Zavrieť

Porady

Vypľňanie daňových tlačív na internete

Ahojte, môže mi niekto poradiť ako sa dá vyplniť daňové tlačivo cez internet cez portál drsr. Dočítala som sa že je potrebné Windows xp, Internet explorer a komponet na prácu s dátami v XML a pravdepodobne mi tento chýba. Ako k nemu prísť. Ďakujem a príjemný večer
Usporiadat
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Ja mám Windows XP so SP 2 a vypĺňať tlačivá mi ide aj v Exploreri, aj v Mozille. Netreba žiadne komponent. Takže zrejme doplniť XP o Servis pack 2.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

SMatilda Pozri príspevok
Ahojte, môže mi niekto poradiť ako sa dá vyplniť daňové tlačivo cez internet cez portál drsr. Dočítala som sa že je potrebné Windows xp, Internet explorer a komponet na prácu s dátami v XML a pravdepodobne mi tento chýba. Ako k nemu prísť. Ďakujem a príjemný večer
tlačivá DP si môžeš bezplatne stiahnúť aj zo stránky www.kros.sk
0 0
SMatilda SMatilda

SMatilda je offline (nepripojený) SMatilda

Ďakujem pekne za radu skúsim to rozšírenie o SP 2 lebo som cez Mozillu robila DP MV ale tlač bola na pol strany. Som síce z generácie čo sa v škole učila že sú aj nejaké počítače a to bolo asi tak všetko ale moja vzdelaniachtivosť ma prihnala do všetkých možných kurzov a tak si dokážem mnohokrát poradiť až prekvapím samu seba. A keď si neporadím nebojím sa spýtať lebo -veď nás to v škole neučili.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Aj SP 3 už je na svete pre WIN XP.
0 0
SMatilda SMatilda

SMatilda je offline (nepripojený) SMatilda

Áno stiahla som si verziu SP 3 lebo mi to web Microsoft Update ponúkol a nič ale dočítala som sa že do 25 robia na drsr serveri nejaké úpravy takže uvidím.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

SMatilda Pozri príspevok
Áno stiahla som si verziu SP 3 lebo mi to web Microsoft Update ponúkol a nič ale dočítala som sa že do 25 robia na drsr serveri nejaké úpravy takže uvidím.
nerobim reklamu KROSU, ale vyskúšaj ich bezplatný SW na DP, robí sa s ním dobre, akurát výpis z daňového priznania pre SP je z r.2007
Naposledy upravil veronikasad : 20.01.09 at 17:42
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Dobrý deň, dúfam, že nebudem Pokúšam sa na stránke daňového riaditeľstva vyplniť a následne vytlačiť tlačivo "Prehľad o zrazených a odvedených preddavkoch ..." ako aj tlačivo DP DPH. Tlačivá sa mi podarí krásne vyplniť, ale keď si dám Tlač tak ma to hodí na akúsi -ovskú stránku a vôbec mi nejdú vytlačiť. Adobe Reader mám verziu 9. Neviem, kde môže byť pes zakopaný. Pomôže mi niekto? Ďakujem.
Ešte by som doplnila, že na ostatných stránkach mi PDF súbory idú otvoriť. Problém je len na stránke daňového riaditeľstva.
Naposledy upravil rodina1 : 15.07.09 at 12:35 Dôvod: Doplnenie
0 0
atka4 atka4

atka4 je offline (nepripojený) atka4

k prísp. "8"
Mne to niekedy robí problém, keď nemám pred zadaním tlače otvorený Adobe.
Takže ho spustím a až potom zadávam tlačiť....
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
atka4 Pozri príspevok
k prísp. "8"
Mne to niekedy robí problém, keď nemám pred zadaním tlače otvorený Adobe.
Takže ho spustím a až potom zadávam tlačiť....
Ďakujem za radu. Vyskúšala som, ale aj tak to nefunguje Som z toho jeleň Predtým mi to vôbec nerobilo, až teraz. Takže budem musieť skúšať, čo tomu vôbec je Ešte raz ďakujem.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

rodina1 Pozri príspevok
Dobrý deň, dúfam, že nebudem Pokúšam sa na stránke daňového riaditeľstva vyplniť a následne vytlačiť tlačivo "Prehľad o zrazených a odvedených preddavkoch ..." ako aj tlačivo DP DPH. Tlačivá sa mi podarí krásne vyplniť, ale keď si dám Tlač tak ma to hodí na akúsi -ovskú stránku a vôbec mi nejdú vytlačiť. Adobe Reader mám verziu 9. Neviem, kde môže byť pes zakopaný. Pomôže mi niekto? Ďakujem.
Ešte by som doplnila, že na ostatných stránkach mi PDF súbory idú otvoriť. Problém je len na stránke daňového riaditeľstva.
u mna sa vyskytol problém, ked som mala nainštalovanú vyššiu verziu adobe, ako systém požadoval. Teraz mam tuším 8 a ide to v pohode.
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Mne robí problém, keď idem cez mozillu, ale keď používam internet explorer tak je po probléme. Podotýkam, že mám Vistu v starom systéme XP som tiež nemala problém.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Ďakujem Vám všetkým za radu. Asi si budem musieť teda nainštalovať nižšiu verziu.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Dáša_ Pozri príspevok
u mna sa vyskytol problém, ked som mala nainštalovanú vyššiu verziu adobe, ako systém požadoval. Teraz mam tuším 8 a ide to v pohode.
Tak som si nainštalovala verziu 7 a ide mi to už v pohode. Ďakujem.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Toto ste už zažili ?????
Je iba 4.1.2010 a na internete sú tlačivá na vyplnenie DP za rok 2009. Ja som takáto a môžem odovzdať prvé 2 priznania.

http://www.drsr.sk/wps/portal/!ut/p/...ElVRS82XzBfQkw!
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick Pozri príspevok
Toto ste už zažili ?????
Je iba 4.1.2010 a na internete sú tlačivá na vyplnenie DP za rok 2009. Ja som takáto a môžem odovzdať prvé 2 priznania.

http://www.drsr.sk/wps/portal/!ut/p/kcxml/04_Sj9SPykssy0xPLMnMz0vM0Y_QjzKLN4h3cgTJgFhABlTAW9 _XIz83VT9AvyA3otzRUVERAEVd9Yg!/delta/base64xml/L3dJdyEvUUd3QndNQSEvNElVRS82XzBfQkw!

Vytešuj sa pomaličky, mňa to neteší , lebo by som potrebovala editovateľné , aj napr. Daň z MV .A také ešte nie sú .
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Zitka sú... práve som vyplnila a vytlačila.
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Melnick Pozri príspevok
Zitka sú... práve som vyplnila a vytlačila.

A fičia úplne bez chyby? Pri DzMV sme už zistili, že nesprávne tlačí potvrdenie o podaní. Dík za odpoveď.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Prosím vás, viete mi niekto poradiť, kde nájdem tlačivo Výpis z daňového priznania za rok 2009? Už som prelúskala kade-tade, ale zatiaľ som nenašla.
Vopred ďakujem.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
ondrejvla Pozri príspevok
Prosím vás, viete mi niekto poradiť, kde nájdem tlačivo Výpis z daňového priznania za rok 2009? Už som prelúskala kade-tade, ale zatiaľ som nenašla.
Vopred ďakujem.
Tu si ho môžeš stiahnuť: http://www.socpoist.sk/491/1226s
0 0
miškova miškova

miškova je offline (nepripojený) miškova

tiež ma občas nepocuva prehladač, ked vyplnujem tlačiva na stranke danového uradu. Ak vsak potrebujete vypisat danové priznanie k dani za MV a danové priznanie k dani z prijmov A a B, dobrý je aj bezplatný program od firmy Kros. Na ich stránke v záložky produkty, sa dá stiahnut bezplatný program, ktorý dosť ulahcí pracu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať