Zavrieť

Porady

Študent VŠ - dokedy?

Dokedy je študent VŠ považovaný za študenta - do "spravenia" poslednej štátnice alebo až do obdržania diplomu pri promócii. Ďakujem milí poraďáci.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    do dňa absolvovania štátnej skúšky ... škola mu o tom vydá potvrdenie, že toho dňa skončil štúdium ... na študentskom to už tetušky dávajú automaticky, študent vyjde celý prepotený, udýchaný z miestnosti výkonu štátnej záverečnej skúšky a beží na študentské oddelenie, kde mu dajú potvrdenie

    monika-s je offline (nepripojený) monika-s

    monika-s
    Znamená to teda, že keď som odbržala doklad o ukončení štúdia dňa 23.5.2005, naposledy vyplatím DB za 5. mesiac?

    A to o DB počas prázdnin pokiaľ preukáže že nie je zamestnaný neplatí? To len u stredoškolákov?

    Help

    Darana je offline (nepripojený) Darana

    som človek, ktorý neustále prichádza na to, čo všetko urobil zle ...viac Darana
    V súvislosti s touto témou by som sa chcela obýtať, čo s tým, keď mi rodič nepredložil potvrdenie o skončení školy ihneď a urobil tak asi s 3 mesačným odstupom?

    monika-s je offline (nepripojený) monika-s

    monika-s
    Ak si mu ten DB vyplatila, skús mu ho počas najbližších 3 mesiacov stiahnuť. Alebo potom až pri RZD

    Evaman je offline (nepripojený) Evaman

    Evaman
    Aj ja som mala taký prípad a riešila som to cez ročné zúčtovanie, zamestnanec mal nedoplatok na dani.

    Študent VŠ - dokedy?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.