Zavrieť

Porady

malé prsia

ahojte.....
mam problem s veľkosťou mojich prs....su totiž veľmi malé.....
neviete mi prosím niekto poradiť niečo na zväčšenie poprsia okrem chir. zákroku??? som už z toho veľmi zúfala a neviem čo mam robiť
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Ahoj, akože nič si z toho nerob... a mysli na iné veci- a niektorým chlapom sa páčia radšej malé prsia ako veľké...

    Bastian je offline (nepripojený) Bastian

    Bastian
    zúfala111 Pozri príspevok
    ahojte.....
    mam problem s veľkosťou mojich prs....su totiž veľmi malé.....
    neviete mi prosím niekto poradiť niečo na zväčšenie poprsia okrem chir. zákroku??? som už z toho veľmi zúfala a neviem čo mam robiť
    Nájdi si chlapa, ktorému sa budeš páčiť taká aká si. A keď sa budete veľmi ľúbiť, tak Ti aj prsia narastú...

    jozefstefan je offline (nepripojený) jozefstefan

    jozefstefan
    Navrhujem nabuduce sem prilozit aj dajaku tu fotku , aby sme mohli posudit, ci je treba dajaky zakrok alebo nie.

    jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

    jozka56
    jozefstefan Pozri príspevok
    Navrhujem nabuduce sem prilozit aj dajaku tu fotku , aby sme mohli posudit, ci je treba dajaky zakrok alebo nie.
    j

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Treba sa opýtať Eriky Judínyovej - tej zázračne narástli,bez chirurgického zákroku a dokonca veľmi rýchlo. Nevysmievam sa, ona to fakt tvrdí.

    A takýto je účinok zázračnej mastičky.

    http://www.topky.sk/cl/15/292986/Z-J...ovenska-Pamela-

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    No neviem, či tie "malé" sú naozaj malé, či je to len subjektívny pocit. Spýtaj sa žien, ktoré majú "veľké", či sú spokojné. A nech ti porozprávajú o nekonečných bolestiach chrbtice.

    karas9milan je offline (nepripojený) karas9milan

    Vylúčený člen karas9milan
    Keď nechceš operáciu, prikladám návod z tej menovanej témy :

    Karas Milan Pozri príspevok
    Asi to bude najprirodzenejší (a možno aj najlacnejší spôsob) = pribrať 15 - 20 kíl.

    Alebo zaklínadlo mojej bývalej kolegyne : " Nulky sú do ruky akurát a komu je to málo , tomu do nej nas..ť."

    Ahoj
    Ka Mil

    alzbetka78 je offline (nepripojený) alzbetka78

    momentalne hlavne mamička,mam synčeka Adrianka...som vesela,nekomfliktná osoba,mám rada úprimnosť,čestnosť...neznášam klamstvo...už som na to doplatila a neoplatí sa to ...viac alzbetka78
    čítala som tu všeličo, aj o tom, že po pôrode sa veľkosť upraví smerom k lepšiemu....no mám 2-ročného syna, kojila som ho do roka a pol a potom sa to vrátilo do predchádzajúcich koľají, dokonca mám pocit, že sa môj horný objem ešte zmenšil....tiež z toho mám niekedy mindráky, ale čo už narobím.....musím sa zmieriť...veľa zdaru pri zmierovaní sa aj tebe....
    počula som o tabletkách z lekárne, ktoré prsia vypnú a tým napnutím pôsobia vačšie, pevnejšie.......jedna dávka asi 800,-SK.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Melnick Pozri príspevok
    Treba sa opýtať Eriky Judínyovej - tej zázračne narástli,bez chirurgického zákroku a dokonca veľmi rýchlo. Nevysmievam sa, ona to fakt tvrdí.

    A takýto je účinok zázračnej mastičky.

    http://www.topky.sk/cl/15/292986/Z-J...ovenska-Pamela-
    Ani ja sa nevysmievam , že je blbá nána pitomá ...

    JA to fakt tvrdím ...

    P.S.:
    Ona je totiž celá zázračná ...hotový zázrak

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    až budeš mať 70 rokov, tak tie malé prsia oceníš.

    Nebudeš pri chodzi do nich narážať kolenami ....

    sito je offline (nepripojený) sito

    sito
    A čo, čo je malé, to je milé. Niekto je nenažraný a chce viac. Ale, málo je niekedy viac.

    sito je offline (nepripojený) sito

    sito
    karina vajdova Pozri príspevok
    počula som o tabletkách z lekárne, ktoré prsia vypnú a tým napnutím pôsobia vačšie, pevnejšie.......jedna dávka asi 800,-SK.
    A také, čo zapnú myseľ v lekárňach nemajú??? Išli by na dračku!!! Alebo by to bol úzky profil, niektorí by chceli všetky. Ale, kde nič nie je, ani čert neberie. Pirule sú na ...

    nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

    nika.sum
    Rozalka Pozri príspevok
    No neviem, či tie "malé" sú naozaj malé, či je to len subjektívny pocit. Spýtaj sa žien, ktoré majú "veľké", či sú spokojné. A nech ti porozprávajú o nekonečných bolestiach chrbtice.
    Toto je fakt pravda. Moja sesternica si ich este za sociku musela nechat zo zdrav. dovodov zmensovat. Ja by som tiez prijala o trosku mensie. Ked zoberiete aj par mojich kil z inych partii, vymenim. Ale teraz vazne, musite byt spokojna sama zo sebou, my Vam tu tazko vysvetlime ze riziko je operacny zakrok a ci funguje nejaky zazracny liek? Mozno trosku Vam spevneju, ale tiez to asi neurobi zazrak.
    Naposledy upravil nika.sum : 22.08.10 at 10:43

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.