Zavrieť

Porady

Nitra

Tak sme sa včera z kamarátkou z Porady bavili o tom stretku Poraďákov na Krahuliach, bolo nám ľúto, že sme to premeškali. A prišli sme na to, že by sme sa aspoň Poraďáci z Nitry a okolia mohli stretnúť, kým nebudú na budúci rok Krahule 2. Tak kto ste vlastne z Nitry? Hláste sa....
Naposledy upravil jamajka : 10.06.05 at 14:51
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Zita5 Pozri príspevok
Zitka, vidím tam blízko Vodnú. To Malibu nie je v takom rodinnom dome?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Kazu Pozri príspevok
Zitka, vidím tam blízko Vodnú. To Malibu nie je v takom rodinnom dome?
Áno .
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

A to tam budú všetko baby alebo aj nejaký ten chlap?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Takže, ak spravím sumár , malo by to byť takto :

Zita5
Rozalka
Liduska
LubenaK
Bionda
Simonab
jamajka
Gabi03
Zuzka/ neviem ,ale tuším/
ermon
Kazu
ajuška
zuhl??

http://www.porada.sk/704964-post1188.html


P o s ú v a m ..................................
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Takže sa pokúsim prísť aj keby som si mala zobrať ten taxík z autobusovej stanice. Podľa tých mien to vyzerá všetko na baby.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

zuhl Pozri príspevok
A to tam budú všetko baby alebo aj nejaký ten chlap?
No ak by som presvedčila toho môjho aby šiel so mnou dnuká, tak aj chlapa by sme mali. Ale to by som asi skôr presvedčila kohúta aby zniesol vajce.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
zuhl neboj , nejakého chlapa ulovíme .
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Simonab Pozri príspevok
No ak by som presvedčila toho môjho aby šiel so mnou dnuká, tak aj chlapa by sme mali. Ale to by som asi skôr presvedčila kohúta aby zniesol vajce.
No čo? Vybehneme von, postavíme sa do radu a budeme si tvojho manžela prehadzovať z rúčky do rúčky ako štafetový kolík. Ani sa nenazdá a už bude sedieť medzi nami. Len neviem, či ti to niekedy dokáže zabudnúť?? /SF/
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Takže 15.15 by som mala byť na autobusovej stanici. Budem čakať na Kazu alebo na taxík? A mám si zobrať do ruky biely karafiát?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

zuhl Pozri príspevok
Takže 15.15 by som mala byť na autobusovej stanici. Budem čakať na Kazu alebo na taxík? A mám si zobrať do ruky biely karafiát?
Kľudne ťa môžem zobrať, len mi musí Zitka prilepiť takého farebného navigátora ako prilepila k tomu Malibu. A pred autobusovým ma spoznáš veľmi ľahko. Bude to jediné auto ktoré bude mať zarosené sklá zvnútra, lebo tam dobehnem na poslednú chvíľu celá spotená
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

zuhl Pozri príspevok
Takže 15.15 by som mala byť na autobusovej stanici. Budem čakať na Kazu alebo na taxík? A mám si zobrať do ruky biely karafiát?
Kedy je stretko? Nie o 16.00? Ste ma teraz zaskočili... šak ja tam nedobehnem skôr ako 16.15.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Kazu Pozri príspevok
Kľudne ťa môžem zobrať, len mi musí Zitka prilepiť takého farebného navigátora ako prilepila k tomu Malibu. A pred autobusovým ma spoznáš veľmi ľahko. Bude to jediné auto ktoré bude mať zarosené sklá zvnútra, lebo tam dobehnem na poslednú chvíľu celá spotená
Zuzka tu

http://mapy.zoznam.sk/index.pl?zoom=...&info_id=35731
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Kazu Pozri príspevok
Kľudne ťa môžem zobrať, len mi musí Zitka prilepiť takého farebného navigátora ako prilepila k tomu Malibu. A pred autobusovým ma spoznáš veľmi ľahko. Bude to jediné auto ktoré bude mať zarosené sklá zvnútra, lebo tam dobehnem na poslednú chvíľu celá spotená
Ale nerob si starosti ešte aj s autobuskom, odvez sa do Malibu a ja si zoberiem taxík.
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Gabi03 Pozri príspevok
Kedy je stretko? Nie o 16.00? Ste ma teraz zaskočili... šak ja tam nedobehnem skôr ako 16.15.
Stretko je 16.00, to som len písala kedy budem na autobusovej stanici.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Kazu Pozri príspevok
Kľudne ťa môžem zobrať, len mi musí Zitka prilepiť takého farebného navigátora ako prilepila k tomu Malibu. A pred autobusovým ma spoznáš veľmi ľahko. Bude to jediné auto ktoré bude mať zarosené sklá zvnútra, lebo tam dobehnem na poslednú chvíľu celá spotená
...Zuzii budem Ti utierať orosené a navigovať (ak ma ida cestuu ozaj zoberieš)......
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ajuška Pozri príspevok
...Zuzii budem Ti utierať orosené a navigovať (ak ma ida cestuu ozaj zoberieš)......
Tie sklá mi môžeš utierať, to je dobrý nápad. Ale ja už viem, kde je Malibu. Chodievame tam s priateľmi z Nitry. Hneď mi ten názov bol akýsi povedomý. A môžeš ma čakať na 12 km na patníku cca 13,3 - 14,oo hod.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Kazu Pozri príspevok
Tie sklá mi môžeš utierať, to je dobrý nápad. Ale ja už viem, kde je Malibu. Chodievame tam s priateľmi z Nitry. Hneď mi ten názov bol akýsi povedomý. A môžeš ma čakať na 12 km na patníku cca 13,3 - 14,oo hod.
......tak Ti neviem... si robíš prču... alebo mám začať hľadať 12-kový patník......
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Vidím , že bude veselo ......len aby ste sa našli na tom 12 -stom km....
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

A všetky tie zúčastnené sa už osobne poznajú alebo sa tam nájdu aj také, ktoré ste ešte nevideli (včetne mňa)?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať