Zavrieť

Porady

Konecne parta normalnych inteligentnych ludi:)

Ahojte, rada by som sa predstavila. Volam sa Jana, mam 26 rokov a pracujem v štátnej správe. Túto stránku som uz predtým registrovala u mojej maminy, ktorá je účtovníčka. Je skvelá. A ospravedlňujem sa, že sa predstavujem až tak neskoro. Najskôr pár otázočiek mala som a až teraz som si všimla, že je tu možnosť aj predstaviť sa. Takže som tu a keď možem pomôžem. A keď nepomôžem, ublížiť neublížim A PEKNE SVIATKY ZELAM VSETKYM PORADAKOM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    kaco11 Pozri príspevok
    Ahojte, rada by som sa predstavila. Volam sa Jana, mam 26 rokov a pracujem v štátnej správe. Túto stránku som uz predtým registrovala u mojej maminy, ktorá je účtovníčka. Je skvelá. A ospravedlňujem sa, že sa predstavujem až tak neskoro. Najskôr pár otázočiek mala som a až teraz som si všimla, že je tu možnosť aj predstaviť sa. Takže som tu a keď možem pomôžem. A keď nepomôžem, ublížiť neublížim A PEKNE SVIATKY ZELAM VSETKYM PORADAKOM
    Tak vitaj medzi nami a cíť sa tu dobre... Šťastné a veselé Vianoce aj Tebe...

    cactus je offline (nepripojený) cactus

    nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac cactus
    kaco11 Pozri príspevok
    Ahojte, rada by som sa predstavila. Volam sa Jana, mam 26 rokov a pracujem v štátnej správe. Túto stránku som uz predtým registrovala u mojej maminy, ktorá je účtovníčka. Je skvelá. A ospravedlňujem sa, že sa predstavujem až tak neskoro. Najskôr pár otázočiek mala som a až teraz som si všimla, že je tu možnosť aj predstaviť sa. Takže som tu a keď možem pomôžem. A keď nepomôžem, ublížiť neublížim A PEKNE SVIATKY ZELAM VSETKYM PORADAKOM
    Tak ťa tu vítame a tiež prajeme pohodové a veselé Vianoce.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    kabartek Pozri príspevok
    Ja by som sa tiéž k vám pridal, len som nerozumel otázke,
    Tá položená nebola. To bolo konštatovanie.

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    ser1a Pozri príspevok
    vitaj:-) zaroven vitam aj seba:-D
    Ser 1a Kde si bol(a) tak dlho?! že až teraz sa vítaš?! a členom si od 24.11.2007
    Prepáč mi,zabudla som dopísať privítanie,a preto to s ospravedlnením robím až dnes.Vítaj na vynikajúcich stránkach Porady
    Naposledy upravil Zitulda : 07.01.09 at 00:43 Dôvod: Zabudnuté privítania

    Katalanka je offline (nepripojený) Katalanka

    cogito ergo sum! Katalanka
    Ahojte, zdala sa mi tato tema OK, tak sa pripajam k predstavovaniu. Som zena, mam 29, po skonceni skoly sa venujem marketingu,PR, komunikacii, podpore predaja, znacky a vsetko co k tomu patri.
    Od novembra minuleho roka som sa stala konatelkou rodinnej firmy, ktora sa tomu vsetkemu venuje. Praca ma bavi vsetko je super, ale..je tu jedno ale. Uctovnictvo. dane. cisla. terminy. mzdy. pre mna su ludia ktori tomuto rozumeju mali bozikovia..))
    no chcem tomu trosku aj ja rozumiet a preto som sa sem zaregistrovala, lebo si myslim ze su tu ludia ktori mi budu vediet poradit, pomoct ked budem v uzkych a nebudem chapat pojmy a uz budem mat len polovicu z mojich vlasov.. tolko na uvod..
    Takze vam vsetkym zelam vela radosti, malo starosti a lahku maslovu cestu k uspechu v kazdej oblasti. )) uspesny rok 2009 zela Katalanka..))

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    Katalanka Pozri príspevok
    Ahojte, zdala sa mi tato tema OK, tak sa pripajam k predstavovaniu. Som zena, mam 29, po skonceni skoly sa venujem marketingu,PR, komunikacii, podpore predaja, znacky a vsetko co k tomu patri.
    Od novembra minuleho roka som sa stala konatelkou rodinnej firmy, ktora sa tomu vsetkemu venuje. Praca ma bavi vsetko je super, ale..je tu jedno ale. Uctovnictvo. dane. cisla. terminy. mzdy. pre mna su ludia ktori tomuto rozumeju mali bozikovia..))
    no chcem tomu trosku aj ja rozumiet a preto som sa sem zaregistrovala, lebo si myslim ze su tu ludia ktori mi budu vediet poradit, pomoct ked budem v uzkych a nebudem chapat pojmy a uz budem mat len polovicu z mojich vlasov.. tolko na uvod..
    Takze vam vsetkym zelam vela radosti, malo starosti a lahku maslovu cestu k uspechu v kazdej oblasti. )) uspesny rok 2009 zela Katalanka..))
    Vitaj medzi nami, cíť sa tu dobre a ak nebudeš niečomu rozumieť, pýtaj sa...
    Šťastný a úspešný nový rok 2009!

    Katalanka je offline (nepripojený) Katalanka

    cogito ergo sum! Katalanka
    Daaakujem, mam hned prvu otazku, chcem si nainstalovat SOLID na mzdy, a robi mi to problem. Mate s tym niekto skusenost? THX

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    Katalanka, tu si . Otázku zadaj do Porady týkajúcej sa SW. Na hornej lište nájdeš návod ako sa s Poradou pracuje .

    cactus je offline (nepripojený) cactus

    nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac cactus
    Katalanka Pozri príspevok
    Daaakujem, mam hned prvu otazku, chcem si nainstalovat SOLID na mzdy, a robi mi to problem. Mate s tym niekto skusenost? THX
    Skús si otázku zadať v Porade Účtovníctvo, dane, právo... a téma je Účtovné a iné softvéry. Určite sa niekto nájde, kto ti poradí.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ahoj Katalanka,
    vitaj medzi nami, cíť sa tu dobre
    Sme radi, že si našla túto tému a predstavila sa.
    Ale otázky "odborného charakteru" treba zaradiť do odborných tém.
    Tam máš väčšiu šancu, že Ti odborníci poradia

    trochu pomoci pre začiatok:
    http://www.porada.sk/f19-ako-na-to-t...s-poradou.html
    http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
    http://www.porada.sk/faq.php
    ahojky, vitaj medzi nami, tiež som pracovala v štátnej správe 16 rokov - teraz mám 35r a potrebovala som zmenu! tak som sa rozhodla a pracujem v reštavrácii u partnera......
    želám ti vela úspechov v práci a menej papierovania kaja

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.