Zavrieť

Porady

chcem si kupiť nové auto

viem že je hospodárska kríza ale zdedily sme nejake peniaze a chceli bysme si kupiť nové auto , tie staršie sme si už kupili niekoľko krát, a vždy sme museli do nich vraziť veľa peňazí na opravu, preto teraz už chceme nové , chcem poradiť aké . voziť sa v =nom bde staršia osoba takže nie moc vysoké nastupovanie ale aj nie nízke , nastupovanie by maalo byť na urovni volswagwn Caddy , tam to je odskušané že je to ideálna výška . Poratte značku . pńazi nie je veľa aj ked su zdedene bavme sa max.20000euro

dakujem
Usporiadat
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

denpo Pozri príspevok
viem že je hospodárska kríza ale zdedily sme nejake peniaze a chceli bysme si kupiť nové auto , tie staršie sme si už kupili niekoľko krát, a vždy sme museli do nich vraziť veľa peňazí na opravu, preto teraz už chceme nové , chcem poradiť aké . voziť sa v =nom bde staršia osoba takže nie moc vysoké nastupovanie ale aj nie nízke , nastupovanie by maalo byť na urovni volswagwn Caddy , tam to je odskušané že je to ideálna výška . Poratte značku . pńazi nie je veľa aj ked su zdedene bavme sa max.20000euro

dakujem
Otázku si podľa mňa zadal dosť všeobecne. V prvom rade by si si mal ujasniť na čo budeš auto používať;
1. Krátke či dlhé vzdialenosti ?
2. Denne či občas ?
3. Potrpíš si na image, alebo nie ?
4. Budeš mať financie na servis auta vyššej triedy ?
5. Bude auto používať 1 -2 osoby, alebo viacčlenná rodina?
6. ... atď....
lebo dnes kúpiš nové auto aj za 10 000 eur a zvyšných desať ti zostane na réžiu, alebo na vhodnejšiu investíciu
0 0
jun2006 jun2006

jun2006 je offline (nepripojený) jun2006

endzi1 Pozri príspevok
ja som pred troma mesiacmi kupovala nove auto, je to bmw X3 a mozem povedat ze najlacnejsi je dovoz z ameriky. Su rozne stranky a aj ludia ktori sa tomu venuju. Je sice pravda, ze treba zaplatit v hotovosti, ale tu sa to da potom dat na leasing. Myslim, ze tie ceny su bezkonkurencne
Co sa tyka USA - tak to je pravda. Ale ma to aj druhu stranu minca - americke auta su strasne crepy. Hlavne brzdy a riedenie nie su stavane na tu zataz ako panuje u nas.

Ano, viem, ze ibe o BMW - ale aj tak si myslim, ze aj v jazdnych vlastnostiach aj brzdach bude drasticka roziedl.

BTW: co ta vysla prestavba a dovoz?
0 0
endzi1 endzi1

endzi1 je offline (nepripojený) endzi1

neviem presne, bolo to v cene. stalo ma 600 tis. Mam ho tri mesiace a som s nim velmi spokojna. mala som bmw aj predtym a mozem povedat, ze nejak nevidim rozdiel...
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
BMW kúpené v USA a v Európe je to isté BMW.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Jozef Mihál Pozri príspevok
BMW kúpené v USA a v Európe je to isté BMW.
No nie sú úplne identické, majú iné motory-iný objem a iný výkon a aj iný software do navigačného, takisto je problém s dvd prehrávačom lebo je to blokované na krajinu, majú smerovky vpredu navyše a môžu sa líšiť brzdami.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Tak neviem, ako je to vlastne s tým predajom aut . VW spustil veľkú reklamnú kampaň na 200 skladových vozidiel - informovať sa mal človek u predajcov. Bol som tam pred 10 dňami - všetky zaujímavé už boli dávno rezervované (reklama pritom beží doteraz...), mali pár kusov, ktoré by nikto nebral ani za polovičnú cenu.
No a teraz vyšla Toyota s perfektými akciami (na papieri!) na niektoré typy - informoval som sa, to čo bolo cenove výhodne na letáku, tak to vraj vypredané . Takže v skutočnosti aj takto vyzerajú predajné akcie....
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

BMW teraz ponúka zľavu od 30% na skladové vozidlá aj keď je to zvláštna forma zľavy lebo tých 30% vrátia človeku počas 3 rokov ale aspoň sa nejako rozhýbali.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

bepo Pozri príspevok
No nie sú úplne identické, majú iné motory-iný objem a iný výkon a aj iný software do navigačného, takisto je problém s dvd prehrávačom lebo je to blokované na krajinu, majú smerovky vpredu navyše a môžu sa líšiť brzdami.
Chcel by som riešiť len také a podobné "problémy" s autom.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať