Zavrieť

Porady

vyzivne na dieta

Ahoj som rozvedena poberam davku hmotnej nudzi 4660 aj s rodinnymi pridavkami a+vyzivne 1200 sk mam 12r. dceru,po 10 rokoch chcem dat navrh na sud o zvysenie vyzivneho,byvali manzel zaraba 17000 v cistom.Prosim o radu kolko by som si mohla ziadat vyzivne.Je rozvedeny a nema ine deti a byva zo svojou matkou. O dceru nema zaujem a okrem vyzivneho jej nekupil nic.Dakujem
Usporiadat
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

pokiaľ neukončí štúdium
0 0
avokabaraj avokabaraj

avokabaraj je offline (nepripojený) avokabaraj

Dobrý deň,
mám nevlstnú sestru, ktorej otec patí výživné. práve ukončila stredoškolské vzdelanie a vo vysokoškolskom nepokračuje. mamka nevie, či má posielať ďalšie výživné, keď už poslala aj na jún, kedy ona už neštudovala.
Ako je to podľa zákona?
Ďakujem za odpoveď. pekný deň
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

avokabaraj Pozri príspevok
Dobrý deň,
mám nevlstnú sestru, ktorej otec patí výživné. práve ukončila stredoškolské vzdelanie a vo vysokoškolskom nepokračuje. mamka nevie, či má posielať ďalšie výživné, keď už poslala aj na jún, kedy ona už neštudovala.
Ako je to podľa zákona?
Ďakujem za odpoveď. pekný deň
Je evidovaná na ÚP ?

Otec by mal dať žiadosť na súd o ukončenie platenia výživného.Až potom môže prestať platiť, ak to súd schváli.

Je tu veľa príspevkov na túto tému, ak chceš vedieť viac, vyhľadaj cez vyhľadávač ...
2 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

Radšej treba dať na súd návrh na zrušenie vyživovacej povinnosti, lebo exekúcia vie pekne prekvapiť.
0 0
avokabaraj avokabaraj

avokabaraj je offline (nepripojený) avokabaraj

arizona Pozri príspevok
Je evidovaná na ÚP ?

Otec by mal dať žiadosť na súd o ukončenie platenia výživného.Až potom môže prestať platiť, ak to súd schváli.

Je tu veľa príspevkov na túto tému, ak chceš vedieť viac, vyhľadaj cez vyhľadávač ...
Na UP nie je evidovaná, ale rok žije v spoločnej domácnosti s druhom v inom meste. aj tak sa vzťahuje na ňu výživné? Ďakujem.
0 0
avokabaraj avokabaraj

avokabaraj je offline (nepripojený) avokabaraj

avokabaraj Pozri príspevok
Na UP nie je evidovaná, ale rok žije v spoločnej domácnosti s druhom v inom meste. aj tak sa vzťahuje na ňu výživné? Ďakujem.
Zabudla som doplniť, že bude mať 21 rokov
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať