Zavrieť

Porady

Cenová ponuka za montáž strechy - aké máte skúsenosti .

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Včera som dostala nasledovnú cenovú ponuku na montáž strechy . Prosím ,čo ste už tým už prešli , vyjadrite sa k tomu , lebo nám sa to zdá príliš drahé .

Zhodli sme sa na tom , že si nájdeme majstra tesára a budeme to robiť my .

Takže cena práce je nasledovná :

Montáž krytiny 356,15 m2 170,- Sk/m2 60 545,50 Sk

Montáž krovu 16,66 m3 8 000,-Sk/m3 133 280,- Sk

Montáž fólie 356,15 m2 60,-Sk/m2 21 369,- Sk

Montáž hrebeňa 33 m 120,-Sk/m 3 960,- Sk

Montáž odkv.syst. 104 m 190,-Sk/m 19 760,- Sk

Montáž strešných okien 5 ks 1190,-Sk/ks 9 500,- Sk

Cena práce spolu bez DPH 248 414,50 Sk

DPH 47 198,75 Sk
Cena práce včetne DPH 295 613,25 Sk

Budem čakať , ako sa k tomu vyjadríte . Vopred ďakujem .
Usporiadat
tom_NR tom_NR

tom_NR je offline (nepripojený) tom_NR

Jednoduchá sedlová, 100m2, región NR:

rezivo (cca 6 m3)+máčanie+doprava 1300 €
krytina Mediterran hnedá+doplnky 1400 €
okná Fakro 78x118, 2ks 500 €
tesár (montáž krovu+krytiny+strešných okien) 950€

Spolu 4150 €.
0 0
vturansky vturansky

vturansky je offline (nepripojený) vturansky

Mam sedlovu strechu 160 m2. Komplet strecha (krov, skridla, laty, folia, okapy, uzlabia, oplechovanie komina....) 2400€ za robotu. Trnava
0 0
vrabček vrabček

vrabček je offline (nepripojený) vrabček

veľmi pekne vám ďakujem,už mám jasnejšie))ste moc zlatý a prajem všetkým pohodový víkend.
0 0
Kája. Kája.

Kája. je offline (nepripojený) Kája.

A ja poprosím o názor, máme cenovú ponuku krvo - práca 200€/m3 a uloženie krytiny, latkovanie, fólia - práca 8,30 €/m2. Veľa alebo málo?
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

ja mam krov 180 za kubik, krytina 4,2 za m2, hoblovanie 368 za kubik.. celkovo len praca na streche typu A s rozlohou 190m2 3800 eur,
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Krov + Bramac + okapy 15 EUR/m2
strecha komplet 164m2 + 5x Velux 2.500 EUR
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

pivko, ale ty si viac vychodne co?
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
alltracboy Pozri príspevok
pivko, ale ty si viac vychodne co?
Neviem či viac ,ale druhé najvačšie mesto na Slovensku a do centra od domu mám 2km , neviem v akej DEDINE staviaš Ty? lebo nemáš v profile ani odkial si. strechárov som mal z LIPAN, maximálna spokojnosť.
Naposledy upravil pivko : 12.09.10 at 21:34
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

katkaj Pozri príspevok
Zitka asi pred týždňom nám dokončili strechu na novostavbe. Aj s priateľom sme sa zhodli že keď budeme niekedy stavať ešte jeden dom tak si postavíme betónovú kocku bez strechy. Strecha je dosť veľká investícia, záleží však na mnohých veciach.
My sme si dali urobiť strechu s priehradových väzníkov čiže nám firma urobila krov na kľúč. Výroba, montáž, drevo, doprava a všetko okolo toho stálo cca 200 tisíc. Potom nastúpila skvelá partia pokrývačov a oni nám robili latovanie, dávali fóliu a pokladali škridlu a ešte aj urobili komplet odkvapy. "hrajkali" sa s tým vyše týždňa ale s ich prístupom, ochotou, pracovným nasadením aj prácou sme maximálne spokojný. Ich práca nás vyšla na 79 tisíc.
Staviame bungalov 14 x 9,5 a strecha je sedlová takže tam bolo dosť práce s nárožiami a dorezávaním krajov.

Keď sme to tak nahrubo spočítali tak nás tá strecha aj so škridlou a ostatnými prvkami vyšla na skoro 600 tisíc. Ale je pravda že škridlu sme si vybrali drahšiu. Na druhej strane sme zase ušetrili na stropoch lebo nebudú betónové a základy sme tiež nemuseli robiť zložité nakoľko nosné steny máme len po obvode.
Tak za 600 000 SKK by ste mali poschodie, inak nechápem ľudí, čo chcú byvať v bungalovoch.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Laco-monter Pozri príspevok
Tak za 600 000 SKK by ste mali poschodie, inak nechápem ľudí, čo chcú byvať v bungalovoch.
Lacika nie každý chce bývať v škatuli alebo chodiť po schodoch
Ja osobne keby som mal veľký pozemok tak by som si postavil bungalow
Len že ja mám 5á a aj to dom na dome dookola/ ale to je daň za to že nechcem bývať ďaleko od centra/lebo bývať zase 20km a každý deň dochádzaťžiť na valale ako sa hovoríto nieje pre mňa
0 0
tesar tesar

tesar je offline (nepripojený) tesar

ahoj zitka som tesar a strechy robim spolu z bratom , cena ktoru ti poslali je naozaj vysoka. orientačne si počitam 13 € za meter štvorcovy strechy komplet prace čo si mala v cenovej ponuke plus latenie to tam nebolo.
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

tesar a kde operujete?
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

dostal som rozne ponuky, ale najviac sa mi pozdava 15E/m2 - komplet
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

ja nemam prehlad ake su ceny na krov, lebo padaju aj nizsie aj vyssie, o kvalite nemame tusenia.. kazdy sa chvali ze je najlepsi a ostatni to spravia zle, ale mne sa zda dost vela 400 eur za 190m2 zaklopu. to musia mat traja ludia za jeden pracovny den v pohode natlcene. Proste 500eur za hodinu na taku pracu pri pride dost. zhruba strecha drevo praca 1800 eur a pokryvanie + zvysok prac 2000 eur. neviem si predstavit kolko dni sa to robi tak mozno preto sa mi to zda byt vela
0 0
tesar tesar

tesar je offline (nepripojený) tesar

ahoj alltrcboy nviem aky maš rozpočet ani aky je tvar strechy ale možem ti garantovať že dlhšie ako tyždeň by som to nerobil. Operujem po celom slovensku.
0 0
Verci Verci

Verci je offline (nepripojený) Verci

No ja som si vlani dala robiť strechu rozdiely v cenovej ponuke boli až 1500 EUR .Nakoniec som to poriešila tak,že som si spravila dva dni voľna a oslovila majiteľov nových striech rôznych dedinách
popýtala sa ich na spokojnosť a z doporučených ponúk od spokojných užívateľov som si vybrala najvýhodnejšiu cenu a neľlutovala som .Znie to trochu komlikovane ale keď Vám zle spravia strechu budete mať problém celý život.A ešte som dostala na práce aj záruku. Čo teda neni bežné alebo lepšie povedané kašlú na Vás a reklamácie neriešia a keď už treba strechu reklamovať je zle!!!
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
tesar Pozri príspevok
ahoj zitka som tesar a strechy robim spolu z bratom , cena ktoru ti poslali je naozaj vysoka. orientačne si počitam 13 € za meter štvorcovy strechy komplet prace čo si mala v cenovej ponuke plus latenie to tam nebolo.
Ďakujem, ja už mám strechu z polovice spravenú aj doriešenú . Horeuvedená ponuka bola odmietnutá .
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

tesar Pozri príspevok
ahoj alltrcboy nviem aky maš rozpočet ani aky je tvar strechy ale možem ti garantovať že dlhšie ako tyždeň by som to nerobil. Operujem po celom slovensku.
tak mi posun mail alebo napis na alltracboy@gmail.com a poslem ti detaily k streche.. aj v autocade. dnes som oslovil 3 ludi tak sa na to mozes pozriet aj ty. dom je pri BA
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

Verci Pozri príspevok
No ja som si vlani dala robiť strechu rozdiely v cenovej ponuke boli až 1500 EUR .Nakoniec som to poriešila tak,že som si spravila dva dni voľna a oslovila majiteľov nových striech rôznych dedinách
popýtala sa ich na spokojnosť a z doporučených ponúk od spokojných užívateľov som si vybrala najvýhodnejšiu cenu a neľlutovala som .Znie to trochu komlikovane ale keď Vám zle spravia strechu budete mať problém celý život.A ešte som dostala na práce aj záruku. Čo teda neni bežné alebo lepšie povedané kašlú na Vás a reklamácie neriešia a keď už treba strechu reklamovať je zle!!!
a ta vybrana firma ktora ti to realizovala bola lacnejsia ako predosle ponuky, alebo taky priemer? odkial su?
0 0
matusstefan matusstefan

matusstefan je offline (nepripojený) matusstefan

Ja by som mal otazku ohladom technickeho riesenia strechy. Chcel by som vas poprosit, keby niekdo mal nejake nakresy, schemy ako by sa mali spoje (krov s pomurnicou, vazniky s krovom,kolko ake klince, sroby sa maju pouzit,...) spravne vyhotovit, na co je dobre si dat pozor, proste vsetko co viete o tejto teme.
Dakujem.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať