Zavrieť

Porady

Oplati sa mi pracovat v OVB Allfinanz?

Dobrý deň, mala by som ísť pracovať pre spoločnosť OVB Allfinanz, ale nie som si istá, čo mi z tej spolupráce s nimi vyplýva. Tam by sa asi mala zakladať živnosť. Čítala som teda tie príspevky tu okolo nej, ale neviete, aké tie odvody sa platia a asi v akej výške alebo podľa čoho sa počítajú? Naozaj sa v OVB oplatí robiť? Vynáša to vôbec dáke peniaze, keď som doteraz na tom skôr prerobila, aj keď uznávam, že tam ešte nie som regnutá.
Môj vedúci mi stále opakuje, že ak napr. z 20 prehovorím 3 za hodku, tak mam asi 750 euro, ale to sa mi nejako nezdá, šak to tuším musia aj uzavrieť zmluvu so mnou, či nie? Vraví mi tiež, že kde inde chcem toľko zarobiť, keď nie tu!? Že je to úžasná práca a že najprv musím skúsiť a potom uvidím, či mi sadne, či je pre mňa. ...ale ja neviem, bojím sa že sa tým k dačomu uviažem, čo budem potom sakra veľmi ľutovať.

Toho pána poznám od mája, ale nie vždy mal čas, bo má veľa aktivít a tak už čokoľvek sa ho spýtam, tak je zo mňa na nervy, že nad čím pochybujem a prečo nejdem do toho, ale inak mu to celkom dobre ide, to prehováranie. Zaškoľuje ma jeden pán pod ním, ale na ňom vidno, že ho to baví...

Mala som skúsenosti aj s inými skupinami, dokonca som to v jednej z nich dotiahla aj na to štvrťročne školenie v hoteli, ale tam to nejako vždy padlo...ale tuto to vyzerá tak, že už som do toho riadne namočená a ja neviem, čo mam robiť, on už chce aby som budúci týždeň doniesla všetko na registráciu pod NBS...

Niečo o mne:
Zatiaľ študujem na výške, neviem si predstaviť túto prácu ako doživotnú, chýbalo by mi to objavovanie nových firiem, metód, postupov a spôsobov, ktoré pri svojej práci vykonávajú jednotlivé firmy. Bojím sa pri tejto práci o svoj čas, ktorého nemám až tak, že by som mohla nim mrhať a to isté, či tam aj vôbec dačo zarobím, keď to mam už robiť tam.... V budúcnosti neplánujem ostať tu v BA, ale buď úplne preč zo SR, alebo dakde inde, možno aj na východ SR. Aj toho sa bojím, že ma OVB zaviaže na Blavu a že tu budem musieť preto zostať, alebo budem mať neskôr s tým problémy. Mam pocit, že pre mňa je ten kariérny plán, kvôli tomu ako KP s odrezaným vrchom, keďže viem, že to dlhodobo robiť nebudem, aspoň nie doživotne, alebo aspoň nie tak že by som tomu zasvätila celý svoj život...
Keď by som to náhodou skúsila tam pracovať a nebude mi to vyhovovať je problém s výpoveďou, čo potom bude treba pri ukončení spolupráce s nimi? .....či na to radšej teraz nemám myslieť? Ani starať sa o to?

Budem len rada, ak sa dakomu bude chcieť mi poradiť s týmto problémom... Vopred všetkým ďakujem, aj za to že si nasli čas prečítať aj tento môj príspevok, poprípade naň reagovať. Veľmi mi to pomôže. Ešte raz Ď A K U J E M !!!
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Je dosť ťažké radiť Ti, ale ja poznám osobne pár ľudí z OVB a ich životná úroveň je nadštandardná. Síce je pravda,že už nepôsobia v najnižších pozíciách (skôr najvyšších ), no nejako sa začať musí. Otázne je akou formou Ťa "zamestnajú". Ak to bude živnosť , čo myslím,že bude, musíš sa poriadne obracať, ale adekvátne k tomu budú potom aj finančné ohodnotenia.
0 0
Filip Glasa Filip Glasa

Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

Založil som Finstat.sk
finančné ohodnotenie bude adekvátne tomu, ako dobre sa ti bude dariť predávať finančné služby a produkty. Jednoducho čím viac predáš tým viac zrobíš. V OVB sú stovky ľudí z mizerným príjmom, lebo nemajú takmer žiadnu produkciu. Na začiatku poistili celú rodinu a tým to zhaslo. Zároveň sú tam ľudia, ktorí majú pod sebou štruktúru sprostredkovateľov, ktorá im slušne sype. Ale odhadujem, že drvivá väčšina si nezarobí ani na život a robí to popri inom zamestnaní.
0 0
sulko7 sulko7

sulko7 je offline (nepripojený) sulko7

Mam 4-ročné skúsenosti s finančníctvom a viem že je to biznis v ktorom sa daju zarobiť nadštandardné peniaze. To je pravda!!! Ale nie v OVB. je kopu iných firiem ktoré ti ponúknu lepšie podmienky a nebudú ti dávať dogmatické predstavy a nereálne podmienky. V OVB majú cieľ tak zmagoriť človeka že prestane mať vlastný názor na veci a všetko robí strojovo...tí čo sú hore sa majú dobre, to je jasné, ale čo tí, čo začínajú, teda ty...tvoja šanca dostať sa hore je 1:100 Ale závisí to od teba ako sa budeš snažiť a čo chceš dosiahnuť.
Ďalej ti radím nerozmýšľať nad tým ako nad celoživotným jobom...prídu nové výzvy a ponuky a ty sa budeš musieť rozhodnúť ako ďalej, z mojich skúseností ak príde nový človek do finančníctva, tak vydrží v priemere tri mesiace a končí, tak sa snaž prekonať túto hranicu a budeš v pohode, pracuj na sebe tvrdo a výsledky sa dostavia, no podľa mňa, NIE v OVB Allfinanz
0 0
MySpace MySpace

MySpace je offline (nepripojený) MySpace

...máš pravdu Falap, všímam si to okolo seba, už dlhšie som sa zamýšľala, že kde je ta chyba, či v tej firme alebo pracovníkoch alebo v tom, že tam nie každý do toho chce ísť... Ale asi je to naozaj o pracovníkoch....

Čo sa týka toho zamestnania popri, tak tiež som rozmýšľala, že či také dačo tam netreba, bo či budem stíhať platiť všetky tie odvody... Aj keď som včera čítala na tejto stránke, že tie sa platia len ak prevýšim 95 000,- SKK za rok, tak dúfam, že je to naozaj tak...
0 0
Filip Glasa Filip Glasa

Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

Založil som Finstat.sk
95 000,- SKK za rok
áno, ale to platí pre všetky príjmy spolu. Ak už máš zamestnanie, alebo iné podnikanie, tak sa ti to sčíta.
0 0
MySpace MySpace

MySpace je offline (nepripojený) MySpace

sulko7 Pozri príspevok
V OVB majú cieľ tak zmagoriť človeka že prestane mať vlastný názor na veci a všetko robí strojovo...
Niečo na tom bude, bo si všímam, že už teraz a to som sa tam ešte neregistrovala chcú odo mňa, aby som sa naučila najmenej na 100%, také ich papiere ako mám predstavovať klientovi fin. trh a fin. analýzu, to mi naozaj pripadá ako robot. Ale asi tam si nepomôžem, bo že to mám vedieť a bodka. Nuž a že on už by to dávno zmákol nie na 100 ale na 120%.

sulko7 Pozri príspevok
... Ďalej ti radím nerozmýšľať nad tým ako nad celoživotným jobom...prídu nové výzvy a ponuky a ty sa budeš musieť rozhodnúť ako ďalej...
Súhlasím s tebou, len či sa nenalepia na mňa ako žuvačka... Ja len že sa bojím, že to bude problém, odísť odtiaľ keď budem chcieť robiť inde.
0 0
jozefstefan jozefstefan

jozefstefan je offline (nepripojený) jozefstefan

U nas je slobodna volba povolania, takze mozes hocikedy hocikam odist.

OVB je ako ine spolocnosti, ide im predovsetkym o zisk. Ti, co su hore ta budu bicovat, aby mali aj oni z tvojej produkcie cim viac, ale ti to budu podavat tak, ze akoze sa mas snazit, lebo aj ty potrebujes peniaze, nerobis pre nich, ale pre seba, ak sa budes snazit, mozes byt veduci skupiny, oblastny riaditel a tak, potom ti uz bude lepsie. Keci. Ide im o vlastne prachy a kym si dole, musis robit a robit za drobne. Musis otravovat najprv svoju rodinu, aby si sa lahsie zaucila, u nich este mozes robit chyby, potom svoje vedomosti mozes otestovat u kamosov a potom dozrel cas na otravovanie inych nic netusiacich ludi.
0 0
vmsux vmsux

vmsux je offline (nepripojený) vmsux

Suhlasim s ostatnymi poradakmi, zdoraznil by som este raz, ze naozaj sa da na tom zarobit. Ked zozenies niekoho pod seba tak budes dostavat body/percenta z toho, co oni urobia, teda prakticky bez prace.
Ale zarobia na tom ti odvaznejsi, asertivnejsi. Zdas sa mi taka nesmela a preto si myslim, ze pre teba to moc nebude. Dokonca na tom mozes aj prerobit, ked si budes platit skolenia a prijem nebudes mat. Vacsina ludi skonci na tom, ze popoistuje celu rodinu, ale inych nenajde.
Tam ti budu sice tlacit do hlavy kalerabym ze financny poradca je ako rodinny lekar a podobne. Toto snad vsetci pouzivaju. Problem je ale v tom, ze potencialnym klientom budes musiet volat ty sama a sama ich prehovarat. Hodis sa na to? Su tam ludia, ktori sa vo financnictve moc nevyznaju, ale maju dar reci. Takato praca je pre ukecanych, ktori sa nehanbia a radi rozpravaju.
Ale mozes sa tam naucit zaklady o financnom trhu a pochopis, preco su financne produkty take drahe (vysoke provizie).
0 0
MySpace MySpace

MySpace je offline (nepripojený) MySpace

vmsux Pozri príspevok
... Zdas sa mi taka nesmela...
- je to síce pravda, ale to je tým, že som si neistá a zatiaľ som s tým pozitívne skúsenosti nemala, teda pri tej prvej skupine som na tom totálne prerobila (presne tak ako spomínaš) a stratila toľko času koľko sa len dalo...
Tu mi tvrdil spolužiak z výšky, že to bude vedúcim a že nemôžem tak hovoriť pokiaľ neuvidim toho jeho a nevyskúšam prácu s nim. Akože je lepši prehovárač, ok alebo ma podaktoré veci oveľa lepšie, ale to nemení na tom, či zas sa netrafim mimo...

vmsux Pozri príspevok
... Tam ti budu sice tlacit do hlavy kalerabym ze financny poradca je ako rodinny lekar a podobne. Toto snad vsetci pouzivaju.
- to je pravda, tiež som si to všimla, že to s obľubou používajú, u oboch skupín som sa s tým stretla

vmsux Pozri príspevok
... potencialnym klientom budes musiet volat ty sama a sama ich prehovarat...
- hmm, neviem posúdiť, bo zatiaľ mi ich volá vedúci, ale ani jedného z nich zatiaľ neprehovoril, i keď zatiaľ ich až toľkých neoslovil.... Bo jeho taktický plán bol, že dakoho ukecá z mojich známych a že ten už ma do toho dáko dotlačí, ale sa mu to nepodarilo, tak sa ma snaží naďalej ukecávať, že ani neviem ako a už budú chcieť viacerí so mnou spolupracovať a že ja nie som vôbec na to pripravená, keďže som sa neregistrovala a že to potom nestihnem.

Síce rada kecám, ale nie vždy viem na všetko odpovedať, stane sa mi, že ma podaktorí zaskočia a potom neviem ako ďalej...
Naposledy upravil MySpace : 09.11.08 at 16:40
0 0
alencek alencek

alencek je offline (nepripojený) alencek

CITÁT:"... je to biznis v ktorom sa daju zarobiť nadštandardné peniaze. To je pravda!!! Ale nie v OVB. je kopu iných firiem ktoré ti ponúknu lepšie podmienky a nebudú ti dávať dogmatické predstavy a nereálne podmienky. "-------môžem vedieť, ktoré sú to - lepšie ako OVB ?prečo sa pýtam? Tiež som tam začala pracovať - musela som to z určitých dôvodov prerušiť -( keď budem môcť možno sa tam vrátim)- zo začiatku ma brzdili články, názory na rôznych fórach na nete, váhala som - tiež by som to chcela robiť popri práci (aspoň zo začiatku určite) - mám však dilemu aj z toho, že keď to nepôjde, a budem chcieť odísť, čo potom bude: napr. klienti môžu zrušiť zmluvy, z čoho sú zasa stornopoplatky a tie musím platiť ja - vraj po odchode nedostávam už info od ved., či z centrále a pritom klientovi musím robiť SERVIS naďalej???
0 0
vmsux vmsux

vmsux je offline (nepripojený) vmsux

MySpace Pozri príspevok
... neviem posúdiť, bo zatiaľ mi ich volá vedúci, ale ani jedného z nich zatiaľ neprehovoril, i keď zatiaľ ich až toľkých neoslovil.... Bo jeho taktický plán bol, že dakoho ukecá z mojich známych a že ten už ma do toho dáko dotlačí...
...Síce rada kecám, ale nie vždy viem na všetko odpovedať, stane sa mi, že ma podaktorí zaskočia a potom neviem ako ďalej...
Ten tvoj veduci vola namiesto teba len preto, ze si nova. Potom uz budes musiet volat sama. Si na to pripravena? Zavolat napriklad nejakemu znamemu, s ktorym si nebola XY mesiacov/rokov, ze nieco prenho mas. On sa potesi a ty zacnes s poistenim... Alebo volat uplne cudzim ludom a ponukat sa im. Tie sluzby by mozno boli pre nich uzitocne, ale snad kazdy sa uz stretol s poradcami a vacsina ma zle skusenosti.
To ze nevies odpovedat je OK. Vzdy mozes povedat nieco take: Je to velmi dobra otazka, zistim si to presne a dam vam vediet. A podobne. Dolezite je ako zareagujes a co budes hovorit, nie to co vies. Vela poradcov vie malo o financiach, no napriek tomu su uspesny.


alencek Pozri príspevok
...mám však dilemu aj z toho, že keď to nepôjde, a budem chcieť odísť, čo potom bude: napr. klienti môžu zrušiť zmluvy, z čoho sú zasa stornopoplatky a tie musím platiť ja - vraj po odchode nedostávam už info od ved., či z centrále a pritom klientovi musím robiť SERVIS naďalej???
Ty ked odides, tak klienti nebudu musiet rusit zmluvy a ani ty im nebudes musiet robit servis. S radostou ich preberie nejaky kolega, ktori s nimi potom bude riesit vsetko, co potrebuju. A ak je sikovny, tak s nimi aj nove zmluvy podpise. Takze odchodu s avobec nemusis bat.
0 0
MySpace MySpace

MySpace je offline (nepripojený) MySpace

alencek Pozri príspevok
... Môžem vedieť, ktoré sú to - lepšie ako OVB?...
- hmm, to ani ja netuším, možnože Partners Group, ale aj na nich mám svoj vyhradení názor, bo sa mi v niektorých veciach nepáčili, nechcem sa moc rozpisovať, šak po prípade, ak budeš chcieť poviem bližšie...aspoň ich vymenujem - 1) pretvárka, nútené vykanie, aj keď daná osoba je mladšia odo mňa a poznáme sa; 2) podľa vedúceho by som čas mala venovať len a len na prácu u nich, aby bola plnohodnotná; 3) neúprimnosť a neochota v ich konaní ...ale aj tak do vnútra nevidím, takže neviem úplne presne ako to tam funguje a či sa skutočne oplatí pre nich robiť, možno som len natrafila na takých ľudí...

alencek Pozri príspevok
... keď budem môcť možno sa tam vrátim...
Môžem ešte vedieť, že prečo? Teda, čo sa ti tam páčilo, nech mám aj dáky pozitívny pohľad... Inak, si tam už aj naozaj bola registrovaná a tak si to skončila, či si iba chodila na ich školenia a akcie?

alencek Pozri príspevok
... mám však dilemu aj z toho, že keď to nepôjde, a budem chcieť odísť, čo potom bude: napr. klienti môžu zrušiť zmluvy, z čoho sú zasa stornopoplatky a tie musím platiť ja - vraj po odchode nedostávam už info od ved., či z centrále a pritom klientovi musím robiť SERVIS naďalej???
No presne tu istú dilemu mám aj ja, tiež by ma to zaujímalo, ale asi keď už tým ľuďom nebudeš robiť servis, čo ťa nikto nemôže donútiť, tak si budú musieť poradiť dáko sami, buď úplne alebo si nájdu iných poradcov. Mne napr. vedúci vravel, že s radosťou sa postará o mojich potenciálnych klientov.
No tak o tých storno poplatkoch ani neviem, dúfam, že je to len kačica, bo by som také niečo určite platiť nechcela...
Tamto zas záleží aj od vedúceho, bo aj po nejakej práci v OVB, že vraj ťa už nechá vedúci tak a ty si budeš musieť poradiť sama, ale to je asi od vedúceho.
Naposledy upravil MySpace : 09.11.08 at 18:54
0 0
alencek alencek

alencek je offline (nepripojený) alencek

... je to biznis v ktorom sa daju zarobiť nadštandardné peniaze. To je pravda!!! Ale nie v OVB. je kopu iných firiem ktoré ti ponúknu lepšie podmienky a nebudú ti dávať dogmatické predstavy a nereálne podmienky. V OVB majú cieľ tak zmagoriť človeka že prestane mať vlastný názor na veci a všetko robí strojovo...tí čo sú hore sa majú dobre, to je jasné, ale čo tí, čo začínajú, teda ty...tvoja šanca dostať sa hore je 1:100 Ale závisí to od teba ako sa budeš snažiť a čo chceš dosiahnuť. </p>Ďalej ti radím nerozmýšľať nad tým ako nad celoživotným jobom...prídu nové výzvy a ponuky a ty sa budeš musieť rozhodnúť ako ďalej, z mojich skúseností ak príde nový človek do finančníctva, tak vydrží v priemere tri mesiace a končí, tak sa snaž prekonať túto hranicu a budeš v pohode, pracuj na sebe tvrdo a výsledky sa dostavia, no podľa mňa, NIE v OVB Allfinanz[/quote]

- môžem vedieť, ktoré sú tie &quot;lepšie &quot; spoločnosti, ktoré odporúčaš?
0 0
alencek alencek

alencek je offline (nepripojený) alencek

alencek Pozri príspevok
... je to biznis v ktorom sa daju zarobiť nadštandardné peniaze. To je pravda!!! Ale nie v OVB. je kopu iných firiem ktoré ti ponúknu lepšie podmienky a nebudú ti dávať dogmatické predstavy a nereálne podmienky. V OVB majú cieľ tak zmagoriť človeka že prestane mať vlastný názor na veci a všetko robí strojovo...tí čo sú hore sa majú dobre, to je jasné, ale čo tí, čo začínajú, teda ty...tvoja šanca dostať sa hore je 1:100 Ale závisí to od teba ako sa budeš snažiť a čo chceš dosiahnuť. </p>Ďalej ti radím nerozmýšľať nad tým ako nad celoživotným jobom...prídu nové výzvy a ponuky a ty sa budeš musieť rozhodnúť ako ďalej, z mojich skúseností ak príde nový človek do finančníctva, tak vydrží v priemere tri mesiace a končí, tak sa snaž prekonať túto hranicu a budeš v pohode, pracuj na sebe tvrdo a výsledky sa dostavia, no podľa mňa, NIE v OVB Allfinanz
- môžem vedieť, ktoré sú tie &quot;lepšie &quot; spoločnosti, ktoré odporúčaš?[/quote]


OPRAVA! mojimi poslednými príspevkami (otázkami)som reagovala ns SULKO7.Trochu sa mi to &quot;zamotalo&quot;. S O R R Y
0 0
Misko8881 Misko8881

Misko8881 je offline (nepripojený) Misko8881

Čo nsa týka tejto otázky je oprávnená, že máš strach, ale preboha ľudia veď si pozri zákon a zbadáš, že prvý rok platíš len odvody do zdravotnej poisťovne čo je trápna tisícka a niečo.
No a keď budeš chcieť odísť tak vypíšeš výpoveď a ideš.
To to sú primitívne otázky ľudí, ktrorí si nevedia prečítať zmluvu.
Všetko je podľa zákona ináč pôsobiť na trhu nemôžu tak čo stresujete.
No a OVB či je lepšia alebo horšia moj názor je že je to velka spoločnost a tak ak v inej treba robit aby si clovek zarobil. A na SR je vela podobných spolocnosti az na to ze su male a maju problem prezit.
Tam by si podla mna viac riskovala ze ta budu okradat a daju ti menej ako si zasluzis.
0 0
sulko7 sulko7

sulko7 je offline (nepripojený) sulko7

ALANCEK

tak mozem ti odporucit napriklad, pokial ide o MLM system napriklad WINNERS GROUP, osobne poznám konateľa, a celkovo majú dobrý systém a provízie sú tam o dosť vyššie. takže tam je to v pohode. Ja osobne pre nich nepracujem aj keď som mal ponuku...momentalne robim pre niekoho kto celý systém finančníctva berie ako podnikanie a nie cez MLM...

sú aj firmy ktoré nerobia cez MLM tak ako tá moja...ONYX GP
0 0
alencek alencek

alencek je offline (nepripojený) alencek

...Prečo som to prerušila? T.č. som nezamestnaná a keby som sa zaregistrovala, prišla by som o podporu. ....môže sa mi niekto vyjadriť, či je to ozaj pravda, že by som prišla o podporu?Vraj po zaregistrovaní podpisujem sprostr. zmluvu - a to je ako prac. zmluva - čiže vtedy uchádzač o prácu je vyradený z evidencie, na druhej strane, vraj keď nepresiahne príjem 3500 - tak zostávam poberateľom podpory v nez.
Naposledy upravil alencek : 11.11.08 at 18:47 Dôvod: vloženie citátu
0 0
cemix cemix

cemix je offline (nepripojený) cemix

takze. Ja ozaj neviem ci ste vy vlastne pochopili podstatu financneho poradenstva. Ale ak tocite o proviziach a fakt to chcete robit len pre vysku provizii a chcete mat co najtucnejsie ucty tak chodte do stavkovych kancelarii a tuto sluzbu nechajte poctivym. Ved Financne poradenstvo sa v klude da pretavit na celozivotny job. Iba to chce trosku porozmyslat. Je jasne ze zo zaciatku nebudete hned zarabat 5000 EUR mesacne. to sa ani neda. Ale preco by som mal ist niekam kde mi daju 800 EUr za klienta ale celkovo tomu klientovi velmi nepomozem. Radsej zarobim na jednom klientovi v OVB menej kedze mam velmi siroky vyber spolocnosti s ktorymi mozem spolupracovat a tan klient sa potom pochvali dalej a dalej. Ak budem vazne poctivy a nebrat ohlad na peniaze tak casom sa dostavi uspech. ale chce to trpezlivost typu. Mam ciel a idem za nim. nieze. chcem zarabat 100000 mesacne a ked nezarobim firma je na howno a idem dalej. Takto sa vazeni fakt nikam nedostanete. Ved co je poradenstvo? servis. a preco myslite na to ludia nadavaju. Pretoze to v minulosti robili dementi POPRI PRACI ktori to nezvladali odflakli a klientom namiesto toho aby poradili skor uskodili. Preto radsej chodte k pasu alebo predavat produkty v MLM. Poradenstvo je pre tych ktori chcu klientom pomoct a nie zarobit.
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

alencek Pozri príspevok
...Prečo som to prerušila? T.č. som nezamestnaná a keby som sa zaregistrovala, prišla by som o podporu. ....môže sa mi niekto vyjadriť, či je to ozaj pravda, že by som prišla o podporu?Vraj po zaregistrovaní podpisujem sprostr. zmluvu - a to je ako prac. zmluva - čiže vtedy uchádzač o prácu je vyradený z evidencie, na druhej strane, vraj keď nepresiahne príjem 3500 - tak zostávam poberateľom podpory v nez.
podpísaním sprostredkovateľskej zmluvy a následne registráciou v NBS sa automaticky stávaš podnikateľom FO - aj keď nemáš živnostenský list- v tomto prípade sa jedná o podnikanie na základe osobitných predpisov...logicky- ak som podnikateľ nemôžem byť registrovaný na úrade práce aj bez ohľadu na to či mám alebo nemám príjem z podnikania..
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

V takýchto spoločnostiach ide o to odkiaľ naberiem ďalších klientov ?
Ako si budem doplňať menný zoznam ?
Samozrejme ja si možem dať na svoj menny zoznam aj Doc.Judr. R.F. CsC., ale aká je realna šanca že sa z nim niekedy stretnem ? A že on sa stane mojim klientom ?
Teda ide o to nejako vypočítať uspešnosť mojej činnnosti .
napr. Ak oslovím 100 ľudí, z koĺkými si budem mocť sadnuť aby som im urobil prezentáciu ?
Z tých ľudí z ktorými som mal prezentáciu asi 1/3 sa bude so mnnou chcieť stretnuť aj na druhý x , z tých čo sa stretnu so mnou druhý x asi 1/3 bude mojimi zákazníkmi, z týchto zákaznikov asi 1/3 prejaví zaujem o spolouprácu.
TO JE TEORIA.
V praxi to vychádzalo tak,že ja som za mesiac oslovil viac ako 200 ľudí z tých všetkých asi 6-ti prejavili ochotu si so mnou sadnuť aby som im mohol prezentovať niečo, z nich sa druhý x nebol ochotný stretnuť nikto , 1 človek podpisal nejakú zmluvu aj s tým boli neskor problémy, lebo nedodržal platobnu disciplínu.
Tak si uváž,že aku som mal pravdepodobnosť uspešnosti ,niekoľko promile !, či lepšie povedané niekoľko stotín promile !
Teda naozaj pri takomto sposobe práce,keď výsledky nie su predvidateĺné,lebo ľudia nie su uprimni a umyselne klamu a zavadzajú sa takýto biznis jednoducho robiť NEDÁ,
aj keby niekto neviem ako CHCEL byť uspešný.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať