Zavrieť

Porady

SW s väčším počtom znakov na analytiku

Viete mi niekto povedať, či ste sa stretli so SW, ktorý by mal aspoň 10 znakov na analytiku?

Omega má maximálne 6 znakov, Money myslím maximálne 3.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evae je offline (nepripojený) evae

    evae
    ja mam MRP a ak spravne rozumiem otazke tak mam moznost napr. 501 001 cize az 999 moznosti na analytiku

    Shaman je offline (nepripojený) Shaman

    muž Shaman
    ja myslim pocet znakov za sebou
    napr. 501 0000000001 - to je 10 znakov pre analytiku

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    Braňo
    Tak potom SOFTIP tiež 999. Myslím, že to je dostačujúce.
    Braňo si si istý? ... to akože za číslo účtu si môžeš dať 999miestne číslo? ... šak to by bolo na 80 riadkov

    Shaman myslí, koľko čísel sa ti zmestí za číslo účtu ... ako napísal napr. 501.xxxxxxxxxx (x = jedno číslo) ... lebo zvyčajne sa používajú iba tri číslice (501.002)

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Náš (aurus) SW má spolu potenciálne 10 miestny účet, čiže 7 miest na analytiku. Naviac umožňujeme 4 nezávislé tzv. rezy cez náklady a výnosy, tj. náklady a výnosy môže užívateľ sledovať nielen na analytikách, ale aj na tzv. nákladových štruktúrach - výkony, zakázky, činnosti, stroje, objekty, projekty atď.

    amiplus je offline (nepripojený) amiplus

    amiplus
    Software Helios IQ má možnosť zadať celkovo 30 znakov na číslo účtu, t.j. 3 znaky na syntetiku a zvyšok - 27 znakov - na anlytiku. Okrem toho sa dajú sledovať pri zaúčtovaní ďalšie údaje - t.j. účtovať na stredisko, nákladový okruh, zakázku, vozidlo, zamestnanca.

    Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    Vidím, že Amiplus ma už predbehol. Dnes som robila prevod z našich miezd do Helios IQ a majú tam účet na 30 znakov. Keď dáš do googla vyhľadať Helios IQ, nájde Ti web stránku..

    Shaman je offline (nepripojený) Shaman

    muž Shaman
    Dakujem pekne za TIP.
    Je to sice cely ERP system, ale mozno by sa dalo z toho daco jednoduchsie vyskladat
    Napisem im

    Pitt je offline (nepripojený) Pitt

    Pitt
    Par SW poznam a myslim,ze co sa tyka uctovnych prehladov a podobne je na tom Helios IQ velmi dobre.Skor mam poznamku ze cislo uctu moze mat aj alafanumericke znaky /pre nejake cudzokrajne vykaznictvo/ ale moze mat pod jednym cislom uctu aj viac cisel uctu/ a viac popisov uctu napr. slovensky, nemecky a plne pracujem kedykolvekz ktorym kolvek udajom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.