Zavrieť

Porady

Wellness pobyty

Ahojte,

kedze je na nete nespocetne mnozstvo ponuk na wellness pobyty, rada by som sa poradila s vami skor ako nieco vyberiem... Vedeli by ste mi poradit na zaklade vlastnych skusenosti, resp. skusenosti znamych kam si vyrazit na takyto pobyt? Na lokalite nezalezi, ide mi skor o masaze, kupele, pekne prostredie, relax, chutna strava...proste o prijemne stravenie predlzeneho vikendu, resp. aj celeho tyzdna...

Dakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
manDarinkaV manDarinkaV

manDarinkaV je offline (nepripojený) manDarinkaV

Skus VYHNE- hotel TERMAL
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
manDarinkaV Pozri príspevok
Skus VYHNE- hotel TERMAL
Moze byt...bol som tam a je to celkom prijemny hotelik...avsak vtedy ma tam trosku strava nezaujala (je to sice uz zopar rokov..mozno vymenili kuchara odvtedy)
Ja by som odporucil: hotel AVENA
1 0
radka1 radka1

radka1 je offline (nepripojený) radka1

Dakujem vam obom velmi pekne, hned sa mi bude lepsie vyberat, pozriem sa na to
0 0
bony-p bony-p

bony-p je offline (nepripojený) bony-p

S manželkou sme vlani boli v Turčianskych Tepliciach hotel Aqua a veľmi sa nám páčilo boli sme tam na víkend ,tento rok chceme ísť na 3 noci konkrétne pobyt TY a JA ,strava bola veťmi chutná, personál ochotný a volný čas sme trávili v neďalekom akvaparku "odporúčam"
0 0
lulu74 lulu74

lulu74 je offline (nepripojený) lulu74

Piešťany majú v tejto oblasti predsa len svoju tradíciu a je to na meste aj vidieť, ja by som odporúčala Piešťany pozri si www.kupelepiestany.sk a vyber si hotel podľa peňaženky. Najdrahší a najkrajší je hotel Thermia, ale vynikajúce sú hotely Balnea Palace Esplanade, tam máte v cene aj neobmedzený vstup do vodného sveta-sauny,bazény ešte okrem liečebných procedúr, ste priamo v parkoch v meste sú krasne možnosti prechádzok,originalne kaviarničky,ja rada krmim labute a čajky na kolonadnom moste. v kúpeľnách hoteloch je bežná prax chodiť stále v župane (okrem reštaurácie samozrejme) a to je veľmi praktické-ak musíte za procedúrami dochádzať z iných hotelov už to nie je ono. Ja som tam bola vždy spokojná, v hotelovom komplexe Balnea je vlastne všetko pokope ani vyjsť von nemusíte ak sa Vám nechce,aj diskotáka aj "slovenská izba so živou cigánskou muzikou" a často sú cez víkendy aj koncerty alebo divadlo v kultúrnej časti komplexu. až Vám závidím ...pekný pobyt prajem.
0 0
pupek IL 90 pupek IL 90

pupek IL 90 je offline (nepripojený) pupek IL 90

pokoj,cit, empatia
HOTEL APHRODITE - Rajecké Teplice
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Kaskády. Práve zažívam a užívam.

http://www.hotelkaskady.sk/
0 0
Alena19 Alena19

Alena19 je offline (nepripojený) Alena19

Vrele odporúčam Relax hotel Avena. Bolo kráááásne.
1 0
Daruš Daruš

Daruš je offline (nepripojený) Daruš

S manželom sme boli najskôr na výkendový pobyt, potom v lete na 10 dní a teraz máme objednávku na Silvestrovský pobyt a určite odporučím hotel AVENA nielen kvoli cenám ale aj personálu a nádhernému prostrediu.
1 0
Danetta Danetta

Danetta je offline (nepripojený) Danetta

dôchodkyňa
Odporúčam víkend v Penzione Rosnička v Kraľovanoch, /Malá Fatra/. Je tam možnosť vykúpať sa v bazéne, sauna. Dá sa vybehnúť aj do okolia - Dolný Kubín, krásna je aj vychádzka na Oravský hrad. Teraz v jeseni je tá príroda krásne sfarbená, je to relax aj pre oči.
0 0
Fabrička Fabrička

Fabrička je offline (nepripojený) Fabrička

Pripájam sa k Kaskádam na Sliači, prešli sme už takmer všetky tu spomínané zariadenia, ale kto chce super relax a prostredie, tak Kaskády sú práve to čo hľadáš, boli sme tam v januári tohto roku.
0 0
Fabrička Fabrička

Fabrička je offline (nepripojený) Fabrička

Pripájam sa ku Kaskádam na Sliači, prešli sme už takmer všetky tu spomínané zariadenia, ale kto chce super relax a prostredie, tak Kaskády sú na to čo potrebuješ, boli sme tam v januári tohto roku.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Dnes už skoro všetky kúpele robia aj predĺžené víkendy s procedúrami, takže stačí len si vybrať.
Ja osobne som absolvovala aj pobyt cez Monadu a môžem povedať, že sa starali o klienta super- v h. Permon pod Kriváňom, cvičenia a procedúry stáli za to- takže odporúčam.
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Pripájam sa k Avene, bola som tam dvakrát, nedoporučujem Nimnicu.
0 0
lavi lavi

lavi je offline (nepripojený) lavi

hotel Panorama Rychnov nad Kneznou:-)
Naposledy upravil lavi : 10.11.08 at 10:25
0 0
lavi lavi

lavi je offline (nepripojený) lavi

http://www.hotelfrymburk.cz/cz/
0 0
111aida 111aida

111aida je offline (nepripojený) 111aida

podnikavá baba
ahoj keby si chcela byvat sama a uzit si fakt dobre sluzby skus kupele Lucky. v lete bol otvoreny novy areal dam link a ubytovat sa mozes aj pozri www.chalupasonja.sk.
link na kupele www.obec-lucky.sk je to v tichsom prostredi ale pre predlženy víkend super relax.
pekny den
0 0
bozena67 bozena67

bozena67 je offline (nepripojený) bozena67

Dobrý víkendový pobyt v Hoteli Sitno - Vyhne. Plavecký bazén, oddychový bazén, sauny - v cene. Doporučujem.
0 0
pupek IL 90 pupek IL 90

pupek IL 90 je offline (nepripojený) pupek IL 90

pokoj,cit, empatia
Hotel Strand- Vyšné Ružbachy
0 0
Aankaa Aankaa

Aankaa je offline (nepripojený) Aankaa

Súhlasím Vyšné Ružbachy a ešte Bešeňová - vitálny svet je super.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať