Zavrieť

Porady

nemôžem otvoriť súbor vo formáte ppt

keď chcem stiahnuť súbor, ktorý je priložený v emaile ako príloha tak mi stiahne do PC len 1 Kb súbor, ktorý sa nedá otvoriť ale pritom v prílohe je súbor, ktorý má okolo 1500 Kb aj ak ho chcem hneď otvoriť tak sa mi otvorí powerpoint prázdny .......... nevie niekto čo s tým môže byť?? prípadne poradiť ako odstrániť tento problém??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    japec je offline (nepripojený) japec

    japec
    Nazov postoveho programu je aky?

    Napr pre Outlook Express pozri Nastroje > Moznosti > Zabezpecenie. Policko "Nepovolit ulozit/otvorit subory ktore mozu obsahovat virus" by nemalo byt zaskrtnute ak chces citat ppt

    Mam EN verziu (Tools > Options > Security) takze preklad do SK je priblizny
    emailovu schranku mam zriadenu na post.sk ............. dufam ze si nazvom postoveho programu myslel toto.......... diky za radu vyskusam to

    seat je offline (nepripojený) seat

    seat
    skus si ho dať poslať znovu - mal som na poste už niekolko krát tento problém a nebolo to len ppt ale aj xls, doc

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Martin - myslím že chyba je v tom že sa ti pošta nesťahuje do počítača, ty si ju len prezeráš na serveri.
    Pokúšal sa ti správne poradiť japec, keď sa pýtal aký máš poštový program.
    Pre teba by bolo vhodné aby si používal programy na to určené, teda napr. Outlok expres alebo poštového klienta ktorý je zabudovaný v Opere.
    Ak si v nich nastavíš prístup k tvojmu kontu na serveri post.sk (ak post.sk podporuje protokol POP3), tieto programy si poštu budú samé pravidelne kontrolovať a ak budeš mať novú, tak ju hneď stiahnu do počítača, a nebude problém s otváraním niektorých príloh.
    Toto pozeranie pošty na serveri mi pripadá ako škriabanie sa na ľavom uchu pravou rukou - je to zdĺhavé, zaberá to zbytočne čas. Ak si to nastavíš napr. v Outloku, tak sa nemusíš o nič starať, ak máš novú poštu tak ťa upozorní a ak nie, tak nemusíš nikam chodiť aby si si to skontroloval.
    Ak post sk nepodporuje POP3 zadarmo, tak na tvojom mieste by som si otvoril novú poštovú schránku mapríklad na Zoznam.sk, alebo na Gmail.sk. Obe sú zdarma a bez problémov. Doporučujem Gmail.
    Mnoho zdaru.
    Naposledy upravil Stevo5 : 22.11.08 at 18:49

    Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

    Kabaka123
    vyriešením problému je gmail

    post pobox zoznam sú podrarné servery

    dobrý server je aj yahoo

    nemôžem otvoriť súbor vo formáte ppt

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.