Zavrieť

Porady

Nitra

Tak sme sa včera z kamarátkou z Porady bavili o tom stretku Poraďákov na Krahuliach, bolo nám ľúto, že sme to premeškali. A prišli sme na to, že by sme sa aspoň Poraďáci z Nitry a okolia mohli stretnúť, kým nebudú na budúci rok Krahule 2. Tak kto ste vlastne z Nitry? Hláste sa....
Naposledy upravil jamajka : 10.06.05 at 14:51
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
my sme tu čakali na fotky ..budú?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Dievčence , čo tak stretko ...... ....????? Navrhnite kedy, kde a o koľkej .... Viem určite , že to bude ATRIUM ....
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Silvika hlásiš sa , abo čo ????
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
posúvam.........................
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Zita5
Silvika hlásiš sa , abo čo ????
Zitka..nie..len súhlasím..že to bude zase v Átriu
vieš..mali ste tam nejakú fujavicu tak neprídem ale ja už som tam bola 3 krát... a ty koľko u nás? :p
aj my tu máme zámok
Naposledy upravil Hlinkovx : 19.01.07 at 20:08
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Hlinkovx
Zitka..nie..len súhlasím..že to bude zase v Átriu
vieš..mali ste tam nejakú fujavicu tak neprídem ale ja už som tam bola 3 krát... a ty koľko u nás? :p
aj my tu máme zámok
Silvika aj to bude raz , nechaj sa prekvapiť ...
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Zita5
Dievčence , čo tak stretko ...... ....????? Navrhnite kedy, kde a o koľkej .... Viem určite , že to bude ATRIUM ....
Zitka, ja som za okrem piatku a víkendu, napr. nejaký ten štvrtok, 25.1. alebo 1. 2. 2007. Nech sa vyjadria ostatné poraďáčky . Alebo si dáme stretko, keď máme všetky sviatok 21. 2. ? Je totiž škaredá streda !
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
posúvam .......
0 0
LubenaK LubenaK

LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

Toho 1.2. by to možno šlo. 25.01. máme v robote hrozný frmol. Ak mi vyjde čas, určite prídem.
0 0
LubenaK LubenaK

LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

Toho 1.2. by to možno šlo. 25.01. máme v robote hrozný frmol. Ak mi vyjde čas, určite prídem. 25.01. mám ešte aj školu, nemôžem.
0 0
dracica dracica

dracica je offline (nepripojený) dracica

A ja som si myslela že tu nikto nie je z Nitry to som ale prekvapena kolko poradákov sa tu naslo
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Dobre, tak sa vyjadrite k terminu 1.2.2007 o 16.00 hod. Átrium, môže byť?
0 0
LubenaK LubenaK

LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

Samozrejme, už tam budeme ako inventár.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Elenka - Abel ........čo je s Tebou ? Ty sa nechceš zúčastniť stretka ?
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Nitranky a prečo robíte stretko v strede týždňa? Keby bolo na konci, možno by som prišla na inšpekciu, ale takto nemám šancu A tak rada by som spoznala aj Vás...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Eulalia
Nitranky a prečo robíte stretko v strede týždňa? Keby bolo na konci, možno by som prišla na inšpekciu, ale takto nemám šancu A tak rada by som spoznala aj Vás...

Evka treba si spraviť voľno, nasmerovať služobnú cestu do NR ......... .
Prečo na stred týždňa? .......musíme brať ohľad aj na pracovné povinnosti poraďáčiek ....
0 0
LubenaK LubenaK

LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

Je to aj kvôli tomu, že v strede týždňa si skôr nájdeme čas, aspoň viaceré. V piatok treba už začať s nákupmi na víkend a podobne.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

No, služobná cesta smer NR je neopodstatnená - nemám tam čo vybavovať , môj pracovný čas cez týždeň je zatiaľ 12 hodín denne, takže budem na Vás iba myslieť a posielať Vám aspoň v duchu pozitívnu energiu .
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Poraďáčky zajtra je deň "D" ....ak prídem do Átria nie že tam budem sama.....
0 0
LubenaK LubenaK

LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

Neboj, Zitka, pretože si to teraz pripomenula, nemala by som už zabudnúť a ukázať sa.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať