Zavrieť

Porady

Nitra

Tak sme sa včera z kamarátkou z Porady bavili o tom stretku Poraďákov na Krahuliach, bolo nám ľúto, že sme to premeškali. A prišli sme na to, že by sme sa aspoň Poraďáci z Nitry a okolia mohli stretnúť, kým nebudú na budúci rok Krahule 2. Tak kto ste vlastne z Nitry? Hláste sa....
Naposledy upravil jamajka : 10.06.05 at 14:51
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Tak Nitrania a okolití. Po daňových priznaniach nedáme stretko, aby sme to ešte stihli pred DPH? Nejaký ten oddych si určite každý zaslúži.
0 0
LubenaK LubenaK

LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

No stretko by sa síce zišlo, aj oddych si zaslúžime, tak nahoď nejaký termín. Som zvedavá, koľkí sa zasa prihlásia.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

LubenaK Pozri príspevok
No stretko by sa síce zišlo, aj oddych si zaslúžime, tak nahoď nejaký termín. Som zvedavá, koľkí sa zasa prihlásia.
Čo tak 11.4.? Alebo iný deň?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
A čo tak zmeniť lokál ? Čo by ste povedali , keby sme spravili stretko v MALIBU ?
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Zita5 Pozri príspevok
A čo tak zmeniť lokál ? Čo by ste povedali , keby sme spravili stretko v MALIBU ?
Ešte mi tak vysvetliť, kde to je.
0 0
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

Schurmannova 18
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

A na výstavisku by to nemohlo byť? Zajtra tam budem ja a očakávam že aj Vlado a Katka Sedieť sa tam veľmi nedá, ale kávu majú
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

liduska Pozri príspevok
Schurmannova 18
A to je kde? No dobre, kuknem do mapy.

Kazu Pozri príspevok
A na výstavisku by to nemohlo byť? Zajtra tam budem ja a očakávam že aj Vlado a Katka Sedieť sa tam veľmi nedá, ale kávu majú
Je nejaká výstava?
Okrem toho ja mám uzávierku, ale nech rozhodne väčšina.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja by som sa stotožnila s dátumom 11.4.2008 ako navrhla Gabi . Tiež mám toho teraz veľa , ale v uvedenom termíne by som teoreticky aj prakticky zvládla jedno stretko .
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Kazu Pozri príspevok
A na výstavisku by to nemohlo byť? Zajtra tam budem ja a očakávam že aj Vlado a Katka Sedieť sa tam veľmi nedá, ale kávu majú
Zuzka , to čo piješ kávu na stojáka ?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Teraz som trošku konzultovala s Kazu to naše stretko , ešte od zimy nám zostal nejaký družobný tekutý dlh §52 v pôvodnom stave a mne je už dlho to stále opatrovať a uskladňovať a tešiť na lepšie časy .
Kazu by aj mala záujem nášho stretka sa zúčastniť , ale žiaľ v uvedenom termíne má obdobie rodiných osláv narodením a krst . Uznávam , že je to skutočný dôvod , pre ktorý že sa nemôže zúčastniť nášho stretka .

Z uvedeného dôvodu navrhujem preložiť termín stretnutia , nakoľko by som bola rada , keby bola medzi nami a je to termín :

18.4.2008 - miesto konania MALIBU - Schurmanová ul.18. Nitra - 16,00 hod.

Bol by pre nás problém sa vtesnať do uvedeného termínu . Ak napíšem za seba , tak pre mňa nie . A čo na to ostatní ....mám na mysli ten zástup poraďákov , čo sa v Nitre stretkujeme
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
A nebol lepší ten termín 11.teho? mne sa zdal vhodnejší.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Zita5 Pozri príspevok
Teraz som trošku konzultovala s Kazu to naše stretko , ešte od zimy nám zostal nejaký družobný tekutý dlh §52 v pôvodnom stave a mne je už dlho to stále opatrovať a uskladňovať a tešiť na lepšie časy .
Kazu by aj mala záujem nášho stretka sa zúčastniť , ale žiaľ v uvedenom termíne má obdobie rodiných osláv narodením a krst . Uznávam , že je to skutočný dôvod , pre ktorý že sa nemôže zúčastniť nášho stretka .

Z uvedeného dôvodu navrhujem preložiť termín stretnutia , nakoľko by som bola rada , keby bola medzi nami a je to termín :

18.4.2008 - miesto konania MALIBU - Schurmanová ul.18. Nitra - 16,00 hod.

Bol by pre nás problém sa vtesnať do uvedeného termínu . Ak napíšem za seba , tak pre mňa nie . A čo na to ostatní ....mám na mysli ten zástup poraďákov , čo sa v Nitre stretkujeme
Zitka, si zlatá, že chceš zmeniť dátum len neviem ako to bude vyhovovať ostatným stretkováčkam. Ja by som sa toho 11. zúčastnila trebárs telefonicky lebo 11 trošku oslavujeme narodky a 13. krstiny. Tie narodky by som ešte zvládla, ale treba piecť na nedeľu. A Nitra pre mňa je záležitosť na 6-7 hodín. Urobte to ako vyhovuje väčšine a prídem trebárs nabudúce. S prejednávaním par. 52 nemusíte čakať na mňa, ja vám s ním nepomôžem aj tak mu veľmi nerozumiem
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Tak aby sme si to ujasnili, dám dva príspevky, a vyjadrite sa, ktorý dátum.

Súhlas so stretkom s 11.4.2008?
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Súhlas so stretkom 18.4.2008?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ja prídem určite v hociktorý termín.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Rozalka Pozri príspevok
Ja prídem určite v hociktorý termín.
Super Rozalka .

Neviem ,či si už potom nepridelíme aj inventárne číslo , lebo stretkujeme stále tie isté v malom počte .Musíme niečo vymyslieť, aby sa účasť zlepšila
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Posúvam , aby sme nezapadli .......v dave ....
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Možno sme nenapísali menu možno by sa dalo skôr navnadiť
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Keď som naposledy bola v Malibu, varili veľmi chutne.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať