Zavrieť

Porady

brigada popri rodicovskej dovolenke

Dobri den,som na rodicovskej dovolenke moja dcera ma 1rok a 4mesiace,chcem sa opytat ci mozem vykonavat brigadu u mojho zamestnavatela?je to 6hodin na den iba vykendy,pridem o rodicovsky prispevok?moja dcera bude doma s ocinom.neviem aky sa vztahuje zakon na matky ktore brigaduju popri rodic.dovolenke.
dakujem vopred za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

    KvetkaK
    Môžeš popri poberaní rodičovského príspevku pracovať na dohodu, ak dieťa nedáš do škôlky.

    anna81 je offline (nepripojený) anna81

    anna81
    Súhlasím s KvetkaK. Aj ja pracujem popri rodičovskej dovolenke a pri malom sa striedame s manželom. Len nesmieš dať dieťa do škôlky. Rodičovský príspevok dostaneš v plnej výške. Viem že ten nový zákon sa vzťahuje na tých ktorý začínajú poberať rod. príspevok od nového roka.

    brčko je offline (nepripojený) brčko

    brčko
    ak sa o dieťa do 3-och rokov bude v čase tvojej práce na dohodu starať manžel, tak nie je žiadny problém. Nárok na RP budeš mať aj podla starého aj podla nového znenia zákona o RP.

    Gaba30 je offline (nepripojený) Gaba30

    Pracujem v súkromnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá stavebnou činnosťou a personálnym leasingom. ...viac Gaba30
    666maya666 Pozri príspevok
    Dobri den,som na rodicovskej dovolenke moja dcera ma 1rok a 4mesiace,chcem sa opytat ci mozem vykonavat brigadu u mojho zamestnavatela?je to 6hodin na den iba vykendy,pridem o rodicovsky prispevok?moja dcera bude doma s ocinom.neviem aky sa vztahuje zakon na matky ktore brigaduju popri rodic.dovolenke.
    dakujem vopred za radu
    Môžeš pracovať aj na plný úväzok a neprídeš o RP. A súhlasím s predošlými.

    brigada popri rodicovskej dovolenke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.