadu skridla BRAMAC, 4x vikier jedna polvalba, oplechovanie dvoch kominov, a styroch vikierov...... Tesarcina, difuzna folia vratane pokladky. 65000,- Zilina

30 litrov tesarcina bez papiera
35 litrov pokladka s papierom.

Velka spokojnost. Jedina nespokojnost s projektantom, ktory neporadil vacsi sklon na vikieroch, po zime casto praskaju orezane skridle, idem riesit vyhrievacim kablom a nadstresenie vikieru, stale mavam sneh pred vikierom.
Stavbar zdvihol celu vrchnu stavbu o celu siaru tehal a tym sa opticky aj zdvihol vikier, co neposobi pekne....... Ale uz to neriesim.....
0 0
focus3ccd focus3ccd

focus3ccd je offline (nepripojený) focus3ccd

Este foto.
001.jpg  
0 0
jankazb jankazb

jankazb je offline (nepripojený) jankazb

Aktívny človek s technickým myslením, budúci stavebník ...viac
kpeter - žiadosť v SS.
0 0
kabul kabul

kabul je offline (nepripojený) kabul

Ahojte,
ja mam ponuku na komplet vystavbu jednoduchej malej strechy typu A 74m2:

montaž krovu bez vikerov - 22200sk
Montaz okap. plechu, folie a kontralat 3700sk
Montaz plneho debnenia 5920Sk
Montaz kritiny 9000Sk
Montaz hrebenacov 620
Montaz hakov 18ks 1260Sk
Oplechovanie komina 1100SK
Montaz stresnych okien3ks 3900Sk
..................................................
spolu 47700SK / 1583Eur

Je to normal cena? Vie sa niekto dostať pod tuto cenu?
0 0
svedia svedia

svedia je offline (nepripojený) svedia

Ahojte. milí poraďáci.., dávno som tu nebola,
v dnešnej dome sme začali staviať dom 22/04/2009 sme začali. takže moju milovanú poradu trošku zanedbávam.
Momentálne riešime pokrytie strechy už máme krov hotový, ešte nabijeme perodážku, pokryjeme parozábranu a chceme si napytať firmu, ktorá by nám to pokryla, zatiaľ sme robili všetko svojpomocne, ale toto už nevieme tak , mala by to byť krytina GOODLOCK, neviete mi poradiť koľko približne by to mohlo stáť??? 200m2 áčková jednoduchá strecha + jedno strešné okno....
0 0
nikanaj nikanaj

nikanaj je offline (nepripojený) nikanaj

studentka na bani:)
ahojte,
tak mi mame 200m2 strechu, a za pracu tj. montaz krovu a plechu, kopletne stresne a klampiarske prace dame 50 000 Sk... tie vase ceny ma vazne zarazaju...to si neuvedomujete, ze taky plat ako strechari ani manazeri nemaju??? nic v zlom...ale poniektori by sa mohli zamysliet a potom neplakat ake je vsetko drahe, ked skocia na prvu ponuku...
pekny vecer
0 0
svedia svedia

svedia je offline (nepripojený) svedia

no dúfam, že my dáme za pokrytie len polovicu z tých 50.000 len polovicu.. potom napíšem
0 0
Martin222 Martin222

Martin222 je offline (nepripojený) Martin222

To nechápem to čo tu píšete za nezmysli také ceny za prácu. Ja som dal za rezivo + stropnice cca 17kubikou 3000 eur, a práca ma vyjde čo som dohodnutý 2000eur. škridla 3100 eur.
Celkovo ma strecha vide max 270tis na komplet. to kde chodíte na také ceny??? Pre boha sa vykašlite na zdieračou sú to vaše peniaze.
0 0
Martin222 Martin222

Martin222 je offline (nepripojený) Martin222

Zita5 Pozri príspevok
Včera som dostala nasledovnú cenovú ponuku na montáž strechy . Prosím ,čo ste už tým už prešli , vyjadrite sa k tomu , lebo nám sa to zdá príliš drahé .

Zhodli sme sa na tom , že si nájdeme majstra tesára a budeme to robiť my .

Takže cena práce je nasledovná :

Montáž krytiny 356,15 m2 170,- Sk/m2 60 545,50 Sk

Montáž krovu 16,66 m3 8 000,-Sk/m3 133 280,- Sk

Montáž fólie 356,15 m2 60,-Sk/m2 21 369,- Sk

Montáž hrebeňa 33 m 120,-Sk/m 3 960,- Sk

Montáž odkv.syst. 104 m 190,-Sk/m 19 760,- Sk

Montáž strešných okien 5 ks 1190,-Sk/ks 9 500,- Sk

Cena práce spolu bez DPH 248 414,50 Sk

DPH 47 198,75 Sk
Cena práce včetne DPH 295 613,25 Sk

Budem čakať , ako sa k tomu vyjadríte . Vopred ďakujem .

295 tis za prácu to čo je ? to ta strecha je zlata ,sa spämetaj a pošli ich do riti
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

Ako to tu tak citam tak sa mi oci prevracaju!Vy pisete nehorazne ceny za strechy a ja aj s pariou 5 chlapov ideme robyt sedlovu strechu 280 m2 aj z 1 vikierom za 100000 komplet praca bez materialu.Neviem ci je to vela alebo malo?
0 0
harryy harryy

harryy je offline (nepripojený) harryy

nikanaj Pozri príspevok
ahojte,
tak mi mame 200m2 strechu, a za pracu tj. montaz krovu a plechu, kopletne stresne a klampiarske prace dame 50 000 Sk... tie vase ceny ma vazne zarazaju...to si neuvedomujete, ze taky plat ako strechari ani manazeri nemaju??? nic v zlom...ale poniektori by sa mohli zamysliet a potom neplakat ake je vsetko drahe, ked skocia na prvu ponuku...
pekny vecer
nikanaj--- Neviem odkial si nabrala ze tesari maju vacsie platy ako menezeri ale ja robim strechy po vychodnom slovensku a vacsiu vyplatu ako som mal za minuly mesiac 560e som este u toho nasho otrokara nemal!A to som mal 210 hod.!Driem od rana od 7:00 do vecera 17 alebo 19:00!na slovensku je to des!Keby som nechodil na fusky tak s rodinou tazko prezijeme!A to nehovorim o tom kolko si uzijem mojej
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Niečo iné je východ a západ Slovenska,hlavne BA a okolie.Tam si musíš k tvojim 560 évri prirátať min 1000 evri .
0 0
veronika.suchanova veronika.suchanova
No neviem odkiaľ ste ale ja som z okresu Nové Zámky a pred rokom sme robili sedlovú strechu na rodinný dom a mali sme na to firmu pána Boťanského z Andoviec. Majú skutočne bezkonkurenčné ceny oproti tým ktoré nám ponúkli iní. Je to rodinná firma ktorá robila u nás v dedine viac striech a každý je nadmieru spokojní. Majú veľa zákaziek, takže niesú k dispozícii okamžite ale sú super. Sú to mladí chlapci ktorí pracujú pod dozorom otca, majú všetko vybavenie zameriavače, počítačové programy, zabezpečia, postavia. Vrelo odporúčam.
0 0
vrabček vrabček

vrabček je offline (nepripojený) vrabček

Ahojte všetci,ste tu veľmi skvelí a už sem chodím dlhšie a zbieram infošky a už ste mi aj pomohli a ani neviete ako!)Ďakujem.Lenže teraz tu mám problém,s ktorým si neviem dať rady,praskol nám štít na chalupe,celý krov posunul do zadu asi o 50 cm,držať to zatiaľ drží,len sa obávam,čo narobí spústa snehu,či nám to celé naspadne.Neviete mi poradiť,či by sa to nedalo nejak zachrániť nech nemusím meniť celý krov((Neviem,možno som naivná,ja mám predstavu opraviť štít a vyrovnať krov a spevniť ho a obnoviť latovanie.Je to malá A strecha s tým najjednoduchším krovom.Možno si to predstavujem ako Hurvínek válku,neviem a ani nemám šajn o tom,čo by stála taká oprava,lebo my s manželom sme takí kutilovia,čo všetko sami,no toto,neviem.....Ďakujem už vopred za Vaše odpovede a rady...aha a prečo to nechcem riešiť komplet výmenou??Lebo nám už nezostalo moc penez,tak na nejaký čas to zachrániť,kým sa dajú buby do kopy
0 0
svedia svedia

svedia je offline (nepripojený) svedia

Ahojte.. tak konečne máme pokryté goodlockom zhruba 200m2, jedno strešné okno, oplaštovanie komína sme zaplatili 850 EUR. Cena za plech a okno a odkvapy 3376 EUR. Laty a fóliu sme si sami dávali. Tešíme sa.. Teraz aby to vydržalo a vydržalo..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať