Zavrieť

Porady

hľadám výrobcu kuchýň

Chcela by som si dať vyrobiť novú kuchynskú linku.

Neviete o nejakom cenovo dostupnom výrobcovi, resp. nie je tu niekto taký?
Usporiadat
jajjka jajjka

jajjka je offline (nepripojený) jajjka

žienka detailistka
...aj ja túžim po novej kuchyni. Predstavu mám presnú aj rozmery, aj vo sne to mám hotové, len neviem či urobím dobre, ke´d kúpim poľskú???
Počula som už rôzne ohlasi, tak neviem.Máte niekto konkrétneho výrobcu v PL s ktorým máte dobré skúsenosti.najlepšie v okolí Krosna.
0 0
magdalena50 magdalena50

magdalena50 je offline (nepripojený) magdalena50

ahoj ak ti mám odporučiť tak si sama urob náčrt ako má tvoja budúca kuchyňa vyzerať,inšpiracie si naber z ikea ,alebo katalog dostaneš ich nabytkársve a študiach kuch.,ale sú aj hotové kuchynské linky z polska tie čo práve chceš sú foliové a pekné prevedenie majú a od vymyslu svetaa nie sú drahé.
0 0
dodo g dodo g

dodo g je offline (nepripojený) dodo g

ja poznám stolára ktorý Ti vyhotoví CP a nákres 3D zadarmo na základe tvojho nákresu.kontakt doložím na požiadanie.Je zo záp. slovenska a vzdialenosť nie je problém.Pomeria vyrobí a namontuje s päť ročnou zárukou.
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

janaGT Pozri príspevok
Chcela by som si dať vyrobiť novú kuchynskú linku.

Neviete o nejakom cenovo dostupnom výrobcovi, resp. nie je tu niekto taký?
Riešim podobný príjemný "problém" ako zadávateľka otázky.
Vie niekto o dobrých akciách, zľavách ?
... lebo ako väčšina šetrných ľudí, chcem za málo peňazí veľa muziky, čiže slušný dizajn, dobrá kvalita, nízka cena =

Takže upravím rovnicu : slušný dizajn + kvalita + primeraná cena = ?????
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Jaro, v Prievidzsku je dnes inzerát firmy ATYP kuchynské štúdio - kuchyne na mieru. Majú sídlo na Žabníku, ul. Stavbárov 21, tel. 046/5427472.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
jaros5 Pozri príspevok
Riešim podobný príjemný "problém" ako zadávateľka otázky.
Vie niekto o dobrých akciách, zľavách ?
... lebo ako väčšina šetrných ľudí, chcem za málo peňazí veľa muziky, čiže slušný dizajn, dobrá kvalita, nízka cena =

Takže upravím rovnicu : slušný dizajn + kvalita + primeraná cena = ?????
jajjka Pozri príspevok
...aj ja túžim po novej kuchyni. Predstavu mám presnú aj rozmery, aj vo sne to mám hotové, len neviem či urobím dobre, ke´d kúpim poľskú???
Počula som už rôzne ohlasi, tak neviem.Máte niekto konkrétneho výrobcu v PL s ktorým máte dobré skúsenosti.najlepšie v okolí Krosna.
aquila2 Pozri príspevok
nemal by niekto kontakt na niekoho v okoli bratislavy ? alebo na zahori ?

zatial zopar odporucalo nabytok galan .. ale rad by som este refernecie aj od inych kuchnskych studii .. dik
pošlite mi správičku - pokiaľ ste z okolia Trnavy, Bratislavy - tu nesmiem robiť reklamu
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

aj ja mám kuchyňu od manžela SWAY, celkovo som spokojná, avšak stále máme problémy s plynovými pántami. Montáž kuchyne 03/09, za cca 2 mesiacov odišli prvé pánty, ktoré boli vymenené, avšak behom mesiaca sa pokazili už aj tie vymenené.
Apropo, 17.8.2009 som posielala ďalšiu reklamáciu, čiže už včera uplynulo 30 dní a oprava stále nič
Inak som veľmi spokojná až na tie pánty, za ktoré samozrejme montážna spoločnosť nemôže. Takže odporúčam!
0 0
matka7 matka7

matka7 je offline (nepripojený) matka7

moj manzel tiez vyraba kuchyne, nabytky, obyvacky a ostatne - z drevotriesky nie z masivu. takze ak mate zaujem poslite mi sukromnu spravu, poslem kontakt a web kde ma par obrazkov. vyroba je v BA, ale robia cele zapadne slovensko.
0 0
barnyrabl barnyrabl

barnyrabl je offline (nepripojený) barnyrabl

ahoj, ja som si kúpil kuchynu z decodomu. tiez som si chcel dat robit kuchynu niekde inde - nejakému súkromníkovi, ale som rád ze som tak neurobil. som velmi spokojní. skús si tam zajst alebo pozri na nete - je tam toho vela urcite si nieco vyberies
0 0
tatranka sonka tatranka sonka

tatranka sonka je offline (nepripojený) tatranka sonka

Vyrábame kuchynské linky, bary, šatníky a nábytok na mieru, ja poznám kvalitu z druhej strany, viem že Slováci obrátia korunu z každej strany, ale nezrátajú si že nie sme taký bohatý aby sme si kupovali lacné veci, väčšina dobrých slovenských výrobcov si nedovolí použiť lacný, nekvalitný materiál, lebo by na to doplatili, som najradšej keď príde zákazník a má záujem o kuchyňu od nás, lebo má na nás dobré referencie, a musím sa pochváliť že máme takýchto zákazníkov dosť, najviac ma vie vytočiť, keď príde niekto kto si dal vyrobiť kuchyňu v Poľsku a chce vedieť za koľko by sme ju vyrobili my aký je u nás postup, lebo on si dal vyrobiť kuchyňu v Poľsku, bez zmluvy, nie je kompletná, často krát nie je vôbac správny rozmer, a vrchol je keď príde zákazník s tým aby sme mu prišli niečo opraviť, prípadne dorobiť. Pri takýchto investíciách je naozaj dobré, správne sa rozhodnúť.
tatranka sonka
0 0
jmi jmi

jmi je offline (nepripojený) jmi

vyrabam kuchynske linky pokial je zaujem tel.0911268147 PRIEVIDZA
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

janaGT Pozri príspevok
aj ja mám kuchyňu od manžela SWAY, celkovo som spokojná, avšak stále máme problémy s plynovými pántami. Montáž kuchyne 03/09, za cca 2 mesiacov odišli prvé pánty, ktoré boli vymenené, avšak behom mesiaca sa pokazili už aj tie vymenené.
Apropo, 17.8.2009 som posielala ďalšiu reklamáciu, čiže už včera uplynulo 30 dní a oprava stále nič
Inak som veľmi spokojná až na tie pánty, za ktoré samozrejme montážna spoločnosť nemôže. Takže odporúčam!
veľmi ma mrzí, že musím napísať to čo napíšem, ale napíšem to:
od 23.2.2010!!! sa mi uvedený výrobca a majiteľ firmy neozval, dala som si dodatočne vyrobiť dvierka na umývačku riadu, 23.2. síce prišiel, ale dvierka namontovať nevedel - i keď predtým ako som ich objednávala to problém nebol - odišiel s tým, že zistí u výrobcu ako sa dvierka na podstavnú zmývačku zn. Bosch namontujú ale bohužial zatiaľ len čakám a čakám a čakám .... tak isto je to s plynovými piestami, ktoré mi mali prísť opätovne vymeniť - čakám a čakám ....
Môj pohár trpezlivosti pomaly ale isto preteká ... asi to budem musieť riešiť inou cestou
0 0
Šruc Šruc

Šruc je offline (nepripojený) Šruc

Som mlady vyuceny Stolar , vyrabajuci moderny nabytok tvoriaci liniu. Samozrejme vsetko zalezi na zakaznikovi ...viac
AHOJTE ,,, JA SOM VYROBCA KUCHYNSKYCH LINIEK,,SOM Z VELKEHO KRTISA ALE DIALKA NEHRA ROLU,,,S TOU LINKOU BY SOM VAM VEDEL POMOCT ALEBO ASPON PORADIT
0 0
tatranka sonka tatranka sonka

tatranka sonka je offline (nepripojený) tatranka sonka

ak si z prešovského kraja pozri si www.topizolmont.sk, prípadne sa mi ozvi na e-mail, na stranke su kontakty, soňa
0 0
xLuigix xLuigix

xLuigix je offline (nepripojený) xLuigix

a z košického : www.stolarsa.sk
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať