Zavrieť

Porady

Nitra

Tak sme sa včera z kamarátkou z Porady bavili o tom stretku Poraďákov na Krahuliach, bolo nám ľúto, že sme to premeškali. A prišli sme na to, že by sme sa aspoň Poraďáci z Nitry a okolia mohli stretnúť, kým nebudú na budúci rok Krahule 2. Tak kto ste vlastne z Nitry? Hláste sa....
Naposledy upravil jamajka : 10.06.05 at 14:51
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Macka Macka

Macka je offline (nepripojený) Macka

[quote=Zita5;550033]STRETKO NITRA 30.10.2007 o 15,30 hod. ako vždy reštaurácia ATRIUM



zdravím všetky Nitranky.Nie som pravidelný prispievateĺ do porady,pretože nie som v tom dobrá tak ako vy,mám sa ešte veľa čo učiť.Rada by som sa však zoznámila s takýmito super osôbkami,ktoré pomohli práve na porade aj mne.Vidím,že dohadujete stretko.Bohužiaľ nevychádza mi to,pretože som sa dala aj vďaka porade na učenie angličtiny Callanovou metódou v Agroinštitúte , a to máme 3x do týždňa ,v pon.,ut. a v stredu.Tak som Vás chcela aspoň takto pozdraviť.Užite si to, a snáď sa mi niekedy nabudúce podarí prísť.

PS pre gabi03:Ty náhodou nechodíš tiež na ten kurz AJ, keďže si tiež zháňala info?Ja len či sa náhodou neobchádzame.Môžem potvrdiť,že kurz je náročný,ale celkom to ide a sme tam super kolektív ,takže sa nejako pretlkam.

Tak ešte raz Vás pozdravujem a budem na Vás myslieť.
Macka
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Pripomínam tento veľmi dôležitý link


http://www.porada.sk/550033-post1050.html
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Držím palce, aby sa stretko vydarilo.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Ja som dala v príspevku 1050 súhlas - taký nesmelý, lebo neviem na 100% či prídem
veľmi rada by som sa s vami zasa stretla, ale neviem či mi to vyjde
chodím teraz na kurz angličtiny a do autoškoly
ale sľubujem, že sa budem snažiť prísť
Naposledy upravil Ivana Š : 23.10.07 at 17:44
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ja na to myslím stále. Dúfam, že mi do toho treffovania nič nepríde. Ale u mňa jeden nikdy nevie. Ale však číslo mobilu mám .
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Kazu Pozri príspevok
Ja na to myslím stále. Dúfam, že mi do toho treffovania nič nepríde. Ale u mňa jeden nikdy nevie. Ale však číslo mobilu mám .
Kazu bez Teba si neviem ani stretko predstaviť Tak dúfam , že 30.10. naštartuješ metlostroj a prídeš
0 0
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

Už sa na Vás na všetkých véééľmi teším.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Aj ja by som sa chcela na Vás tešiť, ale 30. 10 idem večer u nás na kultúru, tak neviem, či mi to vyjde. Zatiaľ nesľubujem, ale budem sa snažiť nejako ten deň natiahnuť. Takže zatiaľ som inkognito
0 0
cukrik78 cukrik78

cukrik78 je offline (nepripojený) cukrik78

prvy prispevok (bohuzial admin, nasla som tu zaujimavu temu a bol zaujem sa o nej dozvediet viac ale musim mat 5 prispevkov aby som jej mohla tu spravu poslat co tak to vymyselt inak?)ale ked uz mam tu registraciu a zneuzil sa moj email v posdtate pre nic...
0 0
cukrik78 cukrik78

cukrik78 je offline (nepripojený) cukrik78

druhy prispevok (bohuzial admin, nasla som tu zaujimavu temu a bol zaujem sa o nej dozvediet viac ale musim mat 5 prispevkov aby som jej mohla tu spravu poslat co tak to vymyselt inak?)ale ked uz mam tu registraciu a zneuzil sa moj email v podstate pre nic...
0 0
cukrik78 cukrik78

cukrik78 je offline (nepripojený) cukrik78

treti prispevok (bohuzial admin, nasla som tu zaujimavu temu a bol zaujem sa o nej dozvediet viac ale musim mat 5 prispevkov aby som jej mohla tu spravu poslat co tak to vymyselt inak?)ale ked uz mam tu registraciu a zneuzil sa moj email v podstate pre nic...!
0 0
cukrik78 cukrik78

cukrik78 je offline (nepripojený) cukrik78

stvrty prispevok
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

cukríček, ale veď si medzi nami, v čom máš problém? A vitaj na Porade.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Tak teda ešte 3 detto príspevky budeme očakávať?
0 0
cukrik78 cukrik78

cukrik78 je offline (nepripojený) cukrik78

piaty aha a este cakat 5 dni.. supis web, zaregistruj sa ked potrebujes radu ale zabi tu ate 5 hodin dalsim spamom.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
cukrik78 Pozri príspevok
piaty aha a este cakat 5 dni.. supis web, zaregistruj sa ked potrebujes radu ale zabi tu ate 5 hodin dalsim spamom.
Super .... a vítaj ......
0 0
cukrik78 cukrik78

cukrik78 je offline (nepripojený) cukrik78

Zita5 Pozri príspevok
Tak teda ešte 3 detto príspevky budeme očakávať?
no mam narvy potrebujem sa spytat kalkulky nieco a nedovoli mi to a skrz toho som sa registrovala. horor
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

cukrik78 Pozri príspevok
piaty aha a este cakat 5 dni.. supis web, zaregistruj sa ked potrebujes radu ale zabi tu ate 5 hodin dalsim spamom.
Ale určite neoľutuješ
0 0
cukrik78 cukrik78

cukrik78 je offline (nepripojený) cukrik78

Zita5 Pozri príspevok
Super .... a vítaj ......
aspon ste ma rozveselili a ani neviem kde som od nervov som proste zacala pisat kde sa dalo. :-)
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
cukrik78 Pozri príspevok
aspon ste ma rozveselili a ani neviem kde som od nervov som proste zacala pisat kde sa dalo. :-)
JA som myslela , že sa ideš prihlásiť na stretko .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať