Zavrieť

Porady

Teplota na pracovisku

Chcela by som sa opytat, ci mi niekto vie poradit, aka ma byt teplota na pracovisku - konkr. v kancelarskych priestoroch. Mam na mysli hlavne teplotu v tomto obdobi, kedze na nasom pracovisku sa nekuri, a teplota v kancelariach ohrozuje zdravie pracovnikov (po prvom tyzdni nekurenia su viaceri kolegovia chori, ostatni "iba" prechladnuti).
Dakujem vopred za vsetky odpovede.
Usporiadat
kamimika kamimika

kamimika je offline (nepripojený) kamimika

Ahoj,chcem Vás poprosiť o radu. V kaderníctve mám 13-13 stupnov najviac. Je to normálne? Ludia sa sťažujú že je chladno,no ja z tym neviem nič urobiť. Prevadzkar kúri z jedným kotlom ale je fest zima. Neviem na koho sa mám obrátiť,,,ved ani ľudi už nemám tak ako bolo skôr. Poradte mi...
0 0
kamimika kamimika

kamimika je offline (nepripojený) kamimika

Ahoj,chcem Vás poprosiť o radu. V kaderníctve mám 13-13 stupnov najviac. Je to normálne? Ludia sa sťažujú že je chladno,no ja z tym neviem nič urobiť. Prevadzkar kúri z jedným kotlom ale je fest zima. Neviem na koho sa mám obrátiť,,,ved ani ľudi už nemám tak ako bolo skôr. Poradte mi...
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

kamimika Pozri príspevok
Ahoj,chcem Vás poprosiť o radu. V kaderníctve mám 13-13 stupnov najviac. Je to normálne? Ludia sa sťažujú že je chladno,no ja z tym neviem nič urobiť. Prevadzkar kúri z jedným kotlom ale je fest zima. Neviem na koho sa mám obrátiť,,,ved ani ľudi už nemám tak ako bolo skôr. Poradte mi...
To je dosť málo.Zákazníci sú tam krátko,ale zamestnanci pracujú v teplote akoby boli vonku niekedy neskoro na jeseň alebo skoro na jar.Ešte dva stupne menej a už ani hmyz nevyletí.No a umývať hlavu alebo farbiť vlasy......
0 0
kamimika kamimika

kamimika je offline (nepripojený) kamimika

A ako mam postupovať,kde sa môžem na koho obrátiť,,,myslim že ak by tu zavítala hygiena,tak mi to rovno zatvoria...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať