Zavrieť

Porady

hľadám výrobcu kuchýň

Chcela by som si dať vyrobiť novú kuchynskú linku.

Neviete o nejakom cenovo dostupnom výrobcovi, resp. nie je tu niekto taký?
Usporiadat
ALBO ALBO

ALBO je offline (nepripojený) ALBO

Padla mi teraz do oka táto téma tak sa pridám . Mám podobný problém , kuchynskú linku mám novú, ale neviem k nej za svet zohnať stôl a stoličky z jelše. Všade sú samé buky a čerešne ale jelša nikde. Poradí mi niekto niekoho? Už to zháňam vyše roka a nič.
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
ALBO, poslala som ti kontakt cez SS, tam nemaju problem s takymi odtieňmi
0 0
uko uko

uko je offline (nepripojený) uko

mohla by som poposíť tých poraďákov, čo ste spomínali poľské kuchyne o konkrétne kontakty. kde ste to kupovali? v ktorom meste? aka firma? lebo vraj sú v poľsku aj šikovní stolári. prídu k vám, pomerajú, pokreslíte to spolu (jedna známa kreslila priamo na stenu kde čo chce,on si to odborne pomeral a vystrelilo to presne tak ako si predstavovala). ďakujem
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
neviem či to je najvhodnejšia forma kúpy kuchynskej linky, treba si uvedomiť, že to nie je len na 3 max. 4 roky.
Náš materiál /SR/ oproti Poľskému je kvalitnejší štruktúrov i hustotou. Poľský nábytok je potiahnutý mäkšou fóliou, niečo ako papier /rada sa časom olupuje/. Takže treba brať aj na to ohľad.
Tu na Slovensku už potom Vám nik neopraví tento nábytok.
0 0
infoziadatel infoziadatel

infoziadatel je offline (nepripojený) infoziadatel

Napíšte mi prosím na môj mail kontakty, na výrobu kuchynských liniek.Ďakujem moc krát Zuzula
0 0
lewood lewood

lewood je offline (nepripojený) lewood

Pekny den prajem

Nasa firma sa zaobera hlavne vyrobou kuchyn,ak by mal niekto
zaujem,treba kontaktovat.
Kontakt: LeWooD 0915 752 458
Prievidza
0 0
aduliak aduliak

aduliak je offline (nepripojený) aduliak

Ahojte vsetci,

takisto zhanam kuchynu, mma uz aj jasnu predstavu (prikladam Vam obrazok), zatial len zhanam ponuky, tak vyrobcovia ozvite sa cez SS, ostatni, vsetky rady uvitam....))
kuchyňa.jpg  
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

aduliak Pozri príspevok
Ahojte vsetci,

takisto zhanam kuchynu, mma uz aj jasnu predstavu (prikladam Vam obrazok), zatial len zhanam ponuky, tak vyrobcovia ozvite sa cez SS, ostatni, vsetky rady uvitam....))
Ja sa ozývam ako laik.
Nevidím tam odsávač pár. Myslíš, že ho nebudeš potrebovať? Tiež mi je divné rozloženie skriniek pred oknom, ale to je asi len vec vkusu. Inak by som odporučila do rohu skrinku so systémom, ktorá ti vysunie poličky pri otvorení dvierok. Ja takú nemám (a mám dva rohy!) a mám zakaždým nervy, keď musím z rohu niečo vyberať. Okrem toho ešte tiež zo sprostredkovaných skúseností veľa ľudí odporúča spodné skrinky výsuvné s poličkami, nie dverové. Je tam potom lepší prístup. Asi majú pravdu. A tú varnú dosku by som posunula viac k oknu. Z praktického hľadiska, keď budeš niečo vyberať z rúry, asi tých 30 cm ti nebude stačiť na uloženie niečoho horúceho. Inak aj z hľadiska prístupu vody by bolo lepšie mať ju bližšie k vode.
Ale to sú len moje subjektívne názory.
0 0
aduliak aduliak

aduliak je offline (nepripojený) aduliak

dik za rady...my mame ale take specifikum, ze musime prispossobit linku tomu oknu (povodne mala byt na druhej strane izby (mame novostavbu),ale rozhodli sme sa pre taketo L-ko....s oknom (ale zas okno je prilis nizko - max. vyska skrinky pod oknom je 85 cm....a nezmesti sa nam tam bateria).medzi hornymi skrinkami by som chcela urcite aj tie dve police, mam vela salok, paci sa mi to vystavene (aj ked castejsie utieram prach). Digestor - tak nad tym uvazujeme,ci dat alebo nie....keby som tu varnu dosku dala blizsie k oknu,nemala by som taku dlhsiu suvislu pracovnu plochu...este som rozmyslala aj dat varnu dosku do rohu, ale to by asi zabralo vela miesta....fakt neviem....
0 0
inngrid inngrid

inngrid je offline (nepripojený) inngrid

Janka uz si nasla?
ak nie mozem ti niekoho doporucit
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

aduliak Pozri príspevok
dik za rady...my mame ale take specifikum, ze musime prispossobit linku tomu oknu (povodne mala byt na druhej strane izby (mame novostavbu),ale rozhodli sme sa pre taketo L-ko....s oknom (ale zas okno je prilis nizko - max. vyska skrinky pod oknom je 85 cm....a nezmesti sa nam tam bateria).medzi hornymi skrinkami by som chcela urcite aj tie dve police, mam vela salok, paci sa mi to vystavene (aj ked castejsie utieram prach). Digestor - tak nad tym uvazujeme,ci dat alebo nie....keby som tu varnu dosku dala blizsie k oknu,nemala by som taku dlhsiu suvislu pracovnu plochu...este som rozmyslala aj dat varnu dosku do rohu, ale to by asi zabralo vela miesta....fakt neviem....
A čo tak posunúť aj varnú dosku, aj dres k sebe do rohu? Ja tiež mám dres rovno pod oknom a rozdiel medzi linkou a parapetou je asi 3 cm. Takto budeš mať priestor aj pri chladničke, aj pri rúre. Tie vrchné police zas posunieš k rúre. Inak priestoru budeš mať dosť, ja nemám viac ako 45 cm + roh nejakých 30cm. Skús si predstaviť situáciu, keď budeš variť. Aby si mala všetko po ruke, aby si zbytočne nebehala...

Doplnenie: a ešte k tomu odsávaču. Neviem ako často budete variť a aké jedlá, ale myslím, že sa skôr či neskôr vyskytne situácia, že budete potrebovať ten odsávač. Je ešte z tohto hľadiska dôležité, či máte kuchyňu otvorenú do priestoru, alebo je to samostatná miestnosť. Okrem toho sú na trhu už pekné a rôzne odsávače, aj také, ktoré by si mohla obkolesiť práve tými poličkami na šálky.
Naposledy upravil Gabi03 : 29.05.07 at 10:27
0 0
Jano23 Jano23

Jano23 je offline (nepripojený) Jano23

http://www.elektroexpert.sk/
Dobrý prehľad o spotrebičoch do kuchynskej linky sa dá získať na tejto stránke.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
kľudne sa môžte na mňa obrátiť - ces SS, Trnava,Trenčín, Bratislava.... bohaté skúsenosti... nechcem viac , bo by to bola reklama - alebo kuk na môj profil a šup na web kôli kontaktom.....
0 0
aduliak aduliak

aduliak je offline (nepripojený) aduliak

No Gabi, dakujem za rady, si zlata, ze sa mi venujesKuchynu mame samostatnu, hned vedla nej je spajza, dost velka.preto potrebujem kuchynu len na riad, taniere, hrnce a tak....s tym odsavacom mas asi pravdu....musim pohladat na nete.....
myslela som, ze varna doska nemoze byt hned pri umyvadle,ci hej?
sa mi tak vidi, ze sa idem pustit opat do kreslenia
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

aduliak Pozri príspevok
No Gabi, dakujem za rady, si zlata, ze sa mi venujesKuchynu mame samostatnu, hned vedla nej je spajza, dost velka.preto potrebujem kuchynu len na riad, taniere, hrnce a tak....s tym odsavacom mas asi pravdu....musim pohladat na nete.....
myslela som, ze varna doska nemoze byt hned pri umyvadle,ci hej?
sa mi tak vidi, ze sa idem pustit opat do kreslenia
Nemám skúsenosti, ale kto má veľkú špajzu, dáva chladničku do nej. Neviem, ako by to bolo u teba, či by si to nemala ďaleko a či máš dosť priestoru v kuchyni.
0 0
aduliak aduliak

aduliak je offline (nepripojený) aduliak

spajza je taka akuratna, ale bolo by pre nas asi neprakticke davat chladnicku do nej...dost daleko od linky (a manzel je lenoch) a linka bude dost velka, jedna strana 2,7m a druha 2.5 m + 55 cm chladnicka.....
0 0
gabikao gabikao

gabikao je offline (nepripojený) gabikao

Mohli by ste mi napisat, ako ste dopadli s kuchynami? Som od Pd a tiez sa chystame na novu linku. Mate overene tipy?
0 0
ema 1 ema 1

ema 1 je offline (nepripojený) ema 1

ahoj aj ja som z Nitry a mám záujem o to číslo na výrobcu kuchyne od ajula1. Ďakujem
0 0
aquila2 aquila2

aquila2 je offline (nepripojený) aquila2

pre tych co si budu planovat kuchynu odporucam zdarma program od velkovyrobcu kuchyn alno

http://kuechenplaner.alno.de/

je fakt super, clovek si moze naplanovat taku kuchynu, ktoru vam ani v decodom-e nezlozia.. kedze "take skrinky nevyrabame" ...
0 0
aquila2 aquila2

aquila2 je offline (nepripojený) aquila2

nemal by niekto kontakt na niekoho v okoli bratislavy ? alebo na zahori ?

zatial zopar odporucalo nabytok galan .. ale rad by som este refernecie aj od inych kuchnskych studii .. dik
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať