Zavrieť

Porady

Nápady na zlepšenie porady

Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Založila som túto tému, lebo mám pocit, že sa na porada.sk strácam.

Teda aby som to vysvetlila.
Tuším ak si dobre pamätám tak stránka prešla nejakým liftingom v apríli resp. máji tohto roku. Od toho dátumu, sa dajú posielať verejno súkromné odkazy v odkazovke, ale aj vidieť, čo ktorí poraďák robí . Neviem možno ste to videli už skôr, ja to vidím asi niekedy od toho dátumu. Tak to pripisujem tomu liftingu.

A tiež som si všimla, že mnoho poraďákov na to zareagovalo jednoducho. Utajili sa. Samozrejme aj ja som utajená, kvôli pocitu súkromia.

Mám taký návrh, neviem či je to zrealizovateľné ale.... trošku mi vadí, keď nevidím kto z mojich priateľov je na porade. Tým, že sú utajený ako ja, tak sa nevidíme.

Navrhovala by som aby v zozname on line členov bolo vidno aj utajených poraďákov, ale s tým aby nebolo vidno čo robia, v akých témach sa pohybujú atď.
Alebo keby to šlo aspoň s priateľmi.

Verím, že aj iní poraďáci majú nápady ako vylepšiť poradu.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Mne osobne vôbec nevadí, ak si niekto pozerá, čo ja pozerám.
Nechápem prečo sa niekto utajuje. Robí niečo zle, alebo sa hanbí za niečo, čo pozerá?
Mne je to úplne jedno, či je to tak, alebo tak, prispôsobím sa.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Ja som doteraz ani neprišla na to, že vidno, kto čo pozerá.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

m.hladka Pozri príspevok
Mne osobne vôbec nevadí, ak si niekto pozerá, čo ja pozerám.
Nechápem prečo sa niekto utajuje. Robí niečo zle, alebo sa hanbí za niečo, čo pozerá?
Mne je to úplne jedno, či je to tak, alebo tak, prispôsobím sa.
Ja si myslím, že by mala byť voľba a mala by byť možnosť výberu. Momentálne som si vybrala byť utajená. Ale to, že neviem či tu sú moji priatelia mi vadí.

Ináč zaujalo ma ešte toto, citát z inej témy Misomiso mi dúfam odpustí http://www.porada.sk/t94279-p4-hlada...porada-sk.html
misomiso Pozri príspevok
Teda vidim, ze si tu svoju cerstvu autoritu novi moderatori naozj uzivaju a ze ich praca bavi. Vzdy bolo zvykom aspon napisat, preco sa nejaka tema uzatvara, pripadne preco boli vymazane prispevky (najma ak nikoho neurazali).
Naozaj to tak fungovalo na porade, pred príchodom nových moderátorov? Naozaj sa uviedol dôvod zmazania príspevkov alebo uzamknutia témy?
Nie som tu dlho. Pri pár uzamknutých témach som si všimla komentár Richarda, a odôvodnenie prečo uzamkol. A čo sa týka mazania príspevkov, tak s tým mám svoje neblahé skúsenosti s posledných dní, bolo to bez vysvetlenia. Chápem, že vysvetlovať zmazanie jedného príspevku je hlúposť ale zmazanie celého súboru príspevkov, tak to by si naozaj žiadalo vysvetlenie alebo aspoň nejaký dôvod.

Teda niečo v zmysle .. 15 príspevkov v rade bolo zmazaných z dôvodu... mrníkovania témy ....
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Xanti Pozri príspevok
Ja si myslím, že by mala byť voľba a mala by byť možnosť výberu. Momentálne som si vybrala byť utajená. Ale to, že neviem či tu sú moji priatelia mi vadí.

Ináč zaujalo ma ešte toto, citát z inej témy Misomiso mi dúfam odpustí http://www.porada.sk/t94279-p4-hlada...porada-sk.html Naozaj to tak fungovalo na porade, pred príchodom nových moderátorov? Naozaj sa uviedol dôvod zmazania príspevkov alebo uzamknutia témy?
Nie som tu dlho. Pri pár uzamknutých témach som si všimla komentár Richarda, a odôvodnenie prečo uzamkol. A čo sa týka mazania príspevkov, tak s tým mám svoje neblahé skúsenosti s posledných dní, bolo to bez vysvetlenia. Chápem, že vysvetlovať zmazanie jedného príspevku je hlúposť ale zmazanie celého súboru príspevkov, tak to by si naozaj žiadalo vysvetlenie alebo aspoň nejaký dôvod.

Teda niečo v zmysle .. 15 príspevkov v rade bolo zmazaných z dôvodu... mrníkovania témy ....
s misomiso sme riešili gramatické okienko pre skvalitnenie príspevkov na porade a cez noc sa vyparili...
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Každý rok s nástupom nových členov mám Déjà vu?
http://www.porada.sk/f5-ohlasy.html

My už sme zistili, že sa nedá vyhovieť každému.
Ja by som bola najradšej keby bol na porade rok 2004, 2005
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Muška Pozri príspevok
Každý rok s nástupom nových členov mám Déjà vu?
http://www.porada.sk/f5-ohlasy.html

My už sme zistili, že sa nedá vyhovieť každému.
Ja by som bola najradšej keby bol na porade rok 2004, 2005
Teda ja to beriem, a nečakám okamžité zmeny.
Nemôžem nič navrhnúť? Len preto, že som členom porady rok? Alebo sú nejaké obmedzenia čo sa týkajú nápadov? A hlavne zvedavých otázok? Ak áno prosím nasmerovanie na ne. Ďakujem.

Len asi keby to tento rok nebolo tak by Ti to chýbalo nie? To Déjavu.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Xanti Pozri príspevok
Založila som túto tému, lebo mám pocit, že sa na porada.sk strácam.

Teda aby som to vysvetlila.
Tuším ak si dobre pamätám tak stránka prešla nejakým liftingom v apríli resp. máji tohto roku. Od toho dátumu, sa dajú posielať verejno súkromné odkazy v odkazovke, ale aj vidieť, čo ktorí poraďák robí . Neviem možno ste to videli už skôr, ja to vidím asi niekedy od toho dátumu. Tak to pripisujem tomu liftingu.

A tiež som si všimla, že mnoho poraďákov na to zareagovalo jednoducho. Utajili sa. Samozrejme aj ja som utajená, kvôli pocitu súkromia.

Mám taký návrh, neviem či je to zrealizovateľné ale.... trošku mi vadí, keď nevidím kto z mojich priateľov je na porade. Tým, že sú utajený ako ja, tak sa nevidíme.

Navrhovala by som aby v zozname on line členov bolo vidno aj utajených poraďákov, ale s tým aby nebolo vidno čo robia, v akých témach sa pohybujú atď.
Alebo keby to šlo aspoň s priateľmi.

Verím, že aj iní poraďáci majú nápady ako vylepšiť poradu.
Tak ja neviem Xanti,tak buď chceš byť utajená ,tak budeš utajená,ale ty vlastne chceš byť utajená,ale zároveň nechceš byť utajená a tak sa rozhodni,či chceš byť alebo nechceš byť utajená a nieže,ty chceš aby aj ovečka bola celá a vlk sýty...
Mne to je jedno,či ma niekto vidí,či som tu alebo nie-ja to neriešim-nemám sa čoho(koho) báť...
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Xanti Pozri príspevok

Len asi keby to tento rok nebolo tak by Ti to chýbalo nie? To Déjavu.
veď to...veď to
Ale chýba mi stránka www.porada.sk, keď mala ešte v názve: Diskusia odborníkov v oblasti účtovníctva, práva a podnikania. Účtovnícke fórum. Účtovné fórum. A mala dostatočnú "váhu" aj na www.drsr.sk. Dnes ju tam už nenájdete.
A oddychové témy sme si žiadali iba, aby sme si mali kde "odfúknuť" . /myslela som tým prispievateľov do odborných tém/

Čo už, ??
Také
Déjà vu ma asi nečaká

Xanti, len sa snažte
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Riešia sa tu uplne zbytočne drobnosti, stranka www.porada.sk je o niečom celkom inom, odbornosť a sloboda prejavu je jej dominantou, malichernosti a drobne spory su jej sučasťou .
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Tak ja neviem Xanti,tak buď chceš byť utajená ,tak budeš utajená,ale ty vlastne chceš byť utajená,ale zároveň nechceš byť utajená a tak sa rozhodni,či chceš byť alebo nechceš byť utajená a nieže,ty chceš aby aj ovečka bola celá a vlk sýty...
Mne to je jedno,či ma niekto vidí,či som tu alebo nie-ja to neriešim-nemám sa čoho(koho) báť...
Sorry , prečo riešiš? Ked vlastne neriešiš?
Je mnoho poraďákov, kt. utajený sú. A nie som to len ja.
A ak Ti niečo hovorí napríklad icq, tak vieš, že sa môžeš zneviditeľniť pre ostatných ale tebou vybrané osoby ( priatelia ) Ťa vidia aj v tomto mode.
Chcem niečo nepredstaviteľné?
Ak áno tak potom pardon za túto tému. A za obťažovanie.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Darina1234 Pozri príspevok
Riešia sa tu uplne zbytočne drobnosti, stranka www.porada.sk je o niečom celkom inom, odbornosť a sloboda prejavu je jej dominantou, malichernosti a drobne spory su jej sučasťou .
Občas mám pocit, že sloboda prejavu je silne potláčaná. A áno riešia sa drobnosti, a mnohé témy sa mrníkujú. O tom som písala na duchovi porade téme, kt. je už uzamknutá.

Pardon za zvedavé otázky a za to, že som vyjadrila svoj názor. Už sklopím ušká a budem ticho čučať ...
Naposledy upravil Xanti : 01.09.09 at 22:02 Dôvod: oprava gramatickej chyby
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Xanti, sklopiť uška a ticho čučať, to nie....
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Darina1234 Pozri príspevok
Xanti, sklopiť uška a ticho čučať, to nie....
A čo iné mi ostáva ked svoj názor vysloviť nemôžem?
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Xanti,
veď nebuď vzťahovačná.
Ja som Ti tiež v dobrom pricapila "Ohlasy"...., aby si možno nezačala boj s veternými mlynmi.

A Ty každú pripomienku považuješ za útok .....,

Odo mňa to bola len rada, kde hľadať "podobné" a Ty to môžeš odo mňa "zobrať", alebo nie.
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Ja si ho vyslovim vždy a nieeln na porade, a pokladam to za spravne. Ale na druhej strane som sa už naučila v živote prijimať aj nazory iných, a o tom to je.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Xanti Pozri príspevok
A čo iné mi ostáva ked svoj názor vysloviť nemôžem?
Nemožem byť ticho-napíšem to a už sa nevyjadrím, ako možeš takéto niečo napísať? Praveže ty nemáš rada pravdu a keď ju niekto pomenuje,tak brýzgaš, sťažuješ sa a pod. aj s kamoškou tvojou...
A už nereagujem, lebo zasa to dopadne ako to dopadne...Nepojdem už s tebou do žiadneho konfliktu,zbytočne mi to odoberá energiu...
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Muška Pozri príspevok
Xanti,
veď nebuď vzťahovačná.
Ja som Ti tiež v dobrom pricapila "Ohlasy"...., aby si možno nezačala boj s veternými mlynmi.

A Ty každú pripomienku považuješ za útok .....,

Odo mňa to bola len rada, kde hľadať "podobné" a Ty to môžeš odo mňa "zobrať", alebo nie.
Nie som vzťahovačná, ja som hladala podobnú tému. A nenašla som, pričom zvyčajne nájdem skoro všetko

Ako prechádzam istými stupňami na porade. Teda bola som junior, potom senior, senior member, teraz som poraďák a V.I.P. a zo všetkými zmenami týchto názvov v tejto hierarchii ludí prichádzajú nové a nové otázky. Lebo moje možnosti sa rozširujú.
Ako senior member som nemala také možnosti ako mám teraz. I preto sa pýtam a som zvedavá.

I preto ma prekvapilo, to že vlastne sa vidíme kto čo robí. A i preto som navrhla či sa niečo s tým nedá urobiť, teda na spôsob toho modu v ICQ. Lebo teraz si priateľov nevidím. O nič iné nejde.

Alebo dnes ma zaujal príspevok Misomiso v jednej téme, tak som sa opýtala tu, ako to bolo pred mojím príchodom. A čo som si všimla. Je to zlé? Že čítam a snažím sa chápať a neberiem to automaticky?

Len sa snažím pochopiť. A dúfam, že to pochopíte aj vy čo ste tu oveľa oveľa dlhšie.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nemožem byť ticho-napíšem to a už sa nevyjadrím, ako možeš takéto niečo napísať? Praveže ty nemáš rada pravdu a keď ju niekto pomenuje,tak brýzgaš, sťažuješ sa a pod. a s kamoškou tvojou...
Prosím ťa o čom píšeš? Nevymýšlaj si zase raz. Si totálne tak skludni hormon.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Sa mi neraz (a i teraz) zažiada pricapiť svoj dávnejší príspevok:

http://www.porada.sk/861900-post15.html
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Paula Pozri príspevok
Sa mi neraz (a i teraz) zažiada pricapiť svoj dávnejší príspevok:

http://www.porada.sk/861900-post15.html
Čítala som tú tému, je naozaj skvelá a škoda že je uzamknutá. Sa mi tam páčilo viac príspevkov od poraďákov ale zaujal ma jeden od Richarda
Ak sa tu máme baviť o zrušení, tak to sú kontroverzné témy. Na tie tu nemáme a ani nebudeme mať vytvorenú rubriku. Tieto témy nám tu narobili dosť zlej krvi a žiaľ tí ktorí sa ich zúčastnili sa cez ne nevedia akosi preniesť (nevýhoda dobrej pamäte).
Ďalším problémom je že niektorí členovia tak trochu vyhoreli a svoju už viacročnú účasť na Porade považujú za právo byť ironickí a trúsiť poznámky kade tade (už to začína byť chronická choroba ktorá zožiera aj odborné témy).
časť z príspevku č. 68 od Richarda z témy http://www.porada.sk/t94133-p7-anket...ovych-tem.html Mám pocit, že je to pravda. Že naozaj taký ludia sú. Aj ja bývam taká
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať