Zavrieť

Porady

hodnota Stravných lístkov

akú hodnotu stravných lístkov v eur objednávate? Mám na mysli dejeuner, doteraz sme objednávali jeden stravný lístok v hodnote 90 sk. Po prepočítaní to vychádza 2,99 Eur. Tak neviem či to zaokrúhliť na 3 eur?
Usporiadat
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

ZuzanaP Pozri príspevok
Dala by som krk na to, že toto na svojich stránkach pri objednávaní lístkov nemali: http://www.accorservices.sk/SK/Prakt...stravneho.aspx

čo teraz, keď som objednala na január SL len za 2,46, idem sa opýtať do stravovacej spoločnosti....
No myslím, že tu sa nič nezmenilo. Tých 75% platilo aj predtým. Len by som sa možno tak trochu posťažovala, že v dodávateľ str.lístkov ťa mohol upozorniť.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Gabi03 Pozri príspevok
No myslím, že tu sa nič nezmenilo. Tých 75% platilo aj predtým. Len by som sa možno tak trochu posťažovala, že v dodávateľ str.lístkov ťa mohol upozorniť.

Ja som ho na to upozornila, že by sme potrebovali SL podľa nového, lebo ich dávame už na január 2009, oni ich nemali. Už to nechám tak, vrátiť sa nedajú a dať dorábať SL v tak nízkej hodnote by asi ani nebolo možné.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

ZuzanaP Pozri príspevok
Ja som ho na to upozornila, že by sme potrebovali SL podľa nového, lebo ich dávame už na január 2009, oni ich nemali. Už to nechám tak, vrátiť sa nedajú a dať dorábať SL v tak nízkej hodnote by asi ani nebolo možné.
Určite nie je iná možnosť? Takto budete porušovať zákon.

Okrem toho tam nie je nič nové. Akurát výška cestovného pri PC, čo je 3,30 Eur. Tých 75% zo ZP ostalo.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Gabi03 Pozri príspevok
Určite nie je iná možnosť? Takto budete porušovať zákon.

Okrem toho tam nie je nič nové. Akurát výška cestovného pri PC, čo je 3,30 Eur. Tých 75% zo ZP ostalo.

Ja viem, že sme tým porušili zákon, ale nie našou vinou. Neviem, popravde, čo s tým urobiť. Sl zamestnanci už minuli.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať