Zavrieť

Porady

...a zasa druhý piatok pred nami...

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Preto dnes o 17.00 zas a znova v Pravda Café!
Usporiadat
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Hlinkovx
a aké máte najväčšie parkovisko v Blave?? ...
Silvííííííííííííí, veľkosť parkoviska nie je vôbec dôležitá!!! Podstatnejšia je vzdialenosť parkoviska od najbližšej "zasadačky", v ktorej sa uskutočnilo stretko!!
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
andrej ..díky za vysvetlenie
ale aj tak si myslím, že zasadačka nie je to správne miesto...stretko má byť rozhodne iba na parkovisku
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
ale sa vás hlási...takže na osvieženie pamäte...piatok od 16.00 v avione/hypernove v street café...
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

brm
ale sa vás hlási...takže na osvieženie pamäte...piatok od 16.00 v avione/hypernove v street café...
aký je predpoklad trvania stretka? pretože ja pracujem do 17.00 a to v dúbravke..
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Monika, pošlm Ti do SS-ky tel.číslo, zavolaj kde sme a či sme
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

brm
ale sa vás hlási...takže na osvieženie pamäte...piatok od 16.00 v avione/hypernove v street café...
Ja určite chcem prísť, len neviem zaručiť že na 16.oo hod.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ďakujem týmto všetkým, čo na stretko v piatok prišli....bolo mi s vami fajn, škoda len , že som tak ďaleko a nemôže to byť častejšie. A týmto aj oznamujem, že som domov šťastne napriek mnohým nástrahám dorazila.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Hlásim absťák. Silný absťák.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Jozef Mihál Pozri príspevok
Hlásim absťák. Silný absťák.
Kým si dohodnete stretnutie - tak ja lievam (virtuálne) - mám dôvod na oslavu - a všetko vôkol už spí.
0 0
ALBO ALBO

ALBO je offline (nepripojený) ALBO

Aj mne sa zdá, že akosi tie stretká Ba uviazli.Skôr stretnem niekoho na ulici. Skalní ,niečo navrhnite.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
ALBO Pozri príspevok
Aj mne sa zdá, že akosi tie stretká Ba uviazli.Skôr stretnem niekoho na ulici. Skalní ,niečo navrhnite.
Pre skalných, čo sa chcú stretávať neuviazlii
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Jozef Mihál Pozri príspevok
Hlásim absťák. Silný absťák.
Nooo, Jožko a prečo abstinuješ
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Jozef Mihál Pozri príspevok
Hlásim absťák. Silný absťák.
V mene dvoch tiežzávislákov mám návrh, ktorý je síce na štvrtý piatok v mesiaci, ale vzhľadom na to, že druhá osoba je z ďalekého východu, verím, že sa "domáci" prispôsobia. Budeme v BA 23/11 a cca od 17.00 radi stretneme podobne postihnutých .
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
Johanka Pozri príspevok
V mene dvoch tiežzávislákov mám návrh, ktorý je síce na štvrtý piatok v mesiaci, ale vzhľadom na to, že druhá osoba je z ďalekého východu, verím, že sa "domáci" prispôsobia. Budeme v BA 23/11 a cca od 17.00 radi stretneme podobne postihnutých .

A možno príde aj kúzelník ...
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Johanka Pozri príspevok
V mene dvoch tiežzávislákov mám návrh, ktorý je síce na štvrtý piatok v mesiaci, ale vzhľadom na to, že druhá osoba je z ďalekého východu, verím, že sa "domáci" prispôsobia. Budeme v BA 23/11 a cca od 17.00 radi stretneme podobne postihnutých .
síce nie som kúzelník, ale na toto stretko prídem ...
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Johanka Pozri príspevok
V mene dvoch tiežzávislákov mám návrh, ktorý je síce na štvrtý piatok v mesiaci, ale vzhľadom na to, že druhá osoba je z ďalekého východu, verím, že sa "domáci" prispôsobia. Budeme v BA 23/11 a cca od 17.00 radi stretneme podobne postihnutých .
...posúvam . Kúzelník príde .
Kde?
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
Johanka Pozri príspevok
...posúvam . Kúzelník príde .
Kde?
Kde to bude ?
Neviete sa rozhodnúť?
Carlton sa na to moc nehodí ... , tak skúste navrhnúť niečo vhodnejšie
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

benka Pozri príspevok
Kde to bude ?
Neviete sa rozhodnúť?
Carlton sa na to moc nehodí ... , tak skúste navrhnúť niečo vhodnejšie
Kde? Žeby v Pressburgu (Prešporku) ? Alebo radšej v Bratislave? A ako tretiu možnosť navrhujem Pozsony.
Názov krčmy v tejto najväčšej slovenskej dedine je nepodstatný. Dôležitá je existencia vhodného parkoviska pri krčme. Na parkovisku prebiehajú skoro bez výnimky najdôležitejšie časti poraďáckych stretiek.
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
endrju Pozri príspevok
Kde? Žeby v Pressburgu (Prešporku) ? Alebo radšej v Bratislave? A ako tretiu možnosť navrhujem Pozsony.
Názov krčmy v tejto najväčšej slovenskej dedine je nepodstatný. Dôležitá je existencia vhodného parkoviska pri krčme. Na parkovisku prebiehajú skoro bez výnimky najdôležitejšie časti poraďáckych stretiek.
Dobrý nápad
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
Čo tak upresniť adresu vhodného parkoviska (keďže názov krčmy v tejto najväčšej slovenskej dedine je nepodstatný) ?

Alebo bude iba samostretko, resp. nejaké doustretko, príp. triostretko na ktoré netreba určovať bližšiu pozíciu na mape?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať