Zavrieť

Porady

Krajcirka

Hladame sikovne krajcirky. Sme nova zakazkova vyroba. Moznost prace doma alebo v nasich priestoroch. Praca je narocna, tvoriva, potrebne skusenosti a prax min. 3 roky, ciastocna samostatnost.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Anna Targosova Anna Targosova

Anna Targosova je offline (nepripojený) Anna Targosova

Mám dlhoročnú prax v strihaní a šití rôznych druhov dámskej konfekcie. Pracovala som v zahraničí a moja prax je bohatá, chcem vedieť čo šijete, a čím sa zaoberáte.
0 0
Anna Targosova Anna Targosova

Anna Targosova je offline (nepripojený) Anna Targosova

Chcem vedieť, či je vôbec miesto aktuálne, a kde na sk sa nachádza
0 0
Katalin Jozefik Katalin Jozefik

Katalin Jozefik je offline (nepripojený) Katalin Jozefik

rengie Pozri príspevok
Hladam sikovnu krajcirku...s priemyselnymi strojmi..praca je na doma..okolie Ba alebo Sturovo..Nove Zamky...
Dobry den prajem !Reagujem na vás inzerát ak je este aktuálny prosim vás dajte mi vediet.Som vyucená krajcirka s praxou 21 rokov .Mám overlock i sijacie stroje .Roky som podnikala v danej profesii .S prianim pekného dna.Dakujem za vasu odpoved
0 0
lesja lesja

lesja je offline (nepripojený) lesja

Ponuka je znovu aktualna. Ide o pracu pre Bratislavu. Jedna sa o damske odevy.
Moj email lesja@centrum.sk ak mate zivotopis zaslite mi ho prosim tam.
Alebo napiste viacej o sebe.

0 0
šikulkaa šikulkaa

šikulkaa je offline (nepripojený) šikulkaa

rengie Pozri príspevok
Dobry den.
Momentalne sme uz niekoho nasli, ale aj tak vas poprosim o kontakt. Mozem vediet kde sa nachadzate? Dakujem ostavma s pozdravom.

Dobry den,mala by som vazny zaujem o pracu na doma ako krajcirka vyucena,prax v obore 15 rokov,mam vlastne stroje...napr.priemyselny stroj,stolove stroje,obnitkovacku...atd.mam pozitivny pristup k tejto praci...

tesim sa na Vas kontakt... mail: juraj.a.evka@gmail.com
0 0
aknavij aknavij

aknavij je offline (nepripojený) aknavij

Hľadám krajčírku zn. detailistka
Si šikovná, precízna, spoľahlivá, máš čo-to odšité (vítané skúsenosti v šití dámskej módy), máš vlastný stroj (podmienkou je aj overlock) a hlavne, chceš sa stať súčasťou handmade značky?

Vážim si dobre odvedenú prácu (ľudsky aj finančne), môžeš pracovať doma, v čase, ktorý Ti vyhovuje, o zákazníkov sa postaráme a po čase môžeš získať trvalé pracovné miesto.
Uprednostňujem žienky z Trnavy, Piešťan a okolia, ale som otvorená všetkým možnostiam
email: milvasik@centrum.sk
Iva
0 0
veroll veroll

veroll je offline (nepripojený) veroll

Hľadáme šikovnú a spoľahlivú krajčírku pre zákazkové šitie v salóne v Bratislave k rozšíreniu nášho tímu. email: agenturagiovanna@gmail.com tel.0948700223
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať