Zavrieť

Porady

Krajcirka

Hladame sikovne krajcirky. Sme nova zakazkova vyroba. Moznost prace doma alebo v nasich priestoroch. Praca je narocna, tvoriva, potrebne skusenosti a prax min. 3 roky, ciastocna samostatnost.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Len si zabudla napísať,či hľadáš krajčírky v Košiciach,alebo v Bratislave...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
t.betinka t.betinka

t.betinka je offline (nepripojený) t.betinka

Zaujíma ma čo sa bude šiť montérky,saka...?Na 1 smenu?
0 0
kepipo kepipo

kepipo je offline (nepripojený) kepipo

Poznám jednu dobru krajčirku ktorá hladá prácu v Košiciiach ak chceš pošlem tel.čislo
0 0
Veronika R Veronika R

Veronika R je offline (nepripojený) Veronika R

Moja mama je na invalidnom dôchodku, je vyučená krajčírka, v ktorom meste hľadáte krajčírky.
0 0
fatale fatale

fatale je offline (nepripojený) fatale

dobrý deň, môžem odporučiť vynikajúcu krajčírku, podmienky spĺňa, ocenila by som viac informácii a kontakt. Ďakujem
0 0
anna184 anna184

anna184 je offline (nepripojený) anna184

žena
mam zaujem o blizsie informacie.mam prax 15 rokov,momentalne nezamestnana
0 0
Johnyb11 Johnyb11

Johnyb11 je offline (nepripojený) Johnyb11

Som človek ktorý sa rád smeje. ...viac
Sestra je vynikajuca krajcirka a momentalne je na materksej. Urcite by ocenila troska si privirobit. Referencie : pocas skoly vyhrala par navrharskych sutazi a planovala rozbehnuz zivnost. (Stredne Slovensko) Bohuzial prislo dieta a ine problemy...
Ak mas zaujem daj vediet a sprostredkujem vymenu informacii...
0 0
ilen1983 ilen1983

ilen1983 je offline (nepripojený) ilen1983

mala by som zaujem o robotu ak je mozne robit doma,o aky druh odevu ide?sijem v podstate doma a vsetko.
0 0
wildo wildo

wildo je offline (nepripojený) wildo

Mame vazny zaujem manzelka je nezamestnana, ma tri sijacie stroje, rozumie sa šitiu, odpovedzte prosím, dakujem
0 0
fedstav fedstav

fedstav je offline (nepripojený) fedstav

Som vyučená krajčírka s viac ako 25 ročnou praxou. Mala by som záujem, v závislosti od toho v ktorom okrese hľadáte krajčírku.
0 0
anami anami

anami je offline (nepripojený) anami

Som vyučená krajčírka.Ak je ponuka ešte stále aktuálna mala by som záujem, hlavne vtedy ak by sa to dalo robyť doma.
Som zo Štúrova.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Dobré krajčírky robia zákazkovo .

Šiť za pásom je /a aj stále bude /

NEZAPLATENÁ otročina.
1 0
deniska24 deniska24

deniska24 je offline (nepripojený) deniska24

je ešte táto ponuka aktuálna? svokra je vyučená krajčírka, má prax v odbore, momentálne je na invalidnom dôchodku a viackrát mi spomínala, že by mala o takúto prácu záujem, pokiaľ by bolo možné šiť aj doma, šijací stroj má.dakujem za odpoved.
0 0
moniqadekor moniqadekor

moniqadekor je offline (nepripojený) moniqadekor

Mám vážny záujem o prácu, som vyučená v textilnom odbore, mám niekoˇkoročnú prax v textilnom podniku, doma mám šijací stroj a veľa šijem
0 0
rengie rengie

rengie je offline (nepripojený) rengie

Hladam sikovnu krajcirku...s priemyselnymi strojmi..praca je na doma..okolie Ba alebo Sturovo..Nove Zamky...
0 0
MiMiToLu MiMiToLu

MiMiToLu je offline (nepripojený) MiMiToLu

Dobrý deň,

mám záujem o Vami ponúkanú prácu. Som vyučená v odbore krajčírka, skúsenosti mám.
0 0
rengie rengie

rengie je offline (nepripojený) rengie

MiMiToLu Pozri príspevok
Dobrý deň,

mám záujem o Vami ponúkanú prácu. Som vyučená v odbore krajčírka, skúsenosti mám.
Dobry den.
Mozem poprosit e-mail....aby som vas mohla blizsie kontaktovat.Dakujem.
Prajem krasny den.
0 0
F-Alen F-Alen

F-Alen je offline (nepripojený) F-Alen

rengie Pozri príspevok
Hladam sikovnu krajcirku...s priemyselnymi strojmi..praca je na doma..okolie Ba alebo Sturovo..Nove Zamky...
Dobrý deň,rada by som s Vami spolupracovala,mám skúsenosti,som živnostníčka.Ďakujem
0 0
rengie rengie

rengie je offline (nepripojený) rengie

Dobry den.
Momentalne sme uz niekoho nasli, ale aj tak vas poprosim o kontakt. Mozem vediet kde sa nachadzate? Dakujem ostavma s pozdravom.
0 0
F-Alen F-Alen

F-Alen je offline (nepripojený) F-Alen

Dobrý deň,som v Šali,kam mám zaslať kontakt(?),poprosím mailovú adresu aspoň.A chcem sa spýtať čo vyrábate-šijete?Zatiaľ s pozdravom...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať