Zavrieť

Porady

Hľadám účtovníčku :)

Áno, viem.
Existuje sekcia uctovnici.porada.sk, ktorá je určená presne pre moju tému. Taktiež tu máme inzerciu. No máme tu aj tento chlievik, ktorý je mi najbližší .

Rád by som našiel účtovníčku, ktorá účtuje kopec firiem a rada by si osvojila aj malého szčo v rámci relaxu . Pár prípadov za mesiac - viacmenej stále tých istých. PÚ. KE. Taktiež takú, ktorá mi bude vedieť poradiť a usmerniť s DzP, RZZP, Soc.poist., DPH a tak. Ale nie poradenská činnosť za 600,-/h . Som chápavý, viac-menej stačí vysvetliť problematiku len raz pri každom zmene zákona .

Skrátka hľadám dobrú dušu .
Platba v €, zlate alebo naturáliách .

Ďakujem.
Naposledy upravil rickman : 05.11.08 at 15:41
Usporiadat
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

A teraz s pravdou von! Hľadáš naozaj účtovníčku?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Áno, áno. Ale chcel som to tak pekne zabaliť .
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Skús ponúknuť platbu v € ( Nič v zlom, aj tak som z druhého konca republiky, ale na koruny a naturálie dnes už nikoho nenalákaš
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

rickman Pozri príspevok
Áno, áno. Ale chcel som to tak pekne zabaliť .
quote=rickman;862499]....malého szčo v rámci relaxu . . PÚ. KE.
Taktiež takú, ktorá mi bude vedieť poradiť a usmerniť s DzP, RZZP, Soc.poist., DPH a tak. Ale nie poradenská činnosť za 600,-/h . Som chápavý, viac-menej stačí vysvetliť problematiku len raz pri každom zmene zákona .

Skrátka hľadám dobrú dušu .
Platba v SKK alebo naturáliách .

Ďakujem.[/quote]

To si fakt pekne zabalil ...
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

Upravené .
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Si si istý, že hľadáš "iba" účtovníčku??

-účtovník, -a, mn. č. -ci m. úradník vedúci účty

-ekonóm - odborník v ekonómii
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

rickman Pozri príspevok
Áno, viem.
Existuje sekcia uctovnici.porada.sk, ktorá je určená presne pre moju tému. Taktiež tu máme inzerciu. No máme tu aj tento chlievik, ktorý je mi najbližší .

Rád by som našiel účtovníčku, ktorá účtuje kopec firiem a rada by si osvojila aj malého szčo v rámci relaxu . Pár prípadov za mesiac - viacmenej stále tých istých. PÚ. KE. Taktiež takú, ktorá mi bude vedieť poradiť a usmerniť s DzP, RZZP, Soc.poist., DPH a tak. Ale nie poradenská činnosť za 600,-/h . Som chápavý, viac-menej stačí vysvetliť problematiku len raz pri každom zmene zákona .

Skrátka hľadám dobrú dušu .
Platba v €, zlate alebo naturáliách .

Ďakujem.
SZČO - PU? Ozaj?
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

rickman Pozri príspevok
Áno, viem.
Existuje sekcia uctovnici.porada.sk, ktorá je určená presne pre moju tému. Taktiež tu máme inzerciu. No máme tu aj tento chlievik, ktorý je mi najbližší .

Rád by som našiel účtovníčku, ktorá účtuje kopec firiem a rada by si osvojila aj malého szčo v rámci relaxu . Pár prípadov za mesiac - viacmenej stále tých istých. PÚ. KE. Taktiež takú, ktorá mi bude vedieť poradiť a usmerniť s DzP, RZZP, Soc.poist., DPH a tak. Ale nie poradenská činnosť za 600,-/h . Som chápavý, viac-menej stačí vysvetliť problematiku len raz pri každom zmene zákona .

Skrátka hľadám dobrú dušu .
Platba v €, zlate alebo naturáliách .

Ďakujem.

Mne to ešte aj po úprave príde mládeži neprístupné
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Tweety Pozri príspevok
SZČO - PU? Ozaj?
No v tom je ten realax ...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

evina Pozri príspevok
No v tom je ten realax ...
Tak som to chápala tiež, ale behajú mi v hlave aj hriešne myšlienky.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

.....ale, aká pekná téma
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Konečne po dlhom čase
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Muška Pozri príspevok
.....ale, aká pekná téma
Lepšia ako politické harašenie aj tu na Porade.
0 0
rickman rickman

rickman je offline (nepripojený) rickman

No PÚ mi príde jednoduchšie ako JÚ. Teda podvojnému rozumiem aj ja, teda ako to len...skrátka viem účtovať v podvojnom, ale hľadám učtovníčku na overenie, či to zaúčtuje tak, ako by som to zaúčtoval ja .

Alebo poznáte nejaký program, ktorý by takúto dobrú dušu nahradil? Teda aj s upozorneniami - choď zaniesť výkaz o DPH, choď tam a tam vybaviť to a to ?
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
rickman Pozri príspevok
No PÚ mi príde jednoduchšie ako JÚ. Teda podvojnému rozumiem aj ja, teda ako to len...skrátka viem účtovať v podvojnom, ale hľadám učtovníčku na overenie, či to zaúčtuje tak, ako by som to zaúčtoval ja .

Alebo poznáte nejaký program, ktorý by takúto dobrú dušu nahradil? Teda aj s upozorneniami - choď zaniesť výkaz o DPH, choď tam a tam vybaviť to a to ?
No Ty si fakt nenáročný človiečik. Nehľadáš náhodou 3v1? Dnes nedostaneš zadarmo ani "nech sa páči"...
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Ale fajn téma.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Čo tak spraviť konkurz?
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Tweety Pozri príspevok
Čo tak spraviť konkurz?
dobrý nápad Tweety, len nevieme, aké budú kritéria...
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Tweety Pozri príspevok
Čo tak spraviť konkurz?
Že by sme sa prihlásili?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

rickman Pozri príspevok
No PÚ mi príde jednoduchšie ako JÚ. Teda podvojnému rozumiem aj ja, teda ako to len...skrátka viem účtovať v podvojnom, ale hľadám učtovníčku na overenie, či to zaúčtuje tak, ako by som to zaúčtoval ja .

Alebo poznáte nejaký program, ktorý by takúto dobrú dušu nahradil? Teda aj s upozorneniami - choď zaniesť výkaz o DPH, choď tam a tam vybaviť to a to ?
PÚ pre SZČO Ti maximálne schvaľujem, firma má program na 3 písmenká, je výborný. A dobrú dušu, že treba niečo niekde odniesť Ti spoľahlivo nahradí internet a elektronická podateľňa a nastavenie pripomienok v mobile. Prípadne nastavenie stránky DRSR ako domovej stránky - tam povinnosti pekne vypisujú v ľavom hornom roku


A čo si ešte chcel s tou dobrou dušou?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať