Zavrieť

Porady

Milý Richard, milí poraďáci,

Anketa: Ste za to, aby som aj naďakej ostal členom tohto fora?(Stanislav 1975)

Počet hlasujúcich
6. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Áno, zostaň

    3 50.00%
  • Nie, bude lepšie keď odídeš

    3 50.00%
keďže to tu na Porade v poslednom čase vrie, a je to tu dosť rozhádané a som si vedomý, že aj ja mám radšej také kontroverznejšie témy, chcem prispieť k upokojeniu situácie a dávam Poraďákom na výber. Založil som hlasovanie o dovere ku mne ako členovi tohto fora, poraďáci možu hlasovať, či ma tu chcú alebo nie.Ak budem mať v pondelok( 03.11.2008) večer o cca.20.00hod. viac negatívných ohlasov ako pozitívnych, týmto ťa Richard potom verejne požiadam o zrušenie mojej registrácie na tejto stránke. Akože, vobec niesom nahnevaný , ani nič podobného, ide mi len o ukľudnenie danej situácie, preto prosím, kto máte svoj názor tak hlasujte. A keďže predpokladám, že sa už tu neuvidíme, majte sa tu pekne a určite to tu budem sledovať pasívne...
Usporiadat
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Stanko a toto je k čomu dobré? Zdá sa mi, že k tomu vreniu na porade aj ty tak trochu prispievaš, ale týmto nechcem rozhodne povedať, že máš odísť. Čo máš a čo nemáš robiť, by si mal vedieť v prvom rade ty sám. Čo tak naučiť sa krotiť svoje emócie a vedieť tolerovať aj názor druhých?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Danielka, rozhodne anketa...Nemyslím, že by som ublížil nejako tu niekomu, ale fakt, situácia je tu dosť rozhádana- však ty vieš...
Akože, fakt je to v pohode a anketa rozhodne a vieš prečo som to spravil takto??? Lebo už som sa raz lúčil a dopadlo to tak, že som sa vrátil ale teraz už nebudem chcieť a ja potrebujem vedieť, či ma tu chcú, alebo nie- ja to musím vedieť...
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
To co si si skocil takymi olovenymi topankami do svedomia? Ked si to tak v duchu prejdem, ani samotna diskusia k veci nebola taka tvrda ako potom tie ohlasy, ale nevidim to az na taketo sebaspytovanie.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

tetrisss Pozri príspevok
To co si si skocil takymi olovenymi topankami do svedomia? Ked si to tak v duchu prejdem, ani samotna diskusia k veci nebola taka tvrda ako potom tie ohlasy, ale nevidim to az na taketo sebaspytovanie.
Nie, moje svedomie je ČISTÉ!!! Nič nelutujem, za všetkým si stojím... A všetko by som spravil rovnako....
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Tak potom? Ja osobne nebudem hlasovat v takto polozenej ankete, aj ja mam rada taketo temy, jasne, ze mieru slusnosti treba zachovat, ale kto sa zapoji do kontroverznych tem, musi pocitat aj z opacnym nazorom a zniest ho.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ani ja nebudem hlasovať v tvojej ankete..... Stanko život nie je o anketách. Ako by to vyzeralo? Pozri , daj si napríklad od porady pauzu a sám prídeš na to, či ti to tu chýba alebo nie. Ale nechci ,aby sa tu hlasovalo, či ťa tu chcú alebo nechcú. Ja sa často nestotožňujem s tvojim názorom..ale nevedela by som stlačiť tlačítko, že ťa tu nechcem. Ani na to nemám právo..aby som ti pomohla k nejakému možno aj chybnému rozhodnutiu. A ešte ...Psy štekajú a karavána ide ďalej. Dúfam, že mi rozumieš.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Stanko,takže ukončujeme hlasovanie, spokojne sa vyspi a keď svitne nový deň a ty zistiš, ako je krásne na svete napadne ťa pozrieť, čo nové na porade len sa usmej a povedz si..."ta de by som išiel, keď je tu toľko super ľudí "
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Bez ďalších komentárov sa pridávam k tým, čo v takejto ankete hlasovať nebudú.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Ak neľutuješ , načo potrebuješ byť súdený a odsúdený- tu nie je súd , ale všetci sme tu slobodne, máme možnosť sa vyjadriť, nevravím, že niekedy nie sú témy v ktorých " to vrie" , ale vždy to tak bude,koľko ľudí- toľko chutí, nikto nie sme klonom, takže je zdravé ak každý z nás má vlastný názor.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Takže milí poraďáci, skončila sa anketa, pomerom hlasov( futbalovým skore) 3-0, takže zostávam medzi Vami...
Aj keď si dám trošku pauzu, oddych, ale potom šup s novou témou...
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Takže milí poraďáci, skončila sa anketa, pomerom hlasov( futbalovým skore) 3-0, takže zostávam medzi Vami...
Aj keď si dám trošku pauzu, oddych, ale potom šup s novou témou...
Dúfam, že nie s takou, čo zase vody rozčerí....
0 0
tetrisss tetrisss

tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Takže milí poraďáci, skončila sa anketa, pomerom hlasov( futbalovým skore) 3-0, takže zostávam medzi Vami...
Aj keď si dám trošku pauzu, oddych, ale potom šup s novou témou...
Uz sa tesim, ze to bude prave taka tema, inak by to bolo take "zamrznute".
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Takže milí poraďáci, skončila sa anketa, pomerom hlasov( futbalovým skore) 3-0, takže zostávam medzi Vami...
Aj keď si dám trošku pauzu, oddych, ale potom šup s novou témou...
OK j
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

tetrisss Pozri príspevok
Uz sa tesim, ze to bude prave taka tema, inak by to bolo take "zamrznute".
Schováme ti škatuľku
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ahojte a díky za pozdravy, preto si dám troška pauzu, aby sa ukludnili vody. Viete, som si vedomý, že mám niekedy kontroverzné názory, ale ja som taký odjakživa, mám rád vzrušenie a nemám rád nudu a milujem doslova, keď mi niekto odporuje a nepritakáva stále.Takže tak...A aj keď sa povadíme občas tak Vás mám rád, však život je krátky na to , aby sme boli nejak dlho rozhádaný a najma nevieme nikdy kolko času nám ešte zostáva- minulý týždeň mi zomrel spolužiak bývalý, moj ročník 75,mladý človek- škoda ho, ked nepomohol, tak neublížil(vačšinou však pomohol), troška dosť ma to zobralo, lebo to už je 5!!! moj spolužiak, tak sa mi to už prestáva páčiť už... A pritom zomrel na chorobu, na ktorú sa v dnešnej dobe že vraj nezomiera, na astmu-proste raz za 33 rokov mu nezabral ten prekliaty sprej a zadusil sa... Čo už sa dá robiť, preto by sme mali sa mať radi,lebo fakt nevieme ešte dokedy tu budeme, takže tak teda...
A budú ešte témy na diskusiu , nebojte sa...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Kazu Pozri príspevok
Schováme ti škatuľku
Škatulku ja velmi ráááááááááááááád, dobrý"vynález"
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

tetrisss Pozri príspevok
Uz sa tesim, ze to bude prave taka tema, inak by to bolo take "zamrznute".
Neboj, bude ešte horúúúco
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..šmárjajozef,ty čo riešiš,..si len predstav,ako by sme si tu išli na nervy,keby sme boli všetci bohorovní a s rovnakým názorom a len pritakávali a súhlasili..si trošku výbušný,no a čo..ale to si ešte nezažil mňa,keď sú na slnku erupcie...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

pepsikova Pozri príspevok
..šmárjajozef,ty čo riešiš,..si len predstav,ako by sme si tu išli na nervy,keby sme boli všetci bohorovní a s rovnakým názorom a len pritakávali a súhlasili..si trošku výbušný,no a čo..ale to si ešte nezažil mňa,keď sú na slnku erupcie...
Videla som ťa len raz, ale verím ti
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Kazu Pozri príspevok
Videla som ťa len raz, ale verím ti
Ja som ju síce nevidela, ale tiež jej verím.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať